Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Iyi aksamlar guzel anneler ve anne adayları bio oli aldim kakao yagi hindistan cevizi yagi ve tatli badem yagi aldim sabah yag karisimini oglen ve aksamda bio oil kullaniyorum ya ben 7+2 deyim ama benim gobegm buyuyor normalmi cok cok erken degil mi sizce

Zaten misafirlikteydim evime gelince kendi mutfağımda gene midem bulandı ahahahah zorum kendi evimde sanırım

Kızlar iyi akşamlar ya 11+5 teyim karnım belirginleşmeye başladi. Aşırı da şişkinlikte var. Bu ikinci bebeğim. Normal mi ya bu haftada karnın belirginlesmesi erken gibi düşünüyorum daha

Kızlar iyi akşamlar ya 11+5 teyim karnım belirginleşmeye başladi. Aşırı da şişkinlikte var. Bu ikinci bebeğim. Normal mi ya bu haftada karnın belirginlesmesi erken gibi düşünüyorum daha
Ben öleyim o zaman valla ben 7buçuk haftadayım ama karnım büyüdü yani baya

Kizlar slm nasılsınız bakalım 9+3 ten bildiriyorum benim bulantılar devam 1 Kasım'da ikili tarama için dra gidicem sağı trakyadan arkadaş var mı aramızda merak ediyorum ben Kırklareli Lüleburgaz da yaşıyorum

Karnim kesinlikle büyüyor
Evet vakit geçmiyor sanki yaa
Bende şu çok içtiğimde tuvaletten çıkamıyorum
Az içince hemen sızlamam başlıyor bide kasık agrim
Ay ne kadar karışık bir durum cidden yaa. Suyu cok icsek wc de yaticaz nerdeyse. Icmesek agrilar sancılar karisti kafamiz iyice. Oy oyy saglikla büyüsün göbüşler yaa

Aynen ya 1 ay çok fazla insan dayanamiyor ilk zamanlar
Bende korkmuyorum lekelerden doktor gelir demişti çünkü.
Aynen haklısın rahim büyüyecek illaki ağrısı olacak onun
Ya hemde cok fazla 1 ay ilerleyen zamanlarda bebisin eli yüzü belli oldugunda nasil dayancam görmeden 1 ay daha simdiden onu düşünüyorum valla.
Bak dr da demis en azindan biraz da olsa o nedenle icim rahat büyüyen bir organımız var ve bizden besleniyor agri sızı illa yasanacak demek ki.

Bio oil bende görmüştüm ama yorumlarina bakamadim sen baktin mi nasildi yorumlari ? Negatif yorum var miii. Bazilari kıl tüy artışı yapiyormus ya. Zayifsan erken çıkar derler karın ama bilemiyorum

Merhabalar bende kirklareli luleburgazda yasiyorum normalde mustafa hocaya takipli olmayi dusunuyordum ama suan ankaradayim

Benim de birden bire geçti canim tam 8. Haftaya girdiğim gun mide bulantım geçti okudum biraz belirtiler gidip geliyormuş normaldir herhalde vesvese yapmamaya çalışıyorum ben de

Bio oil bende görmüştüm ama yorumlarina bakamadim sen baktin mi nasildi yorumlari ? Negatif yorum var miii. Bazilari kıl tüy artışı yapiyormus ya. Zayifsan erken çıkar derler karın ama bilemiyorum
Yorumlar cok.guzeldi 2 arkadasimda kullandilar hamileliklerinde cokta kilo aldilar ama catlak.konusunda oldukca basarili dediler kil.tuy knusunda bir sknti yasayan olmamista bu kakao yaglari vs artirir o muhakkak sonucta yag bunlar her sekilde kil koklerini beslerler cok minimal duzeyde bile olsa diye dusunuyorum aslinda cok zayif degilim hamileligimi ogrendigm.gunden beride 3 kilo verdim ama ilginc bir sekilde genisliyorum zaten basen problemim var ozellikle basen ve gobusum buyuyor

Benim de birden bire geçti canim tam 8. Haftaya girdiğim gun mide bulantım geçti okudum biraz belirtiler gidip geliyormuş normaldir herhalde vesvese yapmamaya çalışıyorum ben de
Aynen benimde dün tam 8+0 dı delilik bu annelik gerçekten evham dünyası tamamen midemiz bulansa kötü bulanmasa çocuğa mı bisey oldu acaba korkusu Allah hayırlısıyla bu süreci tamamlamayı nasip etsin inşallah

günaydın kızlar... bende daha hiç belirti yok uyku ve halsizlik dışında doktora sordum her hamilelik özel belirti aralama dedi ama yinede aklıma takılıyor inşallah bebiş iyidir.

Amin insallah cok stresli gerçekten ikinci trimesterda rahatlariz insallah şimdi 1 hafta 1 yıl gibi geçiyor stresten gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…