Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba güzel anneler bana destek oldugunuz için teşekkür ederim. bir gün tekrar görüşmek üzere. malesef gebeliğim sağlıksız olduğu için 3 gün önce kürtajla sonlandıldı. sizlere sağlıklı süreçler diliyorum. görmesem de yorumunu esirgemeyen destek olan bütün hatunlara sevgilerimi iletiyorum. iyi ki vardınız.
Sizin de beta düzensiz idi ama kese görünmüştü sanki sonra ne oldu bilmiyorum ama hakkımızda hayırlısı hepimizin… ♥️

Kizlarrrrrrr 8+5 kalp atisini gorduk hersey yolundaymisssss o kadar mutlu oldum ki ve sok oldum ki anlatamam size🥺🧿 Hala inanamiyorum icimde bi kalp daha attiginaaaa🌸🌸🌸 Benim icin dua eden benden haber bekleyen herkese tesekkur ederiim uf cok mutluyummm🙏🏻
Valla biz senden daha rahatladık…. Ben en azından 🤣🤣 allahım darısı başım olsun doktorun bana artık buna sorunsuz gebelik diyeceğiz günlere ulaşayım 🤣🤣

Kizlarrrrrrr 8+5 kalp atisini gorduk hersey yolundaymisssss o kadar mutlu oldum ki ve sok oldum ki anlatamam size🥺🧿 Hala inanamiyorum icimde bi kalp daha attiginaaaa🌸🌸🌸 Benim icin dua eden benden haber bekleyen herkese tesekkur ederiim uf cok mutluyummm🙏🏻
Nedense sizin çok iyi niyetli biri olduğunuzu hissediyorum ve çok çok sevindim sizin adınıza. Hepimiz güzel haberlerde buluşalım 🤗💕🧿

Ayy çok şükür çok ama çok sevindim. Rahatladım sonunda bayadir bekliyodum bu haberi. Hayirla sağlıkla vakti zamanında kucağına almayı da nasip etsin Rabbim

Maşallah canımmm, o kadar cok sevindim ki senin adına 😍🧿🧿 insallah saglikla kucagina almak nasip olur 🥲🙏💖💝🌸

Çoook sevindim canıım🩷🩷 Nice güzel ilk anlara diyelim🧿🙏🏻🩷

Ayy çok mutlu oldum canım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişleri 😍

Darısı bize inşallah. "inanamıyorum içimde bir kalp daha attığına" sözüne kalbimi bıraktım 🥺 8+5 bayağı geç bir hafta ama bence en iyisini yapmışsın canım. Çünkü gidip "kese görüldü, kalp atışını göremedik. haftaya gel" sözünü duymak o bir haftayı stresle geçirmek demek.

Valla biz senden daha rahatladık…. Ben en azından 🤣🤣 allahım darısı başım olsun doktorun bana artık buna sorunsuz gebelik diyeceğiz günlere ulaşayım 🤣🤣
Yaaa🌸 O kadar strestim ki hissedilmistir bi de yurtdisinda olunca inanin cok zor oluyordu. Ya insallah insallah canim dua ediyorum cok guzel sekilde ilerlesin hepimizin gebeligiiiii💕💕🧿
Nedense sizin çok iyi niyetli biri olduğunuzu hissediyorum ve çok çok sevindim sizin adınıza. Hepimiz güzel haberlerde buluşalım 🤗💕🧿
Yaaa cok mutlu oldum bu yazdiginizaa🙏🫠 Cok cok tesekkur ederiiiim insallah hepimizin basina, hep guzel haberlerle dolsun burasiii🌸🙏🏻

