Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bir şey soracağım. Ben yarın kan vermeye gideceğim beta öğrenmek için. Hangi testleri yapmalarını isteyeyim? Folik asit yazdıracagım da şu an oğlumu hala emzirdigim için bayağı bir değerim düşüktür kan da vereceğim.

Kızlar bir şey soracağım. Ben yarın kan vermeye gideceğim beta öğrenmek için. Hangi testleri yapmalarını isteyeyim? Folik asit yazdıracagım da şu an oğlumu hala emzirdigim için bayağı bir değerim düşüktür kan da vereceğim.
Tam kan sayımı yapsınlar hangi degerin düşükse çıkar.

Kızlar yoğurt işini nasıl yapıyorsunuz, hem ev yoğurdu olsun hem pastorize süt olsun diyolar. Nasıl yapacağız anlamadım, hiç yoğurt yapmadım daha önce

Kızlar yoğurt işini nasıl yapıyorsunuz, hem ev yoğurdu olsun hem pastorize süt olsun diyolar. Nasıl yapacağız anlamadım, hiç yoğurt yapmadım daha önce
Ben yogurdu normal yogurt olarak yiyorum ev yogurdu olmasina gerek yok bence ama olursa iyi olur heralde🙏🏻 Kefir iciyorum her gun hem yogurdu hem sutu kapsiyodur heralde😬 Ama sanirim yogurt mayasi alinca bir sekilde oluyor guzel tarifler var youtubeda

Gunaydin kizlarr💕 Nasilsiniz buguun? Benim o tokluk hissi gitti iki gundur, sabahlari yemek yiyebiliyorum ama tatli degil tuzlu. Yedikten sonra arada bi boyle icim bi hos oluyormus gibi bi his oluyor suanda da oyle ama en azindan bisey yiyebildim. Gogus hassasiyeti hala devam gece lavaboya kalkinca ekstra hassas oluyor. Onun disinda sivilce sorunum devam hala yanak asagisi ceneye dogru😞 Onun disinda iyi gibiyim bugun 7+1 gosteriyor uygulama ama bakalim gercegi ultrasonda gorucez🌸🙏🏻

Pastörize süt be maya ile kendin yapabilirsin ben market yoğurdu yiyorum hiç öyle doğal insan ılamadım çocuklar da ev yapımı yoğurdu yemiyor eşim arada manda yoğurdu falan mayalar ama onun dışında market

Ama kanser hastalarına ve hamilelere mutlaka pastörize edilmiş süt öneriliyor sonra 11. Haftada yapılan testlerde birşey sorun çıkıyor ben de de olmuştu çip et çiğ süt kedi ve köpekten bulaşan birşeydş ben de bilmeden kurban bayramında kilolarca et doğradım toxoplazma testiymiş baktım şimdi onda sorun çıkmış

Kesinlikle ev yoğurdu olması önemli. İki gün önce gebelikte sağlıklı beslenme konusunda okuduğum kitapta da çiğ sütten yapılan yoğurt diye belirtmişti.
Ben güvendiğim Bi yerden alırım normalde de sürekli evde yaparim

Gunaydin kizlarr💕 Nasilsiniz buguun? Benim o tokluk hissi gitti iki gundur, sabahlari yemek yiyebiliyorum ama tatli degil tuzlu. Yedikten sonra arada bi boyle icim bi hos oluyormus gibi bi his oluyor suanda da oyle ama en azindan bisey yiyebildim. Gogus hassasiyeti hala devam gece lavaboya kalkinca ekstra hassas oluyor. Onun disinda sivilce sorunum devam hala yanak asagisi ceneye dogru😞 Onun disinda iyi gibiyim bugun 7+1 gosteriyor uygulama ama bakalim gercegi ultrasonda gorucez🌸🙏🏻
Bende de sivilcelenme oldu ama gebelik oncesindede vardı. Koku hassasiyetim çoğaldı gibi. Lavaboya sık gidiyorum. Yarin hastaneye gitmeyi düşünüyorum inşallah keseyi ve bebegi görürüz. Sat a göre bugün 5+1 im

Kesinlikle ev yoğurdu olması önemli. İki gün önce gebelikte sağlıklı beslenme konusunda okuduğum kitapta da çiğ sütten yapılan yoğurt diye belirtmişti.
Ben güvendiğim Bi yerden alırım normalde de sürekli evde yaparim
Daha önce hiç yapmadım bi alıp deneyeyim bakalım

Bende gece bulantı vardı :KK43: sabah uyandığımda da bel ağrısı vardı hala da var :KK43: bir de çarpıntım var gibi ya

Pastörize süt be maya ile kendin yapabilirsin ben market yoğurdu yiyorum hiç öyle doğal insan ılamadım çocuklar da ev yapımı yoğurdu yemiyor eşim arada manda yoğurdu falan mayalar ama onun dışında market

Ama kanser hastalarına ve hamilelere mutlaka pastörize edilmiş süt öneriliyor sonra 11. Haftada yapılan testlerde birşey sorun çıkıyor ben de de olmuştu çip et çiğ süt kedi ve köpekten bulaşan birşeydş ben de bilmeden kurban bayramında kilolarca et doğradım toxoplazma testiymiş baktım şimdi onda sorun çıkmış
Canım manda yoğurdu demişken sakın ama sakın hamileyken manda yoğurdu yeme. Doğuramazsın. Bu bir koca karı inancıdır ama her yiyende de tuttu valla. Arkadaşım manda yoğurdu yedi 40 haftayı geçti ne sancısı var ne bir şey doğuramadı. Mandalar 40 hafta sonra doğururmuş çünkü 😂😂😂 inanırsınız inanmazsınız bilmem ama yemeyin bencr

Canım manda yoğurdu demişken sakın ama sakın hamileyken manda yoğurdu yeme. Doğuramazsın. Bu bir koca karı inancıdır ama her yiyende de tuttu valla. Arkadaşım manda yoğurdu yedi 40 haftayı geçti ne sancısı var ne bir şey doğuramadı. Mandalar 40 hafta sonra doğururmuş çünkü 😂😂😂 inanırsınız inanmazsınız bilmem ama yemeyin bence.
Eğer yemişseniz de 2. Kez yiyip etkisini ortadan kaldırılacağına inanılıyor

X