Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Yarın iyi haberlerini bekliyoruz inşallah öğrenirsin cinsiyetinide normalde 12 haftada söyleyen Doktorlar var
yaa cok tesekkur ederim iyi dilekler iciiiin, dualarinizi ihmal etmeyin TR saatiyle 3 te olacak muayene, guzel haberlerle gelirim insallah burdakiler gorse de soylemiyo ama ben gormeye calisicam olmadi burada paylasirim beraber degerlendiririz insallah, tesekkur ederiiiim

İnşallah güzel haberler alırsın Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah canım sen artık ultrasondan kendin takip edersin

O kadar midem bulanıyor ki gece 3’ten beri kusuyorum sürekli Allahım yardım et ya valla nereye ne diyeceğim bilemiyorum ama çok zor allah güç versin bana ve benim gibi böyle midesi bulananlara :…(

Merhabalar
Gebeliğinde kan sulandırıcı kullanan var mı kızlar bende Nisan ayı annesiyim Allah nasip ederse
Ben kullanıyorum günde bir kere Enox iğne, bu haftaya kadar da her akşam coraspirin içtim şimdi onu haftada ikiye düşürdü. Enox a doğuma kadar devam edeceğim

O kadar midem bulanıyor ki gece 3’ten beri kusuyorum sürekli Allahım yardım et ya valla nereye ne diyeceğim bilemiyorum ama çok zor allah güç versin bana ve benim gibi böyle midesi bulananlara :…(
Canim o bulanti icin kullanilan ilactan aldigin halde mi boylesin

Arkadaşlar bugün dersteyken bacaklarımın arasından bişey aktı tuvalete koşmamla kan nasıl tir tir titriyorum . Hemen okulun yanındaki hastanenin acilinden giriş yaptım. Birkaç gün önce leke gördüğüm için progestan yazmıştı doktor bugün bir de iğne yazdı yanına alttan muayene etti .. çok şükür bebeğin kalp atışını duydum . Rapor aldım yatıcam şimdilik dualarınızı bekliyorum hamiş annelerim

Çok geçmiş olsun kaç haftalık

Gecmis olsun

ya burada mide bulantisi olmayanlarin cogu erkek sanki, olanlarin da kiz gibi geliyor bana ama bakalim. az kaldi ne zaman cikacak fetal dna sonucuu? benimki 7 gunde cikti max 10 gun demislerdi, orda da oyle saniriim az kalmistir
Bende mide bulantisi var hep bi tiksinme halindeyim ama hiç kusmadim 11. Hafta dolmak uzere erkek mi demek acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…