Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Gruba nasıl katılacağım acaba
Hoşgeldiniz hayırlı olsun aşağıdaki billgileri yazarsaniz cinnabon arkadaşımız sizi ekleyecektir.

Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü(hafta olarak) :
Kalp atışı(hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet

Peki sağlığınızla ilgili bir sorun varmı şu neden le deyip bilgi verdim acaba?
Halam hiçbir şey bilmiyor. İlk 3 ay uzun yola gitme iyi değildir dedi. Dahiliye doktoru ve 65 yaş üstü şuan dördüz gebelik yaşıyorum. Riskli gebelik dediler. Ohss oldum öncesinde. Bir süre hastanede yattım. Çok kanamam oldu bir ara. Bu sebeplerden sanırım

Maşallah ne guzel..bnm devam hala
Bende 2 ay önce tatil satın aldım. Nerden bileyim sürpriz yumurtamın geleceğini 10 saat sürecek yol. Haziran sonunda gideceğiz. Umarım doktor asla olmaz demez
Cnim tarih değiştir imkanın varsa.bizde tatil satın aldik ama Ağustos sonu.eger erken bı tarih olsaydı iptal yada değiştirme şansımız var.

Bende de aynı valla oğlumda bulantım oluyordu ama sabahları bi kaç saat sonra geçiyordu , 2 haftadır 7/24 bulantı kusma yaşıyorum anlamadım gitti

Günaydın kızlar
İnş güzel bir hafta olur biz keseyi gördük fakat kalp atışı için cuma günü gideceğim supriz hamilelik olduğu için halen adapte olamadım tiksinmelerim ve göğüs ağrılarım olmazsa hiç bilmiyeceğim .Tabii 4. Hamilelik ,sağlıkla doğarsa 3. bebiş olacağı için daha relaxsım galiba halen şoku atlatamadım bu arada hafta olarak gurubun en geç kalp atışı duyan ben olacağım galiba

Ben de daha duymadım 10 hazirana çağırdı kimyasal ya da dış gebelik değil kesen görünüyor dedi ama kalp atışı için erken dedi

Ben de 10 haziranda gitcem. 30 ocak beklenen dogum tarihiyle ben de en sonlardayim

Benide eklermisiniz
1.Çocuk
SAT : 22 Nisan 2024
Tahmini Doğum : 27 Ocak 2025

Maşallah ne guzel..bnm devam hala

Cnim tarih değiştir imkanın varsa.bizde tatil satın aldik ama Ağustos sonu.eger erken bı tarih olsaydı iptal yada değiştirme şansımız var.
Değiştirme şansım yok işte eşim iş değiştirdi normalde izni yoktu patronu insiyatif kullandı izin verdi. Birdearkadaşlarla gidiyoruz herkes iznini ona göre ayarladı parası ödendi tatil satın alındı doktorla konuşucam gidince bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…