Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bir ay sonra 10-11 haftalik mi oluyordu sizinki? Dikkat edin evet sonraki aylarda daha cok kilo almaya musait olurmus vucut bu 3 ayi sorunsuz atlatalim kilosuz hahahah

Hiç bilmediğim için korktum vitamin gibiyse sorun olmayacaktır. Dahiliye kontrolüne gittim ultrason istedi. Radyolog Tiroid bezi parankimi hafif hererojen ekodadır. Birkaç milimetrik kist izlendi. Birkaç tane patolojik boyuta ulaşmayan lenf nodu mevcut yazmış. Sonucu öğleden sonra gösterecağim. İnternete yazınca hashimato yazıyordu.
Benim de oldu hatta acile gittim kadındoğuma ben hala çok korkuyorum ama doktorlar kahverengi lekeyi çok ciddiye almıyorlar yine olursa ne yapayım dedim gelmene gerek yok demişti.
Benim kanama kesildi doktoruma bugün bahsettim 5+6 gündeyiz yerleşme kanaması zamanına uygun dedi düşük ihtimali için duphaston kullanıyorum zaten önceden düşüğüm vardı
Sende bu haftalarda mısın progestan gibi önlem amaçlı bir şey kullanıyor musun hoş bu ilacı çok kanama olunca veriyorlar yada düşük geçmişi

Aman alınsa da verilir dicem de öncelik sağlık bebiş ve senin için sağlıklı şeyler ye kilo da olursa olur

Duphastonu günde kaç kez alıyorsunuz ben de içiyorum 3 kez

Ay maşallah ya çok şükür inşallah bizim de kese görünür de kese takibinden devam ederiz sağlıkla ilerler inşallah

Kahverengi lekelenme bende de oldu bi kaç gün sonra geçti doktora gittim normal dedi progestan verdi onu kullanmaya başlamadan bitti bile
Geçen gebeliğimde bende progestan kullandım kızımı sağlıkla kucağıma aldım 7 yaşında şimdi bana da bu sefer duphaston verdi benzer ilaçlar
Bana da düşmeye başlamış ama ilaca devam dedi.3 4 haftada bir kan testi verecegim
Bende bugün dahiliye kontolüne gittim ultrason istedi sotun olmayan küçük nodüller var gibi anladım öğleden sonra dr görecek

tubaslk
Merhaba listeye beni de ekleyebilir misin?
Yaş 27
Kaçıncı çocuk 2.
SAT 05.07.2024
Kese 5+6
Kalp atışı 5+6
Başlangıç kilo 63
TDT 11.04.2025
Geç döllenme olduğu için doktorum hafta ve günü sonraki kontrolde netleştirecek

İlk lekelenmem olduğunda 5+3 tüm Progestan kullanıyorum sonra 3 gün sonra tekrar kahverengi leke oldu doktorum gelmene gerek yok dedi . Şimdi pazartesiyi bekliyorum

Merhaba arkadaşlar dün bat bir gün varken idrar testi yaptım hemen köyü ikinci çizgi çıktı .Akşamına kan testi verdim 600 çıktı biraz fazla değil mi ?

Lorelailai G Gulbahcesii96 yaaa kızlar ben neden sizin gibi değilim. Sabah 7 de eşim giderken kalkıyorum midem kazınıyor oluyor o sırada tabi. Muz yiyip yatıyorum sonra saat 10 a kadar zor yatıyorum çünkü midem yine kazınıyor. Sabahları açlık hissim çok fazla benim de gün içinde o kadar olmuyor da.

Bende bel ve kasık ağrısı devam ediyor. Regl olacakmışım gibi ağrı var hala. Göğüsler de hassas özellikle uyurken çok fazla acı hissediyorum sağımdan soluma dönerken bile çok acıyor.

Evet ağızdan günde üç kez tok karna alıyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…