Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende 2 defa kustum ama dediğin gibi hep kuru mide bulantısı var bende de. Ayy umarım başlamaz

Günaydın kızlar hastaneden geldim.
Hemen yazayim dedim dinlenirken.
Çok şükür kese göründü yolk sac oluşmuş dedi.
Ultrasona göre 4+5 çıktı normalde 5+2 bugün
Bir hafta sonraya çağırdı. Progestani bebegi görmeden vermek istemedi ilk baktı ki ben çok korkuyorum verdi sonra. Dün çok kötü olduğumu söyledim şekerle alakası yok dedi henüz erken gebelik sekeri için dedi. Zaten bir hafta önce verdiğim tahlillerde normal çıkmış şekerim. Serklaj hakkında konuştum dikiş atılması konusunda yani.
Doktorum ikiz gebelikler de bu haftalarda doğum yapmak normal dedi gebelik öyküyü anlattigim da. Şimdilik bu kadar bir hafta nasıl sabrederim bilmiyorum hersey yolunda inşallah böyle devam eder. Ben Bi nebze de olsa rahatladım. Daha önce bir çok kaybım var erken haftalarda düşük erken doğumlar. İnşallah en güzel şekilde geçer hepimizin hamileligi

hera17 dün merak etmiştin canim

Oh sukur guzel haber geldiiii bak Icini ferah tut cok guzel olucak insallah canim. Merak etme. Bir sonraki muayene ne zaman? Insallah o zaman da kalp atisi duyulsun mis gibiii Cok mutlu oldum senin icin.

Gözün aydın canım inşallah çok çok güzel ilerler sürecin

Vallahi gözümü açar açmaz ' erken ama belki gidip gelmiştir doktora' diye girdim baktım. Çoooook sevindim. Güzel haberlerin var. İnşallah haftaya bebeği de görürsün benimde randevum yarın 2'de
Aynı güzel haberler senden de gelir inşallah yarın

Oh sukur guzel haber geldiiii bak Icini ferah tut cok guzel olucak insallah canim. Merak etme. Bir sonraki muayene ne zaman? Insallah o zaman da kalp atisi duyulsun mis gibiii Cok mutlu oldum senin icin.
Çok teşekkürler Bi sonraki muayene haftaya.
Hepimizin gebeliği sorunsuz ilerler inşallah

Sizin ultrasonunuz bugün müydü?

Kızlar göğüs hassasiyeti bazen cok bazen az oluyor gibi mi size de hassasiyet azalınca tedirgin oluyorum az biraz gibiii
Benim oyle canim, bence normaldir ben de panik oluyorum bazen ama sonra kendimi dinlememeye calisiyorum cok. Geceleri cok hassaslasiyor sabahlari daha normal benimki de.

Benim oyle canim, bence normaldir ben de panik oluyorum bazen ama sonra kendimi dinlememeye calisiyorum cok. Geceleri cok hassaslasiyor sabahlari daha normal benimki de.
Evet demi özellikle yatakta dönerken çok acıyor benim de sabah hafiflesiyor gibi ama üst kısım yine hafif hassas yani. Bulanti ne zaman başlıyor tahmini ben 5+2 deyim kahvaltı yaparken hafif kalkti gibi midem ya

Ah cok uzuldum, icinizi ferah tutun hersey guzel olucak biliyorum cok moral bozucu ben de gecen ay kimyasal yasadim. Ama kimyasaldan sonra cok daha kolay hamile kaliniyor diyolardi bir sekilde, oyle de oldu. Umudunuzu kaybetmeyin ve denemeye devam edin 2.denemede tutmus bile zaten, bir sonraki saglikli ilerlesin insallah

Evet demi özellikle yatakta dönerken çok acıyor benim de sabah hafiflesiyor gibi ama üst kısım yine hafif hassas yani. Bulanti ne zaman başlıyor tahmini ben 5+2 deyim sabah hafif kalkti gibi midem ya
Evet benim de yatakta donerken sanki ustune yuk biniyor gibi aciyor, sabahlari hafif hep. Bulantiya 6-7.yle iyice basliyor diyorlar ama erken de olabiliir. Benim de gecen hafta vardi, bugun yine araba tutmasi gibi var ustte yazdigim gibi. Tuzlu seyler yiyiin, kendinizi cok zorlamayin yemek icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…