Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

6+5 benim bugun :) afiyet olsun şimdiden o zaman 😁
Size dee💕
Günaydın 🥰 inşallah dahada iyi olursun canım Bende çok şükür güzel geçiyor birinci hamileliğimde çok midem bulanıyordu bunda çok güzel geçiyor aceba daha erken ondan mı 5ci hafta dayım daha ♥️🌸
Belki hic olmayabilir bile ilk hamilelikte farkli ikinci hamilelikte farkli cok insan var. Benim de son iki gundur asiri oldu, ondan once nerdeyse hic yoktu diyebilirim cok ara ara gelen yarim saatlik seyler disinda💕🙏🏻

Kizlar ya bisey yiyemedim sabahtan beri yatiyodum bi hava almaya disari cikiyim dedim ama gidemedim bile hatta istifra etmeye kostum da gelmedi bisey. Size de oluyor mu midesi bulananlar😞 Nasil bas edicem haftaya islerim var yogun ordan oraya gitmem gereken belki o zamana bu kadar siddetli olmaz ama bugun cikamadim bile disari.
Benim 4-5 gündür aşırı midem bulanıyor dediğiniz gibi kusmaktan korktuğum için dışarı çıkamadım. 1 kere kustum afedersiniz. Hala da ne yesem bulanıyor. Okul başlayınca ne yapacağımı düşünüyorum 🤢 10-12. Haftalarda geçiyor diyorlar 😪

Bende de oluyor günlerdir bu haldeyim ne birsey yiyesim var özellikle sabahları. Mecbur yiyorum midem bulanmasin diye sonra yediğime de pişman oluyorum. Ellerim titriyor vücuduma bayılma hissi geliyor uzanıyorum hemen çok zor benimde. Birde sudan tiksindim ne yapacağım bilmiyorum şu içmeden nasıl olur. Ayran içiyorum bazende hazır içecekler
Aynen öyle ben de bayılıcak gibi oluyorum😥 şekerim falan mı düşüyor dicem de aç değilim zor da olsa yiyorum. Sıcakların da etkisi olabilir aşırı bunalıyorum ben

Size dee💕

Belki hic olmayabilir bile ilk hamilelikte farkli ikinci hamilelikte farkli cok insan var. Benim de son iki gundur asiri oldu, ondan once nerdeyse hic yoktu diyebilirim cok ara ara gelen yarim saatlik seyler disinda💕🙏🏻
Aynren öyle 😊 genellikle ilk hamilelik çok bulantılı geçiyor inşallah sende en kısa zamanda toparlanirsin bulantılar dan kurtulursun hepimiz sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza 🥰🙏🤲

Aynren öyle 😊 genellikle ilk hamilelik çok bulantılı geçiyor inşallah sende en kısa zamanda toparlanirsin bulantılar dan kurtulursun hepimiz sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza 🥰🙏🤲
Benimde ilk hamileliğim doktor prilam verdi ama hiç işe yaramıyor. Kusmuyorum ama mide bulantısı mahvediyor gerçekten

Kızlar dün kanamam başladı doktora gittim bir şey yok diyip yolladı beni başına gelen var mı 🥹
Kanama mi lekelenmemi benim var lekelenme kahverengi oluyor ara ara kesiliyor sonra yine progestan versin ama kullanmadım bile ağrı sızı kırmızı direk kanama şeklinde olmadıktan sonra doktor sıkıntı yok dedi

Kanama mi lekelenmemi benim var lekelenme kahverengi oluyor ara ara kesiliyor sonra yine progestan versin ama kullanmadım bile ağrı sızı kırmızı direk kanama şeklinde olmadıktan sonra doktor sıkıntı yok dedi
Kanama oldu maalesef acile kadın doğuma gittim hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi. Anlamıyorum

Aynen öyle ben de bayılıcak gibi oluyorum😥 şekerim falan mı düşüyor dicem de aç değilim zor da olsa yiyorum. Sıcakların da etkisi olabilir aşırı bunalıyorum ben
Sıcaklardan değil gebelikten dolayı oluyor böyle
Sabah uyandığımdan beri mide bulantısı rahat bırakmadı çok zorlanıyorum

5+6da hem kese gördük hem kalp atışı duyduk 1 Nisan tahmini doğum tarihi 30 yaşındayım başlangıç kilom 65 beezuus beezuus :) şu an 8+5 bir sonraki kontrol 9+6da bu kontrolde test vs yapılıyor mu bilen var mı yoksa ikili tarama mı var sırada

Eklentiler

• IMG_0484.jpeg
    IMG_0484.jpeg
    105,5 KB · Görüntüleme: 51
kızlar göğüslerimde şişlik hassasiyet vardı ama geçmeye başladı bu gün. şu an 4-5 haftalık sayılırım sizde devam ediyor mu hafif de kasığım da ağrı var. Dün beta bakıldı artış vardı keseyi 3 eylülde görcem

Benim 4-5 gündür aşırı midem bulanıyor dediğiniz gibi kusmaktan korktuğum için dışarı çıkamadım. 1 kere kustum afedersiniz. Hala da ne yesem bulanıyor. Okul başlayınca ne yapacağımı düşünüyorum 🤢 10-12. Haftalarda geçiyor diyorlar 😪
Neden doktora gidip prilam almıyorsunuz ki ben o şekilde kurtuldum hayatım zindan olmuştu şuan çok şükür turp gibiyim 🌸

5+6da hem kese gördük hem kalp atışı duyduk 1 Nisan tahmini doğum tarihi 30 yaşındayım başlangıç kilom 65 beezuus beezuus :) şu an 8+5 bir sonraki kontrol 9+6da bu kontrolde test vs yapılıyor mu bilen var mı yoksa ikili tarama mı var sırada
Maşallah gözünüz 😊Aydın bu haftalarda kalp atışı duyulor mu? Ben daha gitmedim 7ci haftada gidecem hayırlısıyla 🥰

Teşekkür ederim size de hayırlı olsun 😊 normal ultrasonda duyulmadı çok küçük olduğu için vajinal ultrasonda duyduk

X