Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ay kan vericek misin cuma gunu yine kuzum o zaman?

Ayniyiz ya, ben de suan biraksan saatlerce uyicak gibiyim ama yatakta don dolas asla uyuyamiyorum bacaklarim rahat etmiyo sanki. Ayniii.

Ya olabilir biliyo musun kuzum. Cunku benim esimin ailesinde full erkek baskin, kardesinin de 2 erkek cocugu var. Ailenin kuzen tarafi falan da cogu erkek cocuk. O yuzden kiz olursa bana surpriz olucak, ay icimden de kiz cocugum olsa diye gecerdi hep ama once saglikli olsun da suan o baya geri planda Sen de usuyup yaniyosun gerci ama seninki daha belirsiz bence. Sizde de baskin erkek ya da kiz durumu var miii?

Benim normalde sırtımda devamlı sivilce çıkar, yıllardır kremler ilaçlar neler neler denedim. ilk gebeliğimde hepsi geçti, bir tane bile sivilce çıkmadı, hatta emzirme dönemi bitene kadar neredeyse hiç çıkmadı. saçlarım gürleşti, tenim güzelleşti. Bebeğim erkekti

şimdi de sivilceler filan hep geçti, acaba bu da mı erkek diyorum ben de. Erkek güzelleştirir, kız çirkinleştirir derler ama bilemiyorum tabi

Neden asprin alıyorsunuz pıhtılaşmayla ilgili mi? Doktor mu verdii?
Doktor vermedi, o yuzden de panik olarak kullanip duruyorum iste. Bir dusugum bir de kimyasalim oldugu icin cogu kisiye de onlem amacli verildigi icin ben de cok dusuk dozlu aliyim dedim. 2 gunde 1 aliyodum ama simdi her gun aliyorum. Esim doktor kuzenine soracak bugun tekrar, ne kadar onlem alabilirsem o kadar iyi diye dusundum. Ama bence yanlis, siz doktora sormadan yapmayin

Aa dogru annem de hep der kiz bebek annenin guzelligini alir diye, o yuzden kizda daha cirkinlesirmis insan erkek olursa daha guzellesirmis. Unutmusum onu

Selam canım anneler
Benim de belirtilerim şu an için ara ara çöken yoğun halsizlik, arada bir kasık krampları, çok nadir de baş dönmesi. Gece iyi uyusam da sabah erkenden uyanıyorum bugün 5 haftalık oldum diye gösteriyor uygulama
Hiç bulantı filan başlayanınız oldu mu??

Sata göre 6+4 görünüyor. Geçen çarşamba vajinal USG de gördüm pazartesi de karından keseyi gördüm

Selam caniiim <3

Benim baslamadi, sadece sabahlari uyaninca asiri tokmusum gibi uyaniyorum. Istahim cok kapali, icim dogru duzgun birseyi almiyor. Zorla yiyorum o kadar. Benim de uygulamam 6.haftada <3 Doktora ne zaman gidicektiiin?

Bana da düşmeye başlamış ama ilaca devam dedi.3 4 haftada bir kan testi verecegim

Selam caniiim <3

Benim baslamadi, sadece sabahlari uyaninca asiri tokmusum gibi uyaniyorum. Istahim cok kapali, icim dogru duzgun birseyi almiyor. Zorla yiyorum o kadar. Benim de uygulamam 6.haftada <3 Doktora ne zaman gidicektiiin?
Canım aynen öyle. Benim de hiç iştahım yok sanki her şeyin tadı aynı gibi. Bulantım yok gibi ama canım da hiçbir şeyi istemiyor. Yarın ikinci kere hcg için kan vereceğim. Pazartesi de doktora gidiyorum inşallah

Cok heyecanliyiim senin icin caniiim, buraya da yaz mutlaka beta cikinca yarin. Doktora da az kalmis <3 1-2 haftaya buralar guzel haberlerle dolucak insallah

