Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Canım bir şey olmaz allahın izniyle içini ferah tut 🥰 en kısa zamanda biter inşallah kanaman. Çok mu şiddetli
rahim içinde kanama bölgelerim var canım ilaçlarla kontrol altına almaya çalışıyoruz sebebini doktor da bilmiyor🫠 iki kez hastaneye yattım ama iyiyim şuan bence daha iyiye gidiyor❤️ çok teşekkür ederim

Daha önce lierac kullanan var mı kızlar biraz pahalıymış 🥹
Canım lierac şişirilmiş bir ürün bence gereksiz pahalı farklı çatlak kremleride aynı işi görüyor😊
Ben ilk gebeliğimde frei öl çatlak yağı kullanmıştım ama artım tr de satılmıyor 🥹

Kızlarrr 6+6 kalp atışını duyduk mutluluktan ağlıyorum şu an 😭😭😭 Allah tamamına erdirsin inşallah isteyen herkese nasip etsin kurban olduğum 🥹
Ay masallah masallah, senden haber bekliyodummmmm :KK200: Uf cok mutlu oldumm, tarihle uyumlu o zaman di miii herseyyy? Ay darisi basimizaaa bugun:KK71: Bi de doktor sari akintina bisey dedi miiii?

Of çok kararsızım ya 😂 yağ da alıcam ek olarak da
Bioderma Atoderm cok ovuluyor, yag olarak ona bakin. Catlak kremi icin de bence yogun herhangi bir krem bile ise yarar. Bol nemlendirmesi yeterli. Ben bepanthen dermanin nemlendirmesini cok begeniyodum mesela o bir alternatif olabilir :)

beezuus beezuus Beni de listeye ekler misin canım 😊
32 yaşındayım, 2. Çocuğum Sat 03.08 ama erken yumurtlama olduğu için 30 Temmuza çekilecek muhtemelen
3+5 teyim 🥹

Ya kizlar ben dogru durust hicbi sey yiyemiyorum. Acim ama yani karnimin ac oldugunu hissediyorum. Ne kadar yorucu yemek istiyorum ama yiyemiyorum. Sadece makarna patates peynir :KK43:

Daha önce lierac kullanan var mı kızlar biraz pahalıymış 🥹
ben şuan kullanıyorum bir arkdaşımda gebeliğinde kullanmış sıfır çatlak ben göğüslerime başladım inşallah 8-9 hafta sonra karnıma bacaklarıma başlayacağım bu dönemde en sevdiğim özelliği hem yağlı bırakmadan nemlendiriyor hemde kokusuz zaten kokulara aşırı hassas olduğum dönemdeyim.

Ya kizlar ben dogru durust hicbi sey yiyemiyorum. Acim ama yani karnimin ac oldugunu hissediyorum. Ne kadar yorucu yemek istiyorum ama yiyemiyorum. Sadece makarna patates peynir :KK43:
bende aynı durumdayım aslında çok açım ama ağzımın tadı yok ama makarna ayran ve patatesten bıkmış durumdayım. sadece aç kalmamak için yiyorum.

bende aynı durumdayım aslında çok açım ama ağzımın tadı yok ama makarna ayran ve patatesten bıkmış durumdayım. sadece aç kalmamak için yiyorum.
Ya evet suyu bile zor iciyorum. Canim biseyler cekiyo ama yok yani tika basa dolu gibiyim bi tek tuzlu ya da karbonhidrat ayni dediginiz gibi :KK43: O da ac kaldikca midesini bulandiriyo insanin kisir dongu gibi

Ya evet suyu bile zor iciyorum. Canim biseyler cekiyo ama yok yani tika basa dolu gibiyim bi tek tuzlu ya da karbonhidrat ayni dediginiz gibi :KK43: O da ac kaldikca midesini bulandiriyo insanin kisir dongu gibi
sanırım bu süre biraz böyle gidecek doktor bana ne istersen onu ye zaten ilk 3 ay depodan besleniyor dedi uzarsa takviye verecekmiş o kesecekmiş bulantımı bekliyorum bende açlık uykusuzluk yapıyor bi de

sanırım bu süre biraz böyle gidecek doktor bana ne istersen onu ye zaten ilk 3 ay depodan besleniyor dedi uzarsa takviye verecekmiş o kesecekmiş bulantımı bekliyorum bende açlık uykusuzluk yapıyor bi de
haklisiniz belki o sebebiyet veriyodur uykusuzluga, ben de 4 gibi uyaniyorum gece sonra zar zor tekrar daliyorum uykuya belki ondandir hic dusunmemistim.

son 2 gundur cok siddetli degil bulantim ama bi kotu bi hal var ustumde, ben de o depodan beslenme olayina guveniyorum bi de ilk zamanlar yumurta avokado cok yedim ona belki ise yaramistir diye :anneadayı:

haklisiniz belki o sebebiyet veriyodur uykusuzluga, ben de 4 gibi uyaniyorum gece sonra zar zor tekrar daliyorum uykuya belki ondandir hic dusunmemistim.

son 2 gundur cok siddetli degil bulantim ama bi kotu bi hal var ustumde, ben de o depodan beslenme olayina guveniyorum bi de ilk zamanlar yumurta avokado cok yedim ona belki ise yaramistir diye :anneadayı:
bulantı başlamadan önce bende baya iştahlıydım yedim ama şimdi hiç nerdeyse doktorda zorlama kendini dedi onu dinliyorum şuan yeşil elma çok iyi geliyor bi de dene istersen inşallah biran önce geçerde iştahımıza kavuşuruz.

X