Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar pantolonlarım öğleden sonra cok sıktıgı icin biraz bakınayım dedim az önce mangonun onlineda pantolonlarına baktım, baya beli lastikli pantolon yapmıslar cok asırı göbek olmadıgı sürece bence 4-5. Aylarda rahat giyilir. İsyerinize göre kumas gibi gözüküp beli lastikli olanlar da var, daha trikomsu olanlar da var hatta daha soguklar icin dısı deri gibi gözüken beli lastikliler de var. Aklınızda olsun, deneyip bakmak gerekir belki 1 beden büyük söylenirse uzun süre idare eder:) Şu havalar bi soğusa zaten külotlu corap elbise geciririz üstümüze rahat rahat simdi ara mevsimde zor oluyor

Benim toksoplazmama bakmadılar şuan evimde kedi yok ama normalde kedi köpeklerle çok iç içeyim ve hep de sokak hayvanları bidahaki kontrolde baktırmak istesem bakarlar galiba
Benim beslediğim kedi ler, köpekler, kuşlarım ve 40 a yakın farem var..sürekli iç içeyim yıllardır. Gebeliğim 5.haftası baktı doktorum, toksoplazmam negatif çıktı. Önceki gebeliklerimde de negatifti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…