Ayy çok şükür çok ama çok sevindim. Rahatladım sonunda bayadir bekliyodum bu haberi. Hayirla sağlıkla vakti zamanında kucağına almayı da nasip etsin Rabbim
Hep icimden gidene kadar yazdiginiz seyleri tekrarladim, ne kadar yardimci oldu bilemezsiniz bu surecte🙏🏻 Insallah hepimiz saglikla vaktinde kucagimiza alalim bebisleriiiiii cok tesekkur ederiiiim💕🥺🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Maşallah canımmm, o kadar cok sevindim ki senin adına 😍🧿🧿 insallah saglikla kucagina almak nasip olur 🥲🙏💖💝🌸
Kuzucummm tesekkur ederiiim darisi basina yarin senden de cok guzel haberler gelicek ben eminiiiim dort gozle benliyorum💕🧿🙏🏻
Çoook sevindim canıım🩷🩷 Nice güzel ilk anlara diyelim🧿🙏🏻🩷
Cok tesekkur ederiiiim canim insallah insallah nicelerine hep birlikte💕🧿🙏🏻

Ayy çok mutlu oldum canım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişleri 😍
Yaa tesekkur ederiiiim insallah caniiim saglikla mis gibiii, icim kipir kipir cok heyecanlandim🌸🙏🏻
Darısı bize inşallah. "inanamıyorum içimde bir kalp daha attığına" sözüne kalbimi bıraktım 🥺 8+5 bayağı geç bir hafta ama bence en iyisini yapmışsın canım. Çünkü gidip "kese görüldü, kalp atışını göremedik. haftaya gel" sözünü duymak o bir haftayı stresle geçirmek demek.
insallah dua ediyorum bol bol💕🙏🏻 8+5 te gitmemin sebebi aslinda isteyerek degildi yurtdisinda yasiyorum burada 10 haftadan once bakmiyolar bile ama daha once kotu bi tecrubem oldugu icin erken ultrason yaptilar🌸🙏🏻 Onlar 7 diyordu ama satla uyumlu cikti 2-3 gun onde gibi hatta masallah💕 Biliyorum evet insallah guzel haberler gelicek ama, ben de Turkiyede olsam kesin erkenden giderdim ama merak etmeyiin. Hep guzel haberler paylasicaz insallah birlikte🧿🫠

öncelikle
Arkadaşlar sizlere bi sorum olacak 1 yıldır eşimle çocuk istiyorduk olmadı bizde doktora gittik kan hormon sperm testi rahim filmi(hsg) alttan vajinal muayene herseye baktırdık hiçbir sorun sıkıntı yok dedi doktor öyle deyince 3 4 ay kadar yine denedik bu sürede folik asit +ek vitaminler kullandık yine olmadı sonra tekrar gittim doktor tedavi başladı 4 5 gün gonal f ve ardından ovitrelle iğnesini kullandım açıkçası umudum yoktu çünkü ara ara adet ağrısı gibi ağrılar giriyordu kasıklarıma neyse bugün et yemeği kokusu gelince bir anda midem kalktı kusacak gibi oldum ki normalde ben kavurmaya bayılırım çok kötü oldum şüphelendim gebelik testi yaptım sonuç pozitif inanamadım sonra dayanamadık gittik kan verdik beta hcg 2027 çıktı😮 çatlatma iğnesini 10 Ağustosda yapmıştık 1 gün sonrada ilişki 15 gün geçti yani en fazla 2 haftalığım 🥹 sonra doktorumu aradım durumu anlattım 10 gün sonraya gel dedi ama değerin 2 haftalığa göre biraz yüksek dış gebelik ihtimal dahilinde ama aynı zamanda ikiz olma ihtimali de deyince ben ufak bi şok😥 yani ailemde hiç ikiz yok açıkçası beklediğimiz birşey de değildi ben 10 gün nasıl dayacam 😬 ilk haftalarda beta hcg yüksek çıkıp sonra ikizi olan var mı yardım🫶🏻

Benim, ilk haftalar çok yüksek çıkıp (doktor muhtemel ikiz demişti) sonra tek bebeğim oldu. Bir de yüksek çıktığından bulantı kusmam çok olmuştu. BetaHcg ne kadar ani yükselirse bulantı da o oranda yüksek oluo. Buna iyi bir şey diyenler var.

Bir de sanki siz yanlış hesaplıosunuz. Çatlatma iğnesi öncesini, yani son adetin ilk gününü sayacaksınız, ilişki gününü değil. O çatlayan Yumurta, ilişki kurduğunuz tarihten en az 7-13 gün önce oluşuyor. Yani son adetin ilk gününde o yumurtanın oluşumunun başladığı günü sayacaksınız.

