Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin kizlarrr🌸🌸 Ben de bugun ac olmama ragmen asiri istahsiz uyandim sudan baska bisey istemedim onu da az ictim zaten, hicbisey yiyemeden ciktim evden. Bulantim yok ama istahim kapali.
Kızlar günaydınnnnn hamişlerrrr 🥰🥰🥰

Sizinde özellikle sabahları uyandığınızda adet olacakmış gibi kasık ağrınız bel ağrınız oluyor mu yoksa ben daha regl gecikmesinin 4.günündeyim ondan mı ağrıyor acaba 😑
Ben uygulamaya göre 4+0 hafta
Ilk zamanlar bende de vardi simdi gun icinde cok cok az yokluyor sonra gidiyor normal merak etmeyin🌸💕💕
2024 nisan annelerinden selam♥️ seneye bu zamanlarda bebişleriniz bu hallerde olacak🪬🙏🏻 şimdiden bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almanızı ve hamilelik dahil tüm anların keyfine varmanızı diliyorum😍❤️
Eki Görüntüle 3469070
ayyy cok tatli masallaah🧿🌸 Darisi basimizaas ya cok mutlu etti mesajiniiiz🧿🥰😍😍

Günaydın kızlar duanıza ihtiyacım var bugün 4.30 da randevum var kalp atışı için inşallah sıkıntısız geçer heyecanlıyım 🥰
Cok cok guzel haberlerle gel insallah🌸🌸🌸💕 Icini ferah tut guzel seyler dusun cok guzel gecsin ultrason🧿 bekliyoruuz guzel haberiniiii

Günaydın canim haftamız ayni
Artık yavaş yavaş bulantı tiksinmeler başlıyor bu haftalardan sonra. Bende çok kötüyüm mide olarak 2 gündür basladi. İlaç içmeye başlamıştım bende progesgan ona bağladım ama ondan değilmiş. Çünkü özellikle sabah uyandığımda bu haldeyim daha ilacı icmeden
Uff ya hemen geçse bu zamanlar keşke. Ama yemek yedikten sonra hafifliyor biraz sanki. Bende tsh yüksekliği vardi levotron iciyorum o yüzden yarım saat beklemek zorundayim ya o kötü oluyor ağzıma bişey de atamıyorum hemen

Off kızlar benim mide bulantım yok bugün; çok endişeliyim ya bişi mi oldu diye 😭😭
Oyle dusunmeyin, ona bakarsaniz benim de oyle bir mide bulantim yok. Boyle okuyunca insan tetikleniyor :KK43: Her belirti her gun devam etmek zorunda degil bir artar bir azalir icinizi ferah tutun. Guzel olucak insallah, ne zamandi kontrolunuz?

Merhabalar

Beni biliyorsunuz beta düzensiz artmıştı. Dış gebelik mi dediler sonra kese olması gereken yerde değil dediler sonra doğru yere geldi. Sıra ile yolk ve kalp atışı oldu ama yavaş dediler sonra lekelenme ile gittim vs. Bugün ki son durum kalp atışımız 100 idi 128 olmuş yani toparlamış kese şekli çok güzel değil ama kötü de değil. Boyutları hafta ile uyumlu 2 hafta sonra yine gideceğiz.
IMG_8141.jpeg

Merhabalar

Beni biliyorsunuz beta düzensiz artmıştı. Dış gebelik mi dediler sonra kese olması gereken yerde değil dediler sonra doğru yere geldi. Sıra ile yolk ve kalp atışı oldu ama yavaş dediler sonra lekelenme ile gittim vs. Bugün ki son durum kalp atışımız 100 idi 128 olmuş yani toparlamış kese şekli çok güzel değil ama kötü de değil. Boyutları hafta ile uyumlu 2 hafta sonra yine gideceğiz. Eki Görüntüle 3469294
Masallah bakin bebis buyuyooor <3 Cok sevindim sizin iciiin

gayet normal bende de öyle oldu hatta adet olmayı bekledim resmen şuan bile hala var birde aşırı uykusuzluk başladı bende

Ay iyi bari zaten çok korkuyorum tekrar sağlıklız olur diye
Bugün yine kan vericem bakalm 2 gün önce 308 çıktı
İlk öğrendiğimde 35’di 4 gün sonra 308 😂
Bakalım bugün kaç çıkacak haftaya gidicem doktora zaman geçmiyor bi türlü

Merhabalar

Beni biliyorsunuz beta düzensiz artmıştı. Dış gebelik mi dediler sonra kese olması gereken yerde değil dediler sonra doğru yere geldi. Sıra ile yolk ve kalp atışı oldu ama yavaş dediler sonra lekelenme ile gittim vs. Bugün ki son durum kalp atışımız 100 idi 128 olmuş yani toparlamış kese şekli çok güzel değil ama kötü de değil. Boyutları hafta ile uyumlu 2 hafta sonra yine gideceğiz. Eki Görüntüle 3469294
Allah sağlıkla tamamına erdirsin 🙏🧿

Merhabalar

Çok sevindim çoooook 😍 gözün aydın canım. İnşallah hep güzel haberler alırsın 🙏🏻

X