Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de dün gördüm çift çizgiyi canım. Pazartesi kan vermeye gideceğim ve folik asit yazdıracagım. İlk gebeliğimde elenatal 2 kullanmıştım özel bir takviyeydi. Dr decavit yazmıştı onu da kullanmıştım birlikte yanında bir de demir ilacı da vardı ama onu fazla kullanmadım demirim düzelince bıraktım. Ayriyeten mollersin balık yağını kullanmıştım.

Merhabalar, folidoce kullanıyorum ben doktor önermişti.

Günaydın canım
Güzel sonuçlar alırsın insaAllah
Keseyi görmüş muydunuz
Kaçinci haftadaydin

Folik asite ben gebelikten 3 ay önce başlamıştım. Daha önce kaybım olmuştu çünkü doktorum gebelik planlamadan önce başla demişti. Regenesis Max kullanıyorum. Gebelikte de aynı markaya devam ediyorum. Devlet karşılamıyor.

Benim karından bakıldı hep. Önceki gebeliğimde kalp atışı duyana kadar vajinal bakılmıştı. Bir fark yok açıkçası doktorunuza kalmış. 4+4'te karından keseyi gördüm.

Gunaydin caniiim Insallah guzel gelsin sonuclar, yaz bize de ciktiginda Akintin hangi tenkti?

Ben de iyiyim biraz igne batmasi hissi var alt tarafta ama iyiyim. Yine istahim yok hic

Gunaydin caniiim Insallah guzel gelsin sonuclar, yaz bize de ciktiginda Akintin hangi tenkti?

Ben de iyiyim biraz igne batmasi hissi var alt tarafta ama iyiyim. Yine istahim yok hic
İnşallah kuzum, haber ederim inşallah. Aşırı aşırı açık kahverengi gibi bir akıntıydı. Sağlık ocağından geldikten sonra da gelmiş. Ebeye sordum yerleşmedir filan normal dedi. Geçen sefer daha koyu gelmişti ama bir korkmadım değil şu an. Rızkı varsa durur yapacak bir şey yok zaten, tüm bebişlerimizin Allah a emaneti yine de

Bebek beslenir her türlü senden yiyemşyorum diye dert etme kendine. Ben bugün tartıldım 71 geldi kilom ya zayıflamışım

Son düzenleme:
Akintin kahverengiyse büyük ihtimal yerlesmedir devam ederse hastaneye görün canim

Ne kadar da sabirlisin en iyisi aslında kalp atışıyla birlikte görmek.
Ya geçen sefer çok erken gitmiştim doktor karnıma bastırdığı gün lekem geldi ertesi gün de kanamam oldu zaten. Bilmiyorum onunla ilgisi var mı ama bu kez iyice tutunsun istiyorum Allah ın izniyle.

Günaydıın insallah kan sonucun ve tahlillerin cok guzel cikar
Ben de istahsizlik ve mide bulanmasi var biraz

Selam. Bende 6+4 tüp bebek annesiyim pazartesiden beri lekelenmem var. Pazartesi sabah pembeydi koşarak doktora gittim bir sıkıntı görmedi akşam kahverengiye döndü. Hemşireyi aradım kırmızı olmadığı sürece sıkıntı yok dediler

Bazen diyorum ki keşke şöyle 7-8 haftalıkken öğrenseydim; hep böyle daha reglim gecikmeden öğreniyorum sonra bekle allah bekle Yarın sabah doktora gidicem ay inşallah keseyi ve bebişi görürüz ya…Kızım doğduktan sonra 5 kez hamile kaldım, bu 6. Allahım cidden artık olsun nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…