Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bir sonraki muayeneniz ne zaman?

Selam kızlar,akıntısı olan varmı bende hamileliğin en başından beri şeffaf ve sarı olarak değişiyor bazen kaşıntı gibi geliyor daha önce mantar oldum inanılmaz kaşınıyordu böyle değil arada bir oluyor. Doktoru aradım görüşme tarihi verecek.Benim gibi yaşayan var mı?

Merhaba bi gelişme oldumu

Benim de beyaz ya da sari akintim var genelde, kasinti ya da kokusu yok o yuzden normal kabul ediyorum. Cogu kiside de sari oluyormus o yuzden cok sorun etmedim. Doktorunuza sordugunuzda bize de yazar misiniz

Kaşıntı gibi değil ama bende de oluyor

Ben de bugün ekstra bir halsizlik var sürekli uyumak istiyorum. Bazen ateş oluyor gibi hissediyorum fakat akşamları üşüyorum. Enfeksiyonu atamadım hala vücudumdan sanırım. Benim cildim güzelleşti sanki daha da ya sivilce filan arada çıkardı ama şu an yok şükür

Doktor bakti mi canim enfeksiyona?

Evet kız kardeşim 41 de suni sancı ile doğurdu ama ben sezaryen olunca sorun yok

Benim zaten bugün kahverengi lekelenmem bar yarın bebeğin kalbi hala atıyor mu hızlandı mı kendiliğinden durdu mu diye kontrole gideceğiz biraz moralsizim

Bende aynı sekildeyim hasta gbiyim sürekli hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerlesin betayi regl gecikmesinden önce mi sonra mı ogrendiniz doktora gittiniz mi

Öyle düşünmeyin bir şey yoktur olur diyorlar kırmızı olmadığı müddetçe

Kaşıntı ve kötü koku yoksa önemli bir şey değil bence. Bana doktorum sarımsı olabilir demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…