Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Bişey yiyip içmeye korkar oldum bebiş beslenemicek bu gidişle bi de onun endişesi var 😔 inşallah bu dönemi atlatırız çabucak 🙏
Ben ilk gebeliğimde 24 ay sadece elma ve peynir yiyebildim. Su bile içemiyordum, maden suyu içtim sadece. Sonra da çok kısıtlı beslenebildim. Birşey olmadı çok şükür💐

Çay hıc içmiyorum ama günde bır bardak fıtre içiyorum oda baş agrımo geçirdıgı için onun harocı bır kafeın tuketmıyorum şu ıhtıyacımı nerden karsılıyorum hıc bilmiyorum ama su içemiyorum hıc duzenım kalmadı şu aralar hayatım alt üst durumda bır yandan kan verıyorım bır yandan oğlum lâ uğraşıyorum kıskanclıklar başladı bır yandan düşük rıskı var dedı doktor yatmam gerekıyor yatamıyorum bel agrım fazla inanın nereye yatısecegım bilmiyorum ama teşekkür ederim fikirleriniz ıcın
Umarım bu günler de geçer ve rutin hayatıma donerım kılolu kaldıgın ıcın bu kadar zorlanıyorshn dıyenlerde çabası yanı uğraşmakla bıtmıyor 🙏🥺
Kaç kilosun canim normalde diyabet mi var bende bugun ekmegi kestim 🤣
Bende de alt göbek kaldı hafif gitmedi ya sinir bozucu 😂
Bende alt üst hepsi var herbalife kullanmistim tatilde 2 katini alip geldim tatilde de hi güzel hamile kaldim oh 😬
Valla bende hamileyim ama havalara ucmuyorum hamile kalınca herşey çok güzel olacak diye düşünüyordum şimdi aklımda bir sürü soru işaretleri
Ne gibi endişe ediyorsun canim sıkma canini herşey olacagina variyor çok güzel anne olacaksin bundan emin ol😍
ben 7 haftadayım şimdi haftaya kontrolüm var eğer haftaya kan sulandırıcı gerek görseler geç mi olmuş olur acaba
Kan pihtilaşman var mi bende faktor V leiden ve mthfr bozuk 0.4 oksapar kullaniyorum hamile kalir kalmaz basliyorum bende 3 dusuk var ilkinde kan pihtilasma testi yapildi diger ikisinde doz yanlis ayarlandi ve kalp atisindan sonra baslicaksin dendi yine dusuk oldu doktor hatalari bebeklerime mal oldu malesef
Masum masum devam eden mide bulantılarıma an itibariyle kusma da eklendi, sizlerde de var mı? Tecrübeli anneler ne zaman geçer bu bulantı kusmalar? Vallahi doğmasını dört gözle bekliyorum, tombiş tombiş doğsa da totosunu pataklasam bi neler çektirdin annene daha bit kadarken diye 🤣🤣
15 16 haftalarda geciyor genelde canim
Bişey yiyip içmeye korkar oldum bebiş beslenemicek bu gidişle bi de onun endişesi var 😔 inşallah bu dönemi atlatırız çabucak 🙏
Korkma tatlim depolardan alir 😍

Kaç kilosun canim normalde diyabet mi var bende bugun ekmegi kestim 🤣

Bende alt üst hepsi var herbalife kullanmistim tatilde 2 katini alip geldim tatilde de hi güzel hamile kaldim oh 😬

Ne gibi endişe ediyorsun canim sıkma canini herşey olacagina variyor çok güzel anne olacaksin bundan emin ol😍

Kan pihtilaşman var mi bende faktor V leiden ve mthfr bozuk 0.4 oksapar kullaniyorum hamile kalir kalmaz basliyorum bende 3 dusuk var ilkinde kan pihtilasma testi yapildi diger ikisinde doz yanlis ayarlandi ve kalp atisindan sonra baslicaksin dendi yine dusuk oldu doktor hatalari bebeklerime mal oldu malesef

15 16 haftalarda geciyor genelde canim

Korkma tatlim depolardan alir 😍
125 kıloyum csnısı ekmek yemıyorım kolayı bıraktım abur cubur yok

Kızlar bişey sorucam ya ben gebeliğimi öğrenmeden kısa bir süre önce deli gibi erik yemeye başlamıştım sonra gebeliğimi öğrendim hala öyle her gün 1 kg erik yiyorumdur. Bu aylarda aşerme oluyomuydu yahu 🙄 Bide bu kadar tüketmenin zararı olur mu?

