Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya geçen gün bi arkadaşa ne güzel moral veriyordum ama insanın kendi olunca ne kadar evham yapıyormuş gerçekten. Ben şu an akşam yemeğinde mutfaktan hiç iğrenmedim gayet yemeğimi yedim neden böyle oldu bi sorun mu var sacmalıyorum resmen biliyorum ama neden midem bulanmıyor bi anda geçti bi sorun yoktur dimi
Ayyy bende dünden beri aynı durumdayım, eşimin başının eşini yiyiyorum bebişe bişey mi oldu acaba diye kokuları hiç almıyorum midem bulanmıyor 9+4 olduk bugün, doktor pazartesi günü kontrole gittiğimizde zamanla azalacak demişti ama bu bir anda gitti kafayı yiycem sanırım 😔

Merhaba herkese, ikili taramaya gideceğim haftaya doktor herhangi bir şey demedi, açlık gerekiyor mu bilgisi olan var mıdır ?

Ayyy bende dünden beri aynı durumdayım, eşimin başının eşini yiyiyorum bebişe bişey mi oldu acaba diye kokuları hiç almıyorum midem bulanmıyor 9+4 olduk bugün, doktor pazartesi günü kontrole gittiğimizde zamanla azalacak demişti ama bu bir anda gitti kafayı yiycem sanırım 😔
Benim de bir anda kesildi bir haftadır çok rahatım ara ara değişkenlik gösterebiliyormus muhtemelen hormanal değişimlerimizden dolayı
Ben tok gittim doktora sorduğumda tok gel dedi. Doktorunuza danışın tabi yine.
Teşekkür ederim 🙏 cinsiyetle ilgili bir tahminde bulunuyorlar mı ? Bazılarında 12 hafta da tahmin söyleyenler olmuş aşırı meraklandim 😬

Cihaz farkı olabilir canım ölçüm hatası olabilir ama sen mutlaka başka bi doktora gidip başka bir doktor görüşü al canım
Tamam canim tşk ederim ama aynı Dr. Aynı cihaz dediğim gibi bebeğin küçülmesi görülemez bence ya gelişimi durur yada büyür tam tersi boyu 10.2 olan bebeğin 9.1 nasıl çıkar ona şaşırdım

Benim de birden bire geçti canim tam 8. Haftaya girdiğim gun mide bulantım geçti okudum biraz belirtiler gidip geliyormuş normaldir herhalde vesvese yapmamaya çalışıyorum ben de 🙄🙂
Bu ay bütün annişlermizin bulantıyı hafif geçirmesi ne kadar iyi ya 😊😃beni çok korkutmuşlardı hiçbir şey yiyemezsin sürekli kusarsın özellikle sabahları. Benim sadece akşam bulantım oluyor o da bazen yani hafif oluyor henüz hiç kusmadım seviniyorum hafif atlattığıma. Yoksa korktum bende belirtiyle alakası var mı gebeliğin riskinin diye gittim va doktor gayet iyi hiçbir sıkıntı yok evham yapma kendine dedi😃

Benim de bir anda kesildi bir haftadır çok rahatım ara ara değişkenlik gösterebiliyormus muhtemelen hormanal değişimlerimizden dolayı

Teşekkür ederim 🙏 cinsiyetle ilgili bir tahminde bulunuyorlar mı ? Bazılarında 12 hafta da tahmin söyleyenler olmuş aşırı meraklandim 😬
Ya normalde bulunuyorlar benim doktorumun da vardı emin olamadı tam ama biraz garantici bir doktor o nedenle söylemedi bende ısrar etmedim açıkçası. Fetal dna yaptırdım en geç 1 haftaya öğreneceğim inşallah 😁

Bende dün çok stres oldum canım ama bugün daha iyiyim belkide geçmeye başlamıştır çok aşırı rahatsız edici geçmeyecek bu süreç diye düşünmeye başladım. Çok haklısın ama yani hem diyorum ki şu an nasıl sacmalıyorum ama işte içimdeki evhama da engel olamıyorum bi anda nasıl gitti diye kendimi yedim dün akşam

Bende dün çok stres oldum canım ama bugün daha iyiyim belkide geçmeye başlamıştır çok aşırı rahatsız edici geçmeyecek bu süreç diye düşünmeye başladım. Çok haklısın ama yani hem diyorum ki şu an nasıl sacmalıyorum ama işte içimdeki evhama da engel olamıyorum bi anda nasıl gitti diye kendimi yedim dün akşam
İnşallah iyidir bebişlerimiz 🤲🏻🤲🏻

Bende geçen hafta çok kötüydüm hiçbişey yiyip içemiyordum ama bu hafta daha iyim sanırım değişiyor ben doktora sorduğumda sürekli olması iyi bişey değil demişti arada olmalı belirtiler şimdi ise farklı belirtiler başladı kabızlık mide yanması akşamları erken uyuyorum falan tiksinme koku hassasiyeti gitti

Bende herhafta gidenlerdenim dün gttim haftaya başka doktora gideceğim iki doktorla takip ediyoruz biz ama haftaya randevudan sonra her iki doktorum 12. Haftada gel dedi yani 4 hafta bekle diyorlar bana ama ben 2.haftamda tekrar gideceğim

Bende herhafta gidenlerdenim dün gttim haftaya başka doktora gideceğim iki doktorla takip ediyoruz biz ama haftaya randevudan sonra her iki doktorum 12. Haftada gel dedi yani 4 hafta bekle diyorlar bana ama ben 2.haftamda tekrar gideceğim

Aynen ben de😂😂 benim bi doktorum istersen her gun gel canim hic problem degil dedi o yuzden rahatim 🤣 digeri asil dogum yaptiracak olan daha rahat, onla gonul bagim daha fazla diye ondan vazgecemiyorum 🤣🤣

Düştüğünü söyleyen bir arkadaş vardı ben adını hatırlayamadım iyi mi acaba aklımda kaldı hatırlayanlat etiketleyebilir mi
annelik yolunda annelik yolunda canım durumun nasıl oldu iyimisiniz ?
annelik yolunda annelik yolunda canım nasıl oldun hastaneden çıktın mı
Sağolun canlarım, dün sabah verdiğim testte tekrar keton çıktı bir gece daha kaldım bugün temizlenmiş çok şükür birazdan doktorum gelicek kontrol etmek için sonra da çıkışım yapılır. Mide bulantım çok kötü bir düzeyde hiç bir şey yemek istemiyorum ilaç istiycem.

Evet ya duydum onu daha önce de Reyap ta baya bir olay olmuş :KK43:
Reyap ta olaylar cok. Banada senin dogal yolla cocugun olmaz tüp bebek yapilacak dediler 1 hafta hergun gunde kac kez aradilar beni sana anlatamam bende şüphelendim tabikide Tekirdağ da ozel jlinige gittim prof bir doktora o dedi 6 ay 1 sene dene diye şerefsiz oldu heryer kime guvencez bilmiyorum

X