Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba 85 doğumlu musunuz ? Ben de 87 doğumluyum 37 yaş haliyle riskli biraz . Ben de kararsızım Fetal DNA yaptırıp yaptırmama konusunda .
Aynen 85 liyim fetal dna için doktorum zaten yaptırman gerekiyorsa ben sana söylerim dedi ondan beklicem kendisi ikili testi de yapacak yorumuna göre karar vericem

Daha önce lierac kullanan var mı kızlar biraz pahalıymış 🥹
Ben kullanmadım ama fiyatı normal gibi fondotenler rujlar bile nolmuş öyle. Ama tabi insanın sıkışık dönemi oluyor 100 bile çok geliyor bazen onu bilmiyorum ama doğal şeyler yapıyorlar çatlak için vardır kesin forumda. Ben kullanmadım çünkü zaten bikini vs giymiyorum diye göbek çatlağı gözümde büyümüyor hoşuma bile gidiyor 🤣hatırası var

Ya evet suyu bile zor iciyorum. Canim biseyler cekiyo ama yok yani tika basa dolu gibiyim bi tek tuzlu ya da karbonhidrat ayni dediginiz gibi :KK43: O da ac kaldikca midesini bulandiriyo insanin kisir dongu gibi
Etinin falan kızarmış ekmekleri oluyor ya onların üstüne sürülebilir lor ya da süzme peynir iyi olabilir ya da tuzlu kekler içine zeytin peynir kırmızı biber havuç rendeleyip tuzlu kek yapıyorum bazen onlar baya iyi oluyor ben tüp mideden sonra bunlarla çok beslendim başta midem hemen zorlanıyordu

Ben 2 günde bir gidiyordum artık 2 hafta sonra gel dedi bu bile güzelmiş ama tabi insan merak ediyor bir de kalbi hala atıyor mu vs
evet ama sürekli ultrasona girmeyi kalbi dinlemeyi de sağlıksız buluyorum nedense (tamamen içgüdüsel olarak, bilimsel bişeye dayalı değil :KK70: )

Ben kullanmadım ama fiyatı normal gibi fondotenler rujlar bile nolmuş öyle. Ama tabi insanın sıkışık dönemi oluyor 100 bile çok geliyor bazen onu bilmiyorum ama doğal şeyler yapıyorlar çatlak için vardır kesin forumda. Ben kullanmadım çünkü zaten bikini vs giymiyorum diye göbek çatlağı gözümde büyümüyor hoşuma bile gidiyor 🤣hatırası var
Evet gerçekten öyle, bende alıcam ya napim çatlamak istemiyorum 😅

Hayirli olsun insallah saglikla devam eder 🌼 Yumurta takibi yapti mi doktor, kullandigin ilaclarla cift yumurtlamis olabilirsin belki. Insallah hayirli sonuclar alirsin
Evet yumurta takibi yaptık ona göre yumurta çatlatma iğnesi verdi doktor iğneyi yaptığımız gün sabah doktora gittik ultrasonla baktı 18 16.5 ve 15 mm lik 3 büyük yumurtan görünüyor dedi iğneyi bugün yapın 24 saat sonra da ilişki olsun dedi yaptık 14 gün sonra test yaptım pozitif hcg değerim yüksek ama kese görünmüyor doktor kese görünene kadar hiçbirşey belli değil dedi bizde bekliyoruz ama içim içimi yiyor ikiz olabilir mi diye kafamda deli sorular ağlamak üzereyim çünkü yaşadığımız şehirde aileden kimse yok ben nasıl yapar nasıl ederim diye düşünmeden duramıyorum 😥

Merhaba
Benim 15 ağustos hcg: 175
20 ağustos hcg: 1345
26 ağustos: 2249
Son 6 günde artmamis hcg değerim :KK43: bugün kese de görülmedi. Burdan dönme ihtimali yok dimi?

Ben 2 günde bir gidiyordum artık 2 hafta sonra gel dedi bu bile güzelmiş ama tabi insan merak ediyor bir de kalbi hala atıyor mu vs
Sizle durumumuz benziyor size de kendime de dua ediyorum insallah sağlıkla kucağımıza alacağız bebislerimizi 🤲🏻♥️ ben henüz kalp atışını duymadım insallah duymayı bekliyorum Allah nasip ederse 🧿

Kızlar 5+1 im daha keseyi görmeye gitmedim ama kasıklarım da ağrı var batma gibi. Normal mi sizce benle aynı haftalarda bunu yaşayanlar varsa yazarsa sevinirim 🙏🏻

Merhaba
Son 6 günde artmamis hcg değerim :KK43: bugün kese de görülmedi. Burdan dönme ihtimali yok dimi

Merhaba
Son 6 günde artmamis hcg değerim :KK43: bugün kese de görülmedi. Burdan dönme ihtimali yok dimi?
Bir süre sonra hcg’nin iki kat artmasını beklemiyoruz demişti burdan bir arkadaşın doktoru, içinizi ferah tutun böyle olup sağlıkla doğum yapanları o kadar araştırdım ki ben de aynı durumdayım çünkü 🙏🏻

Bir süre sonra hcg’nin iki kat artmasını beklemiyoruz demişti burdan bir arkadaşın doktoru, içinizi ferah tutun böyle olup sağlıkla doğum yapanları o kadar araştırdım ki ben de aynı durumdayım çünkü 🙏🏻
Çok teşekkür ederim, kendimi kötüye hazırladım doğrusu. Gece acile, yarin da farklı doktorlara gideceğim dış gebelikten korkuyorum

X