Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Kızlar idrar yaparken zorlanan var mı aranızda çok wc olmasına rağmen istediğim hızla yapamıyorum 🥲
Bide kg alan var mı bu aylarda kaç kg almalıyız acaba

Ayyy kızlar bugün kontrolüm var çok heyecanlıyım. Geçen cuma gittiğimde doktor belli belirsiz kesen görünüyor dedi. Bakalım bu sefer neler olacak. Saat 2 buçukta randevum. Geçmiyor resmen zaman🥰
Güzel haberler alırsınız inşallah bizde bugün kalp atışı için gideceğiz Allah nasip ederse ☺️🤲❤️

Kızlar idrar yaparken zorlanan var mı aranızda çok wc olmasına rağmen istediğim hızla yapamıyorum 🥲
Geçen haftalarda banada oldu sabah uyandığımda karnım patlicak gibi kalkıyorum ama istediğim gibi yapamiyormusum gibi geliyordu ama bu hafta geçti sanki bide ben 2 kilo falan almışım galiba ama sabah akşam farkediyor sabah karnım küçük yemeği falan yiyince sisiyor☺️

Değiştirme şansım yok işte 🥺 eşim iş değiştirdi normalde izni yoktu patronu insiyatif kullandı izin verdi. Birdearkadaşlarla gidiyoruz herkes iznini ona göre ayarladı parası ödendi tatil satın alındı 🥺 doktorla konuşucam gidince bakalım 🥺
Giderseniz eğer dikkat edin enfeksiyon olayı falan ıslak kalmamaya çalışın mayo bikini değiştirin bence sık sık doktor daha iyi bilir tabi ama bişey demez bence içinizi ferah tutun☺️

Giderseniz eğer dikkat edin enfeksiyon olayı falan ıslak kalmamaya çalışın mayo bikini değiştirin bence sık sık doktor daha iyi bilir tabi ama bişey demez bence içinizi ferah tutun☺️
İnşallah canım 🥺 tamam dikkat ederim zaten havuzdan çok denize girerim dediğin gibi sıksıkta mayo değiştiririm 🌸

Geçtiğmiz hafta bazen oluyordu bnde de ama bu hafta bulantıdan suyu da çok içemiyorm şuan zorlanmıyor☺️ kilo içinde doktorum ilk 3 ay kilonu korumaya çalış demişti alsakta 20.haftaya kadar bebişlere bi faydası yokmuş şuan😅 bnde 6+5 deyim aynı kilomdayım şuan

Kızlar bu arada sizlerde baş ağrısı durumu, kasık ağrısı durumu nasıl? Birde normalde hiç su içmeyen ben çok susuyordum çok su içiyordum şimdi oda gitti aklıma geldikçe zorla içiyorum. Sizde durumlar ne?
Benim dün inanılmaz bir baş ağrım oldu ensemden vurdu ve mide bulantısı yaptı bugün de midem çok kötü bir halde :KK43:

Bende bazen oluyor o sonra geçiyor. Ben şimdiden 2 kilo aldım bile 49 kiloydum 51 olmuşum. İlk defa 50'li kilolardayim 40 bile zor görürken tartıda benim için iyi oldu.

Kızlar bayramda 5 - 6 saatlik bir yolculuk yapılacak eşimin tarafıyla sorun olurmu acaba? Bazı yakınlarım gitme vs diyor tehlikeli diyor doktoruma danışacağım ama sizlerede sormak istedim 💖
Yani doktora sormak lazım benim 2 2.5 saatlik bir yol gitmem lazım ama kaynanamgil sen gelme biz geliriz dediler bana ben yine de soracam doktora

Bulantı kusma yaşayan arkadaşlar ben onun sebebini şöyle duydum eğer gebe kaldığımız dönem eşimizde karaciğer yağlanması gibi problem varsa oluyormuş

Geçtiğmiz hafta bazen oluyordu bnde de ama bu hafta bulantıdan suyu da çok içemiyorm şuan zorlanmıyor☺️ kilo içinde doktorum ilk 3 ay kilonu korumaya çalış demişti alsakta 20.haftaya kadar bebişlere bi faydası yokmuş şuan😅 bnde 6+5 deyim aynı kilomdayım şuan
Tebrik ediyorum ödemede mi olmadı hiç😅 benim hafif alt göbek vardı zaten

Benim dün inanılmaz bir baş ağrım oldu ensemden vurdu ve mide bulantısı yaptı bugün de midem çok kötü bir halde :KK43:
Geçmiş olsun canım 🥺 benimde midem olmadık zamanda bulanıyo sabah kalkıyorum bişey yok yumurta görüyorum bulanıyo yada hiçbişey yok kahvaltı yapıyorum kahvaltı yaparken bulanıyo. Çok şeyden tiksinmeye başladım 🙄

Geçmiş olsun canım 🥺 benimde midem olmadık zamanda bulanıyo sabah kalkıyorum bişey yok yumurta görüyorum bulanıyo yada hiçbişey yok kahvaltı yapıyorum kahvaltı yaparken bulanıyo. Çok şeyden tiksinmeye başladım
Ben şuan hamile kaldığım kilodayım sata göre 5+2 değişen birşey olmadı tartıda

Merhaba ben 22 şubatta enfeksiyondan bebeğimi kaybetmiştim her şey Allah tan.. Allah tan gelene hamdolsun. Son adet tarihim 26 nisandi bugün test yaptım ve çift çizgiyi gördüm yine elhamdülillah sağlıkla kucağımıza almak nasip et Allah im :dua: yarın sabah sağlık ocağına gidip kan vereyim bakalım isteyen herkese nasip etsin Rabbım.

Geçmiş olsun canım 🥺 benimde midem olmadık zamanda bulanıyo sabah kalkıyorum bişey yok yumurta görüyorum bulanıyo yada hiçbişey yok kahvaltı yapıyorum kahvaltı yaparken bulanıyo. Çok şeyden tiksinmeye başladım 🙄
Ben de öyle :KK43: doğru dürüst beslenemiyorum buna da ayrı üzülüyorum

Ayyy kızlar bugün kontrolüm var çok heyecanlıyım. Geçen cuma gittiğimde doktor belli belirsiz kesen görünüyor dedi. Bakalım bu sefer neler olacak. Saat 2 buçukta randevum. Geçmiyor resmen zaman🥰
Az kaldı randevuya , güzel haberlerini bekliyoruz 🤩🤩🤩 kaç haftalıksın bugün ?

X