Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Oh ne mutlu sana canım inşallah hiç yaşamazsın

Arkadaşlar birşey soracağım 5+2 keseyı gördük yarın kalp sesi için gideceğim yarın 6+3 duyabilirmıyım siz nezaman duydunuz acaba

Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin korku var içimde araştıyorum burda
O korku hepimizde oluyor canım sonra gidip bebişin iyi olduğunu görünce rahatlıyoruz seninki de iyidir korkma boşuna bu arada herkes aynı dönemlerde görmüyor kalp atışını eğer geç döllenme falan olduysa daha sonra da görebilirsin

Bakalım inşallah hayırlısı ne zaman ise

Kızlar bayramda 5 - 6 saatlik bir yolculuk yapılacak eşimin tarafıyla sorun olurmu acaba? Bazı yakınlarım gitme vs diyor tehlikeli diyor doktoruma danışacağım ama sizlerede sormak istedim

Gruba nasıl katılacağım acaba

Kızlar bayramda 5 - 6 saatlik bir yolculuk yapılacak eşimin tarafıyla sorun olurmu acaba? Bazı yakınlarım gitme vs diyor tehlikeli diyor doktoruma danışacağım ama sizlerede sormak istedim
Ya bende sıkıntı olmaz herhalde diyodum genelde riskli gebeliklerde yasak geliyomus doktora sorcaktim ama içime kuşku düştü 10 saatten fazla bizim yolda

AA gerçekten mi bende sormayı düşünüyordum bı sıkıntım yok çok şükür ama genede yasak verirmi
Yani belki benim riskli diyedir ama burda okuduğum kadarıyla ve halam doktor ilk 3 ay çok yol yapma hastanenden çok uzaklaşma demişti. En iyisi doktorlarınıza danışmak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…