Kizlarr esim konusmus doktor kuzeniyle asprin kullanimiyla ilgili. O da normalde 3-4 kez kotu tecrube yasayan, testleri yapilmis ve bulgu gorulmus olan kisilere veriyoruz garanti olsun diye ama kullanmasi ya da kullanmamasi herhangi bir sorun teskil etmez. Simdiye kadar aliniyorsa kullanmaya devam edebilir ama doktora gittiginde kullandigini soylesin, buyuk ihtimal biraktirirlar demis. Ama Hollanda`da ebeler ilac kullanimindan yana kesinlikle olmadigi icin ben de onu tahmin ediyodum zaten. Yani kullanmaya devam edicem, onlem onlemdir bakalim. Belki 2 gunde 1 e dusururum ama yine de alirim ara ara sonra keske alsaydim demek istemiyorum

Anladımm evet düşük yaşayanlara veriliyormuş doktor da bilse verirdi belki. Sorun olmaz inşallah

Evet kuzum kan da vericem inşallah. Ya bende bir de böyle genleşme isteği oluyor ilk uyandığımda filan başka yaşayan var mı acaba merak ediyorum. Fazla genleşmemeye çalışıyorum tabi

Tabi canım sağlıklı olsunlar da hiç önemli değil Allah ım hayırlısını versin. Cinsiyet olarak durumlar eşit gibi ya eşim 3 erkek 2 kız kardeş kuzenleri de öyle kızlı erkekli yani. Eşim önce hep kız hayali kuruyordu ama şimdi hamile kalınca erkek olur inşallah filan demeye başladı bunlar için çok erken tabi daha da bakalım inşallah sağlıkla keseyi görüp kalp atışını duyalım hayırlıısıyla, en güzelini Rabbim bilir zaten

Ben de de aynı belirtiler var. Hep uykum var ama uyuyamıyorum. Bulantılarım da başladı

Kuzum bir zararı yokmuş madem dediğin gibi 2 günde bir yut, için nasıl rahat edecekse. Bence de bir zararı yoktur çünkü doktorum bana da tahlil filan yapmadan verdi. Bebek daha iyi tutunsun diye dedi. Sonra doktora gidince ne söylerlerse ona göre davranırsın zaten

Bende de oluyoo genleşme isteği hem de nasıl

Anladımm evet düşük yaşayanlara veriliyormuş doktor da bilse verirdi belki. Sorun olmaz inşallah
Ya Turkiye`de gecen ay sorucaktim ama hamilesin dendi sonra kimyasal oldu derken ne kontrol ettirebildim biseyi ne de sorabildim dogru duzgun, o yuzden bence de bilse verirdi belki burdaki de. Insallah olmaz

O genlesme istegi bana da oluyo sanirim yatmaktan uzanmaktan bi vucut acilmak istiyo ama ben yatarken bile bacaklarimi garip gurup sekillere sokmamaya calisiyorum, hatta kendime cekiyorum cenin pozisyonunda yatiyorum sorun olmasin aman ayagimi uzatirim gerilir karnim diye. Delilik gercekten Ayy insallah canim evet allah hayirlisini versin en guzeliniiii
Di mi kuzum bence de. Senin doktorun beni cesaretlendirdi. Sadece kanama olur bisey olur mu bilmiyorum baktirmadim diye korktum ama allah korusun 2 gunde 1 icerim olmadi etki ettigi kadar ediyodur zaten asprinin etkisi uzun sureliymis. Igneler 24 saat etkili oluyormus diye okudum. Doktora gidince sorarim zaten :)

Bende de genleşme isteği oluyor. Hatta ben hep dinleniyorum ondan mı oluyor acaba diyordum

Yaa hep farklı farklı şeyler deniliyor kiminde tutuyor kiminde tutmuyor işte
Dediğiniz gibi kız annenin güzelliğini alır çirkinleştirir derler ama mesela ablamda aşırı güzelleşmişti hamileyken yeğenim kızdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…