Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Duphaston sadece oral yolla alınıyor diye biliyorum progestana göre formu daha küçük geçen gebeliğimde progestan kullandım hem oral hem fitil olarak kullanılıyor

Canım bosver bizim gibi olma gercekten bu era hic iyi degil bunlar kotu gunlerimiz ilerde daha kotu gunler var misali
Ara ara benimde bel ve kasik agrim oluyor canim anlik girip sonra geciyor.
Evde olmaniz etkilidir belki bilmiyorum ama ben evdeyken hep daha cok yerim, acikirim

Bana progestan vermedi geçen hafta gittiğim doktor :/ neyse cts zaten kendi doktoruma gidicem. Offf büyüyor mu acaba ya keşke her gün görebilsek
Benim progesteron değerim düşük geldiği için başlattı duphastonu ama dediğiniz gibi insan düşünmeden edemiyor duruyor mu büyüyor mu napıyor bu bebekler :)

Evde olmamın etkisi olabilir tabi ama o açlık hissi gün içinde fazla yok akşama doğru yoğunlaşıyor. Yemek saatlerimi kolluyor biliyorum.

G Gulbahcesii96 brckm beezuus Ben şimdi niye bulantım yok diye taktım Annemi de yiyip duruyorum, başlayınca çok ararsın bu günleri diyor ama nafile
Bulantı değilde şişkinlik var dimi sende de bulantı hiç gelmesin yaaa birde benim kusma fobim var olacakları düşünmek bile istemiyorum hayatımda 2 kere yapmışımdır en fazla o eylemi

Beta arttı ama az arttı öyle mi, en son ne zaman vermiştiniz betayı ? İçiniz rahat edcekse gidin bence ne söylesem yanlış olur. Benim betam çok az arttı , 850de kese görüldü ama sağlıksız dedi. Ama sizin betanız daha yüksekti görür yani doktor keseyi. Keseyi görürse dış gebelik ekarte etmiş olursunuz. Ki bence herşey yolundadır merak etmeyin içinizi ferah tutun

@ ben
tubaslk merhaba beni de alın aranıza
Sat 19.07.2024
Tahmini doğum tarihimiz 25.04.2025
2. Çocuğum olacak inşallah
48 kilo ile başladım
30 yaşındayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…