Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Hadi gözün aydın canımm

Kızlar iyi akşamlar ya 11+5 teyim karnım belirginleşmeye başladi. Aşırı da şişkinlikte var. Bu ikinci bebeğim. Normal mi ya bu haftada karnın belirginlesmesi erken gibi düşünüyorum daha
Evet ikinci gebelikte erken belirginleşiyor karın ben de 11. Haftadayım benim de aynı bir de ekstradan gaz problemi var o da etkiliyor

Ayy çok heyecanlandım maşallah size haftaya gidicem ben de 1 hafta nasıl beklerim bilmiyorum

Slm bugün Dr. Gittim Alttan baktı yine kalp atışını duyamadik ama kesenin şekli bozulmamış yolk sac sabit kalmış buyumemis bebeğin boyu crl 4.5mm ... Bu yolk sac baya araştırdım Kaan Kocatepe diye bir dr var baya bilindik bir Dr YouTube de videoları var o bile yolk sac için 3.5 mm ile 5.5 mm arasını normal kabul ediyoruz diyor ama benim gittiğim Dr ise 3mm den sonrasi odemdir diye söylüyor anlamadım pazartesiye kadar bekleyelim tekrar dedi. Birde odaya girince ilk sorduğu bana kanaman lekelenmen oldumu hiç dedi yok dedim bel kasik karın ağrım bile yok dedim hayırlısı ya ...

Arkadaşlar bişey sorucam bilgisi olan var mı ultrasonda crl : bebeğin ölçümü...
Pazartesi ölçülen crl :10.2 iken boyu yani
Perşembe ölçülen crl : 9.1 nasıl olur bebek kisalicak değil herhalde dimi olcumdemi sorun var sizce

Bence ölçümde sorun vardır makina farkı bile olabilir. Ben ölçüm verdiğinde düşünüyorum ztn nasıl o kadar mm görüyo, ekranda yamuk yumuk bi şe duruyo sonuçta ve kıpırdıyo:))
Mesela benim miyomlarım var, onlar da her farklı doktor ölçtüğünde mm olarak oynuyo.

Benim ikili tarama randevum da 1 Kasım haberleşelim

Yanlis anlamayin ama niye hala ayni doktora gidiyorsunuz? Boyle durumlarda bir iki doktordan fikir almak onemli. Bence bu doktor sizi korkutuyor biraz bebek gozukuyorsa 5. Hafta icinde duyulmuyor, 6. Haftada bazen duyuluyor ama 8. Haftayi bekliyorlar. Siz bence ilk etapta baska bir doktordan yolk sac in normalligini teyit edin. Sonra kalp atisini bekleyin. Insallah guzel haberler duyariz

Kızlar sizleri germek korkutmak istemem ama sabah yenidoğan çetesi haberlerini gördüm. İddianamede ismi geçen hasteneler paylaşılmış İstanbul’da olanlar göz atabilir. İnşallah hiçbirimizin yolu düşmemiştir o hastanelere. Allah belalarını versin hepsinin

Başka Dr gidicem zaten canım

Allah kahretsin onları gerçekten nasıl bir vicdan bu

Cihaz farkı olabilir canım ölçüm hatası olabilir ama sen mutlaka başka bi doktora gidip başka bir doktor görüşü al canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…