2025 Nisan anneleri

Ben de senin gibi her gün yapıyordum. Eşim diyordu ki artık hobi yaptın kendine

Ne demek bu dönem aralığında moralini korumak önemli. Etkilenmiyorum diyorsan onun heyecanı ayrı tabi

İvit ben de 40 gün önce başladım . Teşekkür ederim, çok düşüncelisin

Evet deneyimliyim ama ben ilk bebeğimi 36+4te kaybettim emin olun bende en az sizin kadar korkuyorum ama elimden birşey gelmez o yüzden tevekkül etmeye çaba gösteriyorum kaybedeceksem erken kaybetmek daha az acı verir diye düşünüyorum kendi açımdan

Ben de senin gibi her gün yapıyordum. Eşim diyordu ki artık hobi yaptın kendine

Ne demek bu dönem aralığında moralini korumak önemli. Etkilenmiyorum diyorsan onun heyecanı ayrı tabi
Yani zevkli geliyor bana da. Ara da gidip bakıyorum çizgi çıkmışmı falan diye . Az önce kargo geldi softec diye Bi marka şimdi gidip Bi onu yapayım diyorum bakalım neler göreceğim

Kızlar şimdi bi bakın sanki bu testte daha belirgin fotoğrafta da gözüküyor. C nşn yakınında renksiz çizgi var ikinci çizginin olması gereken yerde .

Eklentiler

• 17211252054367453212817769289351.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 64
Kuzu bu kadar yakın olmaması gerekiyor.
Fotoğrafta ki o yakın gölge değil canım onun yanında ince çizgi var ama haklısın buraya yüklenince kalite düşüyor belli olmuyor ben görüyorum gözümle. Hadi bakalım başka yapmayım ben 2 gün bekleyim inşallah size daha net çizgiler yollarım dua edin hamileler benim için de.

canlı olarak başka birine gösterdin mi hiç?
Sizden başka kimseye bişey demiyorum daha vakit olduğu için. Ama ben çok test yaptığım için artık gözüm çizgi olunca hemen yakaladı bugün. Kuruma falan da değiller hemen çıktı bu gölgeler bakalım artık hepimiz beklemedeyiz siz bebeğiniz büyüsün diye ben de acaba var mı diye.

Dualarımız sizinle iyi düşünün iyi olsun bu sefer hayal kurun buraya bebeğiniz doğmuş fotoğrafını gösteriyorsunuz bize . Allaha emanet olun

İnşallah kuzu bir dahaki daha net çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…