Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben çok kilolu değilim ama artık kot pantolonlarım biraz sıkıyor beli özellikle öğleden sonra ben oyshodan tayt aldım ama o da her yerde giyilmiyor
Ben oyshoyu is yerinde giyiyorum uzun kazaklarla dokusu oyle tayt dokusu gibi durmuyor cok ama yine de evet alternatif de lazim

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için Allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip Etsin

Benim az once oysho siparisim geldi normalde xs giyiyorum hamile taytini s almistim cok buyuk oldu xs ile degistirecegim gobek kismi zaten kooocaman o nedenle alirsaniz kendi bedeninizi alin kizlar bu da aldiklarim;

Eklentiler

• IMG_9790.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 17
Yazarım Canım bende sabırsızlıkla randevu günümün gelmesini bek çok heyecanlıyım 1 aydır gitmiyorum.

Benim az once oysho siparisim geldi normalde xs giyiyorum hamile taytini s almistim cok buyuk oldu xs ile degistirecegim gobek kismi zaten kooocaman o nedenle alirsaniz kendi bedeninizi alin kizlar bu da aldiklarim;
Ay bunlar zaten modal kumas di miii, ekstra yumusaklar iyice esnerler, xsmall alin bence de rahat rahat giyersiniiz :) Ben bunlara bakmadim esofman gibi diye kumasii ama is harici cok guzel olur gule gule giyinn

Ay bunlar zaten modal kumas di miii, ekstra yumusaklar iyice esnerler, xsmall alin bence de rahat rahat giyersiniiz :) Ben bunlara bakmadim esofman gibi diye kumasii ama is harici cok guzel olur gule gule giyinn
Evett bu arada bu modallar yeni ciktiginda bikac sene once yine oyshodan almistim fakat birez yuksek dereceye atmisizz mahvolmustu sonra mağazada zor iade etmistim sjdjdj simdi yapmazlar muhtemelen. Lutfen modallari dusuk derecede yikayalim kizlar 15 dkya atalim

Hahahahah tam benim yapicagim bi hareket, tesekkurler bilgi icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…