Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de 6+2deyim bugün ve inanılmaz bir mide bulantısı yaşıyorum. Ofise gitmiştim kalkıp eve dönmek zorunda kaldım öyle bir bulantıydı ama kusma vs yok sadece tıkanıklık hissi sanki boğazıma kadar çıkmış gibi her şey.. Bir yandan da aniden bir açlık bastırıyor sadece ekmek hamur vs yiyebiliyorum sabah sandviç öğlen tost yedim akşam ne yiyebilirim hiç bilmiyorum canım asla bir şey istemiyor normal yemek vs

aynısı valla kussam rahatlayacağım ama kusamıyorum sadece bulantı ağzımın tadı yok herşey boğazımda duruyor sanki hiç birşey mideme inmedi

biraz araştırma yaptım gebelikte bazı aşılar yapılıyormuş sağlık ocağı tarafından aşıları hastenelerde yapıyor mu ypksa illa sağlık ocağına mı gitmemiz gerekir birde gebeliği sağlık ocağına bildirmek zorunlu mu? bilgi olan varsa cevap verirse çok sevini,rm

Testi yarın sabah tekrarlayin yada kan verin kesin sonuç olur. Olabilir gebelik imkansız değil.ikinci cizgi belirginse vardır büyük ihtimal

Ben bildirmeden sağlık ocağı beni aradı geçen hafta; hastaneden sisteme girmişler sanırım. Evet hepatit tetanoz gibi aşırlar var; sağlık ocağında yaptırmak hem daha kolay hem de bedava.

Gebeliğin otomatik olarak düşmesi lazım. Ben kan vermiştim saglik ocağında heralde o sebepten dün aradılar sisteme gebelik var diye düşmüş. Gerekli kan tahlilleri yapmamiz lazım dedi zaten beta verince doktorum sağ olsun hepsini yaptırdı. Bide 20. Haftada gelip bebeğin kalbini dinleyip yine bazı testler yapmam gerekiyormuş. Önceki gebeligimde hemen aramamistilar.

Kese 5+2 de göründü canim ekleyebilir misin

benim sistemde kanım var ama aramadılar ya

benim sistemde kanım var ama aramadılar ya
Saglik ocağında mi vermiştin
Ararlar her sağlık ocagi aynı değil. Zaten şuan idrar ve kan bakılacak bunları devlette de yapabilirsin. Aşılar için henüz erken. Eğer istersendw gidip bilgi verebilirsin

Saglik ocağında mi vermiştin
Ararlar her sağlık ocagi aynı değil. Zaten şuan idrar ve kan bakılacak bunları devlette de yapabilirsin. Aşılar için henüz erken. Eğer istersendw gidip bilgi verebilirsin
o zaman daha zaman var ararlar belki hastanede verdim ama enabızda gözüküyor

Şifa olsun aşkla birsey yiyorsam ertesi gün gözümde kararıyor. Salatalık turşusu resmen asermistim şimdi görünce tiksiniyorum
gerçekten vücudumuza tuhaf şeyler oluyor hamile olmadığım aylar adetime yakın yalancı belirtilerim oluyordu bazen özlüyorum o günleri gerçeği çok fena çünkü

Bildirmek gerekiyor bütün bilgilerini alıyorlar dosya acıyorlar ben bildirdim doktorum test istemişti saglık ocagında daha kolay yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…