Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben aranızdan ayrılıyorum sanırım kese boş çıktı kürtaj dediler
Canım ben bugun doktora gittim kese var bebek gözükmüyor boş dediler alttan bakalım dediler zar zor kabul ettim alttan bakınca bebeğim gözüktü hatta kalp atışını bile duydum. Alttan baktırdın mı? Belki seninde benim gibi karından gözükmüyordur

Valla benim 6+6 oldu ama önce yeri arkadaydı diye hala hep vajinal bakıyorlar vajinal de olsa yine de erken olabilir

kahveyi yasaklamadı sadece içme dedi yani ama ben zaten 2 ay öncesinde bıraktım kafeini sigarayı belki 3 ay sağlık için

Bu yeme içme yasakları çok önemli değil aslında sadece tedbir sigarayı bırakmayan ama sağlam ve zeki çocukları olan da var bir arkadaşım da her gün kusuyordu diye doktorun önerisi ile kola içiyordu bastırıyordu diye iki çocuğunda da öyle oldu ama sorun yaşamadı bu kadar dert etmeyin canınız çok istiyorsa yiyin ama abartmadan bence

Alttanda baktı canım maalesef göremedi

Selamlar kizlar, ben kimse almadigi icin ve bana da ugurlu gelecegini dusundugum icin konuyu devraliyorum Bu bi kac hafta seyahatlerden dolayi kacirabilirim o yuzden kacirmamam icin tabloya eklenmesini istediginiz bilgileri detaylariyla yazarsaniz ve beni etiketlerseniz eklerim.

Ayni sekilde kalp atisi ya da kese goren duyanlar da belirtirse duzenlerim <3

Alttanda baktı canım maalesef göremedi
Canim cok cok uzuldum. Umarim en zararsiz sekilde atlatirsin hemen bu sureci, kendiliginden mi dusmesini beklicekler. Oyle olsa daha da iyi olurdu ama surec hizli olsun diyorsan doktorlar da yonlendirdiyse kurtaj da hizli bir cozum olur. Sana cok dua ediyorum en kisa zamanda tekrar burada ol insallah

kese gördüm 4+4te

Amin canım inşallah sağ olun sizlerde sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah kürtaj dedi ilaçtan bahsetmediler ama

Amin canım inşallah sağ olun sizlerde sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah kürtaj dedi ilaçtan bahsetmediler ama
Belki bekleyince dusebilir o yuzden sordum yurtdisinda ilac var sanirim Turkiyede yok evet, insallah canim en kisa zamanda toparlan insallah dua ediyorum

Kalp atışı 5+5

Umarım güzel haberler alırsınızBen vajinal ultrasondan bakmasını istemiyorum o yüzden doktora sordum direkt 7. Haftada gel kalp atışıyla birlikte bakalım keseye dedi. Daha 2 haftam var bugün 5. Haftamdayım

Kızlar bu arada denize girilir girilmez çok tartışma konusu ama bugün bir video izledim İngiliz turistler gemi turunda denize atılan atıkları çekmişler bildiğiniz b.k götürüyor denizi. Geminin tüm tuvaletini, kirini, yağını denize boşaltıyormuş tur şirketleri. Fethiye, kelebekler vadisi taraflarında çekilmiş video. Hamileyken hiç riske girilmez havuzları zaten söylemeye gerek bile yok.

bizim ege denizinde de atık dökmüşler denize izmirin hemen hemen her kıyısına ölü balıklar vuruyor. yerel instagram sayfasında gördüm.

doktora göre 5+0 uygulamaya göre 5+2 bugün hayat kalitemi düşüren bir mide bulantısı yorgunluk uykusuzluk ve baş ağrısı ile çalışıyorum allahtan çalıştığım yer rahat dinlenme odasında belli aralıklar ile yarım saat 15 dk uyuyorum var mı aynı durumda olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…