Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Bugün doktora gittik vajinal ultrason ile baktı kese büyüyor ama hala bebek görünmüyor. Sat a göre 7+3. Haftaya da görünmezse kürtaj yapacaklar. Geriden geldiğini söylemişlerdi, bugün bu şekilde söyledikleri için aşırı üzüldüm. Kahveeengi kanamalar da devam ediyor. Gebeliği biz sonlandıralım düşük yapmayı beklemeyin diyor Dr. Bu durumda olup gebeliği devam eden oldu mu
Bekle kuzum geç döllenmeyse geç görünüyor farklı doktorada görün istersen karından mı bakıyorlar vajinal mi?

Kesenin resmi var mı canım atarsan ben de bakim
IMG_3070.jpeg
IMG_3071.jpeg

Eklentiler

• IMG_3072.jpeg
    IMG_3072.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 34
Boş gebelik mi dedi ne dediki
Kese var bebek yok dedi . Aslında ilk başlarsa güzel gelişmiş ama sonra gelişmesi ve büyümesi durmuş ultrasonda görünmeyecek kadar küçük kalmış dedi bende anlamadım açıkçası . Patolojiye gönderip incelettirebilirsiniz dedi

Kese var bebek yok dedi . Aslında ilk başlarsa güzel gelişmiş ama sonra gelişmesi ve büyümesi durmuş ultrasonda görünmeyecek kadar küçük kalmış dedi bende anlamadım açıkçası . Patolojiye gönderip incelettirebilirsiniz dedi
Bence farklı bir dr görüşü daha al oda aynısını derse ozaman kürtaj olursun. Benimdeilk gebeliğimde böyle oldu 2 aylıkken kalp atışı durdu kürtaj oldum 5 6 dr gezdim hepsi aynı şeyi dedi. Ama ondan 2 ay sonra tekrar hamile kaldım ve kızımı dünyaya getirdim 6 yaşında şuan.. Rabbim herşeyin hayırlısını versin 🌸

X