Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bisey olmaz o zaman kuzum evet ebe de oyle dediyse zaten o renklere hicbirsey demiyor doktorlar. Uzan dinlen Dogru diyosun biz elimizden geleni yapalim o bizle durucaksa durucak zaten bebisimiz

Canim hep tuzlu hamurumsu seyler yemek istiyor beni tutar diye, senden de aliyo bebis belli ki bak

tubaslk nasılsın canım. Gece okudum ama kaçırdım doktora gittin mi mutlaka git parça vs kalmış mı baksınlar en kısa zamanda rabbim yine nasip etsin. Senle durumlarımızı benzer görüyorum sürekli lavaboda kan var mı konteolündeyim anneliğin öncesi de hamilelik de sonrası da zor

Günaydıın insallah kan sonucun ve tahlillerin cok guzel cikar
Ben de istahsizlik ve mide bulanmasi var biraz
İnşallah kuzum, ebe bugün bulantın olursa sabahları birkaç parça ekmek veya kraker ye dedi. Bunlar midedeki suyu emerek rahatlatıyormuş. Ekmek de beyaz ekmek olmayacak tabi. Tahıllı, kepekli veya tam buğday yemeye çalış dedi ebe.

Merhaba Çok şükür, Allah kucağımıza almayı nasip etsin sağlıkla inşallah. Geçen ay kötü şeyler yaşayınca biraz korktum insanın aklına geliyor ister istemez. Teşekkür ederim desteğiniz için

Uzandım kuzum dinleniyorum şimdi. Evi temizlemem lazım ama öyle bekliyor

Ay aynen kuzum ya şaşırdım wallahi, bir de iştahım da yerinde yani ama yerken bir süre sonra tıkanıyorum yiyemiyorum 2 gündür. Fakat acıkırsam elim ayağım titriyor hemen yemen lazım öyle bir hâl alıyorum şekerim mi düşüyor acaba bilemedim

Kızlar sabah tekrar beta verdim 36 saatte 847den 1001 e yükselmiş. Doktor kürtaj diyor ama ben kendiliğinden düşsün istiyorum , ilaçla olmazmı diyorum devlet yasakladı diyor. Nasıl yapacağım kürtaj olmak istemiyorum korkuyorum Kanamanın ikinci günü kızlar daha önce yaşayan yazabilirmi düşermi kendiliğinde ??

Kanaman başlayınca değerin de düşmesi lazım sanırım yani bende öyle olmuştu. Korkutmak istemem sizi tabi ama başka doktora göründünüz mü hiç?

Devlete mi gittiniz Özele mi?

Özelde vakumlu kürtaj var ağrısız sızısız hiç hissetmiyorsunuz. daha önce yaşadım. ama devlet hastanesinde daha ağrılı ve sancılı şekilde ilaç ile düşürme yapıyorlar. ilaç veriyorlar sanırım. size tavsiyem ilaçsız vakumla çektirmeniz. hem zararsız bir yöntem hem de çabucak toparlıyorsunuz.

Bence bekleyebilirsin bebek gorunmemisti bildiğim kadarıyla düşük daha kolay olacaktır. Kanama atabilir eğer atmaz ise sonra müdahale etmesi lazim

Çok geçmiş olsun bence başka bir doktora daha sorun. Özel hastaneye mi gitmistiniz? Belki devlet hastanesinde yasaktır tıpkı isteğe bağlı sezaryen yapılmaması gibi

Kızlar özele gittim, ilaç yasakmış , kürtaj dedi. Ama kanamam şiddetli ve ağrılı zaten bence düşer kanamayla . Kürtaj olmak istemiyorum kanamayla düşüren oldumu daha önce?

Kanaman başlayınca değerin de düşmesi lazım sanırım yani bende öyle olmuştu. Korkutmak istemem sizi tabi ama başka doktora göründünüz mü hiç?

Bence bekleyebilirsin bebek gorunmemisti bildiğim kadarıyla düşük daha kolay olacaktır. Kanama atabilir eğer atmaz ise sonra müdahale etmesi lazim

Çok geçmiş olsun bence başka bir doktora daha sorun. Özel hastaneye mi gitmistiniz? Belki devlet hastanesinde yasaktır tıpkı isteğe bağlı sezaryen yapılmaması gibi

Kızlar özele gittim, ilaç yasakmış , kürtaj dedi. Ama kanamam şiddetli ve ağrılı zaten bence düşer kanamayla . Kürtaj olmak istemiyorum kanamayla düşüren oldumu daha önce?
neden kürtaj olmak istemiyorsunuz? hem acısız hem de güvenli vakumlu kürtaj. zarar vermiyor rahme ya da size. güvenilir bir yöntem. bence sizin kendi düşmesini beklemeniz ve içinizde bu şekilde tutmanız sizin için çok daha zararlı. olacak olan olduktan sonra elden bi şey gelmiyor. dr bana vakumlu kürtaj dedikten sonra hemen ertesi gün yatış yaptım. bir zararı olmasın diye sorunsuz bi şekilde de geçti gitti çok şükür. sonrasında tekrar hamile kaldım sadece 1 2 ay dinlenip vücudun toparlanması gerekiyor. hiç sıkmayın canınızı bu şekilde düşük sonrası hamile kalmak daha kolay çevremde de hep bu şekilde gördüm.

Ben düşürdüm biraz sancılı oldu 9 gün şiddetli kanama oldu sonrada devam etti. Kürtaj rahat ama doğal düşerse daha iyi. Mecbur kalinirsa tabiki kürtaj olmalısın ama erken diye düşünüyorum. En azından doktorun iki üç gün daha bekleyelim diyebilirdi.kese zaten o kanamaya dayanamaz kanama iter.

Vakumlu küretaj nasıl diğeri gibi rahim duvarı kazınmıyor mu

Korkuyorum kürtaj ismi bile korkutuyor içimi kazıyacaklar gibi , görcem birde , kafamda şekillendirince çok korkuyorum.. birde hastanede mi yatıyorum bir gün ?

Sag ol canim sabahlari oyle yaparim artik

Çok geçmiş olsunRabbim kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…