Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Sizin gelişimi önden gidiyor o zaman süper
nasıl olduğunu bende anlamadım çünkü 30 haziranda regl olduğuma eminim 3 4 gün falan sürdü. normalden kısa sürdü ve bitti.

doktora geçen cumartesi gittiğimde de 5+4 demişti. nasıl oluyor anlamadım ama bence kese boyutuna bakarak söylediği için mi bilmiyorum belki zamanla haftayı günceller diyor herkes

ister istemez korku oluyor böyle olunca acaba ptesi kalp atışını duyabilecek miyim diye. keseye göre haftayı büyük girdiyse duymama ihtimalim de olabilir çünkü
Evet farklılık olunca biraz karışabiliyor ama geriden gelmesinden iyidir içiniz rahat olsun

inşallah gerçekten stresli bir süreç hepimiz için çok güzel geçer umarım :)
bir kaybım var ilk gebeliğim ister istemez salıp akışına bırakamıyorum. kafam sürekli orda

Hayırlı olsuun
Sattan 3 ay çıkarıp 7 gün ekliyorsun

bir kaybım var ilk gebeliğim ister istemez salıp akışına bırakamıyorum. kafam sürekli orda
sizi takip ediyodum mart annelerinde, pazartesi gunu di mi kontrol <3

Kayıp yaşayınca insan hep diken üstünde oluyor evet. Sağlıklı bir şekilde ilerlesin de 9 ay bu stresi çekmeye de razıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…