Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

ultrasondan cinsiyet tahmini yapanlar varmış bizim grupta var mı acaba ?

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2024-09-25 saat 10.50.42_4bc78350.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 18
Ben de yarin ultrasondan sonra buraya atiyim kizlar bebisin goruntusunu, eger yarin goremezsem bana da tahmin yurutun biliyosunuz benim yoksa 4 Kasim`a kadar yolum var

Ben de yarin ultrasondan sonra buraya atiyim kizlar bebisin goruntusunu, eger yarin goremezsem bana da tahmin yurutun biliyosunuz benim yoksa 4 Kasim`a kadar yolum var
yurtdışı olunca geç olabiliyor çoğu ülkede bizim gibi kontrol bile yok ayda 1 belki öylesi daha az streslidir.

Merhaba kızlar, bugün 12.hafta kontrolüm vardi. Doktor ense kalınlıgina ve burun kemigine bakti. Ense kalinligi 1mm olcultu, burun kemiginide mevcutmus cok sukur. Ikili tarama testi icin kan verdim 2 hafta sonra cikacakmis. Doktorum ikili tarama testinde tani kesinligi yuzde 87 buna bi bakalim eger bir risk gorursem fetal dna oneriyorum dedi.
7.hafta kontrolumde ufak bi kanama alani gorulmustu cok sukur o da gecmis hepimiz hep boyle guzel haberler alalim insallah. Gunum guzellesti

yurtdışı olunca geç olabiliyor çoğu ülkede bizim gibi kontrol bile yok ayda 1 belki öylesi daha az streslidir.
ya burada mide bulantisi olmayanlarin cogu erkek sanki, olanlarin da kiz gibi geliyor bana ama bakalim. az kaldi ne zaman cikacak fetal dna sonucuu? benimki 7 gunde cikti max 10 gun demislerdi, orda da oyle saniriim az kalmistir

burada cinsiyet ogrenip aldiranlar olabilir diye bekletiyolarmis 20.haftada aldirma ihtimali ortadan kalkinca soyluyolarmis diye duydum ne kadar dogru bilmem, ama evet kontrol sayisi az bi yandan iyi bi yandan da stresli insan merak ediyor iyi mi icerde napiyo diyee

Ay canim senden guzel haber gelince mutlu oldum cokkk masallah bebisee de sana da oh sukur artik guzel gunler basliyor insallah

hepimizin stresi o sanki evde bi ultrason olsa çok güzel olacakmış gibi bir fikir var içimde benim daha 1 hafta olmadı vereli 10 gün dediler 2 gün önce amerikaymış test teslim almışlar. bekliyorum hayırlısıyla şunu da atlatsak daha sıkıntısız olacak gibi

ya evet, insan icten ice sey diyor 12.hafta kontrolum bitsin rahat edicem, o kontrol bitiyor bu kez test stresi basliyor o da bitince bi sonraki ultrasondan sonra rahat edicem diye diye haftalar aylar gecicek sanirim boyle

ay hemen cikar gittiyse insallah, guzelce gelsin sonuclar

nisanda doğuracağız ben öyle bakıyorum daha yakın gibi

Yarın iyi haberlerini bekliyoruz inşallah öğrenirsin cinsiyetinide normalde 12 haftada söyleyen Doktorlar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…