Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar merhaba konuya ortadan giriyorum ama fetal dna yaptıran birisi, ikili tarama gibi diğer tarama testlerini yaptırmasına gerek varmı ? Özele gideceğim o yüzden onlara kalsa hepsi gerekli.
Ben Osmangazi üniversitesini arayıp ikili tarama yaptırıp mı fetal DNA yaptirmaya geleyim diye sormuştum gerek yok ikiliye demişlerdi. Ankara'da normal bir devlet hastanesindeki doktora da fetal DNA önerir misiniz dedim önce ikili taramayı görmem lazım ona göre öneririm dedi.

Kızlar selam bebek arabası ve oto koltuğu araştırdınız mı? İndirimde yakalarsam bakıcam da çok çeşit var
Biz joie'nin muze lx travel sistem Bebek Arabasını kullandık oğlumda hala kullanıyoruz bu bebeğimde de onu kullanacağız. Puseti var üste takıp kullanılıyor ve oto koltuğu olarak da kullanılıyor 6 ay. Ben memnun kaldım hafif olması bayağı iyi ama çift yönlü değil tek eksisi o oldu.

Merhaba, beni de ekleyebilir misiniz :)
37 yaş. 10 haftalık gebelik. Sat 10.07.2024
76 kg .
7. Haftamız da kanama yaşadım 3 haftadır evde istirahatteyim. Çok şükür bebeğim sağlıklı. Kalp atışları gayet iyi dedi doktorum. Kanama odağım devam dikkatli olmam gerekiyor tabii.
Rabbim evlat isteyen herkese sağlıkla kolaylıkla nasip etsin inşallah.
Bizlerin de sağlıkla, analı babalı, eli ayağı düzgün olarak yavrularımıza kavuşmamızı nasip etsin.

Merhaba, beni de ekleyebilir misiniz :)

37 yaş. 10 haftalık gebelik. Sat 10.07.2024

76 kg .

7. Haftamız da kanama yaşadım 3 haftadır evde istirahatteyim. Çok şükür bebeğim sağlıklı. Kalp atışları gayet iyi dedi doktorum. Kanama odağım devam dikkatli olmam gerekiyor tabii.

Rabbim evlat isteyen herkese sağlıkla kolaylıkla nasip etsin inşallah.

Bizlerin de sağlıkla, analı babalı, eli ayağı düzgün olarak yavrularımıza kavuşmamızı nasip etsin.

Fetal dna testi yaptırınca diger testleri istemiyorlar en azından benim doktorum istemedi direk fetal dna dedi ben sordum digerlerine gerek yok dedi

Arkadaşlar detaylı ultrasonu kontrole gittiğimiz doktor mu yapıyor yoksa bizi perinatoloğa mı yönlendiriyor acaba

Bende bebek arabası olarak başlangıç için doona x düşünüyorum ama emin değilim. Büyük hantal arabaları sevmiyorum ben. Doonada çift yönlü kullanilamiyor ama ilk aylar için önemli bir ozellikmi emin olamadım. Diğer cocuklarimda maclaren kullanmıştım. Oda tek yonluydu direk karşıya bakıyordu ama pratik ve hafif olmasından dolayı problem etmemiştim. Birde hediye gelmişti o zaman. 2 çocuğumu onunla büyüttüm ama travel sistem arabalar içimde kalmıştı o zaman. Travel sistemide her kullanan şikayetçi kafam çok karışık bu yüzden ama doona x çok mantıklı geliyor şu anda bana

Doktoru tarafından grip aşısı önerilen var mı aranızda kızlar? Ya da yaptıranınız var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…