Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ayy coook guzel düşünmüşsün bende oyle yapabilirim ama bilmıyorum pat diye de söyleyebilirim bakalım 2-3 hafta daha gecsin
Yap yap kesinlikleee cok guzel oluyor. Yegenlerim bile izleyip izleyip duruyorlarmis videoyu çünkü o şok ifadeleri hepsinin yüz ifadesini sonradan seyretmesi cok keyifli oluyor ben ailelerimize soylerken de videoya kaydettim izleyip izleyip bazen gülüyorum bazen ağlıyorum. Onlara da fotograf cekelim hadi deyip telefonu ayarlayip kaydettim de cok güzel oluyor.

kesin aglar bizimkiler çok neşeli bi video cıkmaz ama mutluluk gozyasları dıyelim

Evet 7 haftalıkken kipkirmizi ve yoğun kanamam oldu hastanede yattım bir gün daha sonra zaten lekelenmeler bı geçti bı geldi tup bebek olduğu için bende hem iğne olarak hemde fitil olaraktan kullanıyorum daha sonradan kanama olunca ağızdan almaya başladım.
Benim ilk ogrendigim zamanlar olurdu sonra kesilmişti üç dört gündür olunca korktum açıkçası.
Aramızda 4 gün var

Belli bi doktor seçtiniz mi önerebileceğiniz doktor varmı.

Benim is yerim cok yoğundu denetim vardi ov testi yaptim ama fazla kafama takmadım gun asiri iliski oldu. Testlere gorede 3 4 5 uc gun ust uste değerlendirdik şükür

Bende öyle
Uykum var ama uyuyamiyorken daha zor
Bol su içiyorsunuz dimi
Benim su icmemle geçti ağrım
Benimde ilk hamileligim aramızda tam 1 hafta varmış benimde bugün 9+5ti
İnşallah inşallah sağlıkla ilerlesin sağlıkla da kucağımıza alırız

Düştüğünü söyleyen bir arkadaş vardı ben adını hatırlayamadım iyi mi acaba aklımda kaldı hatırlayanlat etiketleyebilir mi

Masallah bebislerimize insallah güzel güzel sağlıkla büyüyüp dünyaya gelirler. Az varmis aramizda
Açıkçası ben kendimce şöyle yorumluyorum, sonuçta rahim küçük bir organ ve su an onun icinde bir kese var ve kesenin icinde bebis olusuyor bir cok sey oluyor agri da olur ufak lekelenmeler de olur diyorum. Tabiki ciddi bir kanama vs farkli bir sey. O durumlarda kesin gidilmeli. Mesela bende de su an hafif kirli gibi akıntı oluyor. Ama aklima kötü birsey getirmiyorum icerde bir hayat büyüyor bunlar olabilir normal diye kendimi sakinlestiriyorum. Zaten dr kotrolune cok var daha benim. Önümüzdeki hafta devlet hastanesine gidicem yine de bir kontrole napayim 1 ay sonra demisti de nasil dayanayim

Benim is yerim cok yoğundu denetim vardi ov testi yaptim ama fazla kafama takmadım gun asiri iliski oldu. Testlere gorede 3 4 5 uc gun ust uste değerlendirdik şükür
Ne güzel canim nasip olmus şükür saglikla gelsin evlatlar..
Hahaha sorma insallah oyle bisi yoktur butun emeklerim boşa gidecek
Ya insallah yoktur yaa tüm emeklerim bosa mi gidecek yeniden mi lazere gidicem

Amin canim amiinn insallah saglikla kolaylikla gecsin her asamamiz. Yaa ne güzel 1 hafta öndesin nasil orda durumlar peki karnin büyüyor gibi geliyor mu. Bu yolda 1 hafta 1 yıl gibi malum
Ya yazin bir suru su icerdim ama simdi hava serinleyince azaldi. 1.5 litreyi zor içiyorum. Yine de zorluyorum tabi fazlasini da icmeye. Bazi gunler 3lt ye yaklasiyor ictigim bazen de 1.5 bitmiyor. Dedigin gibi aslinda bol su icsem belki daha kolay gecer de. Bugun ictigimden fazlasina wcyw gittim. Bu saate kadar 20 defa faln gitmisimdir heralde. Bugun asiri gittim niyeyse

Karnim kesinlikle büyüyor
Evet vakit geçmiyor sanki yaa
Bende şu çok içtiğimde tuvaletten çıkamıyorum
Az içince hemen sızlamam başlıyor bide kasık agrim

Kızlar ya geçen gün bi arkadaşa ne güzel moral veriyordum ama insanın kendi olunca ne kadar evham yapıyormuş gerçekten. Ben şu an akşam yemeğinde mutfaktan hiç iğrenmedim gayet yemeğimi yedim neden böyle oldu bi sorun mu var sacmalıyorum resmen biliyorum ama neden midem bulanmıyor bi anda geçti bi sorun yoktur dimi

hergün bir gün bile atlamadan kremlen yağlan canım sadece göbek değil östrojen hormonu yüzünden heryerimiz müsait oluyor bacak kalça vs. Benim 7. Aya kadar çatlamadı. 1 hafta yağlarım bitmişti o hafta çatladım malasef.

Dedigin kremleri bende duydum sanki bin lira civariydi yanlis mi hatirliyorum öyle bir bakmistim da
Kakao yağı hindistan cevizi yağı içinede bitkisel yağlardan karışım yapıp kullanabilirsiniz daha bereketli oluyor.
Ay ne diyorsun zaten lazerle zor kurtulduk. Zaten hamilelikte lazer sifirlaniyor falan da diyorlar ama insallah yalandir
Ay killar gider ya yine çatlağın çaresi yok pehlivan gibi yağlanicaz el mecbur
Düştüğünü söyleyen bir arkadaş vardı ben adını hatırlayamadım iyi mi acaba aklımda kaldı hatırlayanlat etiketleyebilir mi
annelik yolunda canım durumun nasıl oldu iyimisiniz ?
Benimde bazen 2 gün hiç bulanmıyor sonra geri geliyor. Geçen bende hiç etkilenmedim bugün ilkel maske yaptım içine lavanta koydum. Gün gün değişiyor yani

Aynen ya 1 ay çok fazla insan dayanamiyor ilk zamanlar
Bende korkmuyorum lekelerden doktor gelir demişti çünkü.
Aynen haklısın rahim büyüyecek illaki ağrısı olacak onun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…