Kızlar bişey sorucam ya ben gebeliğimi öğrenmeden kısa bir süre önce deli gibi erik yemeye başlamıştım sonra gebeliğimi öğrendim hala öyle her gün 1 kg erik yiyorumdur. Bu aylarda aşerme oluyomuydu yahu 🙄 Bide bu kadar tüketmenin zararı olur mu?
Ben de yiyordum erik midemi yakmaya başladı. İstesem de korkumdan yiyemiyorum simdi. Aşermek normalmiş bu aylarda bende de var.

Üzülme.. ikk 3 ay hiç önemi yok bunun bebek kendi kendni besleyebilirmis doktorum soylemisti sadece suyla yasasan bile sorun etme demisti.Sonrasi önemli o zamana da toparlanicaz inşallah.

Ben de ilk defa dün tam uyuyacakken çıkardım nolduğunu anlamadım. 4. ayda falan bittiğini söyleyen de oldu, doğuma kadar devam ettiğini söyleyen de. İnşallah ileride geçer de rahatlarız. Az az sık sık yersem midem biraz daha rahat ediyor, açlık hissettiğim an daha çok bulanıyorum onu fark ettim. Bir de telefonla falan çok uğraşırsam geçmiş olsun ne yapsam faydası yok midem altüst oluyor.
Bir önceki dogumumda doğuma kadar ilaç kullandim. Simdide başladım kullanmaya ve rahatladım. Sadece gebeler için Bi ilaç bu prillam Dr ismi .. doktorunuza danışın ve başlayın zor brsey çünkü eziyet etmeyin kendinize.

Bir önceki dogumumda doğuma kadar ilaç kullandim. Simdide başladım kullanmaya ve rahatladım. Sadece gebeler için Bi ilaç bu prillam Dr ismi .. doktorunuza danışın ve başlayın zor brsey çünkü eziyet etmeyin kendinize.
Evet kullanıyorum o ilacı, uyumadan önce 2 tane alıyorum. Dörde kadar alabilirsin dedi doktor, ben de daha fazla almak istemedim ama böyle giderse artıracağım galiba

Ben ilk gebeliğimde 24 ay sadece elma ve peynir yiyebildim. Su bile içemiyordum, maden suyu içtim sadece. Sonra da çok kısıtlı beslenebildim. Birşey olmadı çok şükür💐
Üzülme.. ikk 3 ay hiç önemi yok bunun bebek kendi kendni besleyebilirmis doktorum soylemisti sadece suyla yasasan bile sorun etme demisti.Sonrasi önemli o zamana da toparlanicaz inşallah.
Yaa çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız 🥰🌸

sizce kese ne diyor😁 Ben hep kız hissediyordum ama bu seferki görüntüde kese şeklinden erkek gibi gelmeye başladı☺️

Eklentiler

• IMG_8745.jpeg
    IMG_8745.jpeg
    130,2 KB · Görüntüleme: 58
Ya benim diğer gebeligimde 6 hafta gibi çok aşırı bulantım vardı gene hamileyim 6+3 geçen hafta keseyi Altan muaneyle baktık doktor canlanacak gibi dedi haftaya kalp atışı dinleme ye gidecem ama bu hamilelegimde midem bulanmiyor arada eksiyor az bişey o kadar bundan önceki bebeğim 3 aylık oldu karnimda kürtaj oldum kan pıhtılaşma var bnde 4 haftadan beri iğne aspirin kullaniyorum bulanmamasi beni endişelendirdi acaba gelismedimi diye kafama takiyorum

Ya benim diğer gebeligimde 6 hafta gibi çok aşırı bulantım vardı gene hamileyim 6+3 geçen hafta keseyi Altan muaneyle baktık doktor canlanacak gibi dedi haftaya kalp atışı dinleme ye gidecem ama bu hamilelegimde midem bulanmiyor arada eksiyor az bişey o kadar bundan önceki bebeğim 3 aylık oldu karnimda kürtaj oldum kan pıhtılaşma var bnde 4 haftadan beri iğne aspirin kullaniyorum bulanmamasi beni endişelendirdi acaba gelismedimi diye kafama takiyorum
Normal canım benimde bulanmıyor önceki hamileliğimde de hiç bulantım olmamıştı illa bulanacak diye bir şey yok ya da 8 den sonra başlayanlarda oluyor

X