Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Gecmis olsun, kullanin bol bol uzanip dinlenin imkaniniz varsa. Bakti mi ultrasonla herhangi bir sorun gormeyip onlem amacli yazdi insallah
Çok teşekkürler. evet ultrasonla baktı doktorum şehir dışında olduğu için başka bir doktora göründüm çok açıklayıcı bir görüşme olmadı maalesef ama ultrasonla muayene etti ve progestan yazıyorum 2 hafta sabah akşam içiceksin sonra kontrole bekliyorum dedi.

12.hafta icindeysek onu 13. olarak sayiyoduk di mi? Ben de 13teyim o zamaan. Dediginiz gibi daha iyi hissediyor insan enerjisi daha iyi oluyor gerci benim bu aralar cok cabuk yorulmam ve uyku halim gene basladi ama olsun ofisten sanirim.

Libido icin doktornuz bisey dedi miii? Ben korkuyorum valla sanirim 13.hafta icin persembe gunku kontrolu beklicem sonra daha rahat edebilicem, bi kac kez denedik ama cok korktugumdan vazgectik gibi oldu.

Oh cok iyi 11 haftalik masallah, az kaldiii. Testleri yaptirdin mi yaptiricak misin?

Geldim dondum bile, orada da doktora gittim. Sukur her sey yolunda. Annemin yemeklerini yedim simdi onlari ozleyerek burada kendimce biseyler yapmaya calisiyorum
Henüz yaptırmadım kuzum, sadece 2li test yaptıracağım gibi görünüyor, inşallah sağlıklı çıkarsa diğerlerine gerek kalmaz diye düşünüyorum.

Ohhh afiyet şifa olsun bebişe

Ben zaten hamilelikten haberim yokken cinsellik yasamistik. Doktor da muayeneden sonra ister cinsellik yasa ister ucaga bin istersen havuza gir diyerek beni cok rahatlatti. Zaten problem olsa bilmeden yaptigimiz o zaman problem olurdu. Dusuk riski olsa doktorunuz size yasak koyardi. Ben ogrendikten sonra da once de hic ara vermedim acikcasi tabi nazik olmak is the key

Bizimki de koymadi hatta bebek etkilenmez boyle seylerden kromozomsal bozuklukta etkilenir ama bazen damarda catlama olabilir genisleme olabilir ondan dolayi da kanama ya da kucuk lekeler gorulebilir dedi. Ben korktum bir de bazi arkadaslarin plasentasi asagidaymis vs. diye gorunce bizimki biz sormadik diye mi soylemedi acaba dedim. O yuzden persembe gunku kontrolu bekliyoruum daha da rahatlamak icin

Uygulamalar ilk trimestrr bitişini 14 gösteriyor

Tüp bebek oldugu için sezeryanla olabilir doktorla hiç konuşmadık valla Mart 28 29 gibi bayram hastaneler tatil oluyor bakalım kötü tarihe denk geliyor doktorumun olmamasi kötü olur benim için normal dogumda

Benimde 12.hafta bitti ama hiç bir şey değişmedi ya üstüne bir de aşırı bi şişlik hissi de geldi

Tüp bebek oldugu için sezeryanla olabilir doktorla hiç konuşmadık valla Mart 28 29 gibi bayram hastaneler tatil oluyor bakalım kötü tarihe denk geliyor doktorumun olmamasi kötü olur benim için normal dogumda
Evet ben de bu sebeple 25-26 Mart gibi sezeryan isticem gelişim sorunu olmazsa 27 si oplumun aynı gün olmasına doğumgünleri kendilerine özel olsun

Tüp bebek olduğunda sezaryen olasılığı artıyor mu? Benim de tüp bebek ve normal doğum istiyorum.

Bende korkuyorum ya doktor sorun yok demesine rağmen sanki bir şey olacakmış korkusu var

Ah inşalllahhhhhhhh ağlıyorum çünkü her gün artık

Tüp bebek olduğunda sezaryen olasılığı artıyor mu? Benim de tüp bebek ve normal doğum istiyorum.
Genelde bütün arkadaşlarım sezeryan oldu çoğu tekil yada ikiz gebelik ti normal yapan olmadı ilerleyen zamanlar sizin için herşey normalse bence normal doğum yapabilirsiniz doktorunuz yönlendirme yapar ama bazen doğal gebe olup ta bazen normal doğum yapamayan insanlar da var

Eski halimi o kadar özlüyorum ki… son 3 hafta ne yerdeyim ne gökte… kusma, uyku hali, her şeyden herkesten tiksinme, sürekli hasta hissetme… bunların biteceğini hayal etmek bile güzel…. Dilerim geçer çünkü ben cidden çok perişan durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…