Dimi kızlar, yanlış heaaplamadıysam eğer...
Arkadaşlar sizlere bi sorum olacak 1 yıldır eşimle çocuk istiyorduk olmadı bizde doktora gittik kan hormon sperm testi rahim filmi(hsg) alttan vajinal muayene herseye baktırdık hiçbir sorun sıkıntı yok dedi doktor öyle deyince 3 4 ay kadar yine denedik bu sürede folik asit +ek vitaminler kullandık yine olmadı sonra tekrar gittim doktor tedavi başladı 4 5 gün gonal f ve ardından ovitrelle iğnesini kullandım açıkçası umudum yoktu çünkü ara ara adet ağrısı gibi ağrılar giriyordu kasıklarıma neyse bugün et yemeği kokusu gelince bir anda midem kalktı kusacak gibi oldum ki normalde ben kavurmaya bayılırım çok kötü oldum şüphelendim gebelik testi yaptım sonuç pozitif inanamadım sonra dayanamadık gittik kan verdik beta hcg 2027 çıktı😮 çatlatma iğnesini 10 Ağustosda yapmıştık 1 gün sonrada ilişki 15 gün geçti yani en fazla 2 haftalığım 🥹 sonra doktorumu aradım durumu anlattım 10 gün sonraya gel dedi ama değerin 2 haftalığa göre biraz yüksek dış gebelik ihtimal dahilinde ama aynı zamanda ikiz olma ihtimali de deyince ben ufak bi şok😥 yani ailemde hiç ikiz yok açıkçası beklediğimiz birşey de değildi ben 10 gün nasıl dayacam 😬 ilk haftalarda beta hcg yüksek çıkıp sonra ikizi olan var mı yardım🫶🏻

öncelikle

Benim, ilk haftalar çok yüksek çıkıp (doktor muhtemel ikiz demişti) sonra tek bebeğim oldu. Bir de yüksek çıktığından bulantı kusmam çok olmuştu. BetaHcg ne kadar ani yükselirse bulantı da o oranda yüksek oluo. Buna iyi bir şey diyenler var.

Bir de sanki siz yanlış hesaplıosunuz. Çatlatma iğnesi öncesini, yani son adetin ilk gününü sayacaksınız, ilişki gününü değil. O çatlayan Yumurta, ilişki kurduğunuz tarihten en az 7-13 gün önce oluşuyor. Yani son adetin ilk gününde o yumurtanın oluşumunun başladığı günü sayacaksınız.

Dimi kızlar, yanlış heaaplamadıysam eğer...
Aynen 4 haftalık falan olması lazım

Günaydın herkese benim bu hafta kontrolüm yok bir aksilik olmazsa normalde 2 günde bir gittiğim için boşluk oldu tabi. Benim mide bulantım çok yok hatta özel olarak yok normalde de midemin bulandırdı şeyler.

Öğretmen arkadaşlar haftaya okul açılıyor bize. Müdüre mecbur söyleyeceğiz. Benim müdür herkese söyler zaten 🤣🤣 siz napacaksınız. Önceki hamilelikte sağolsun bana 24 haftaya kadar da hiç nöbet vermemişti.
Oo bizim okulda herkes birbirine düşman. Ben geçen hafta insta ya koydum, duyanlar duymayanlara anlatsın, üzerime gelmesinler die.

Mesela bugün inanılmaz kötüydüm, bişe yiyemedim, koltuktan kalkamadım.. Çok kötü... Haftaya sanırım gitmem ek için rapor alcam. Gidip de oralarda sürünmek istemiyorum. Bizde hamile vs gözünün yaşına bakan yok zaten. Müdür değişti ama bilmiom bu sene bakalım nası olacak. Ilk gebeliğimde Tubitak proje yürütücüsüydüm okulda, iki aylık hamileydim, kimseler yardım etmedi o masaları okulu komple hazırladım a fan z ye uğraştım o halimle de bir teşekkür etmedi müdür.. Onca projeyi de 6 saat sergiledik, hemen kaldırtmıştı. Bu kez kendimi harcatmıcam. Diğerleri gibi yatcam hamileyim die.

X