Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim Doktorda girebilirsin dedi ama tecrübe edinmiş birinin tavsiyesine ihtiyacım vardı

fetal dna ve ikili test ayni degil, adlari da baktigi seyler de farkli, tavsiyem fetal dna yaptirmaniz olur imkaniniz varsa. ikili testte hem yanilma cok daha yuksek hem de herseye bakmiyor fetal dna gibi
fetal dna ve nipt testini söylemiştim ikili testten bahsetmedi doktorum benm bebegım tüp bebek 2 senedir dünyaları harcadık zaten suan testın ücreti önemli değil yaptrmayı düşünüyorum

Günaydın kızlaaar
Geceleri rahat uyuyabiliyor musunuz nasil geçiyor geceleriniz. Ben sağıma veya soluma çok yatınca kasık ağrım oluyor. Daha çok sağımda daha fazla oluyor hatta. Uykudan uyaniyorum uzun süre bir yöne yattıysam eger. Yüzüstü zaten normalde de yatmazdim simdi hic yatmıyorum. Ya sırtüstü uyicam yada kendimi sabaha kadar cevirip durcam daha simdiden. Zaten bu sebepten uyanmasam wc için uyanıyorum. Geceler cok zor geciyor benim karışık var mi benim gibi olanlar

Selam canım , 4 ten sonra bölük pörçük benim uykular. Genelde sabah ezanını canlı dinliyorum Sıcak basıyor beni üstümü açıyorum üşüyorum kapatıyorum yanıyorum sağıma soluma dönüyorum rahat edemiyorum. Wc sürekli gidiyorum zaten. Gece çok yorucu geçtiği için sabah kahvaltıdan sonra tekrar uyku çöküyor üstüme. Aynıyız yani hormonlar yüzünden oluyor bence

Ay bennnn bu gece saat başı uyandım resmen sonrada hemen dalamıyorum sabah çok zor kalktım onun için birde gece lavabo ihtiyacım oluyor öyle sıkışık uyanıyorum ki baskı yapıyor büyük ihtimalle idrar torbasına çok sıkıştırıyor beni

gunaydın ben de geceleri 3 defa tuvalete kalkıyorum ve hepsinde de cok sıkışık agrıyla uyanıyorum sanki uyumadan denizleri içtim sürekli yat kalk derken sabah 7de sersem gibi uyanıp işe gidiyorum cok zorlanıyorum

günaydın şuan benim durum öyle masaya bayılıp kalıcam sanki butun gece uyumamışım sersem gibiyim..

günaydın şuan benim durum öyle masaya bayılıp kalıcam sanki butun gece uyumamışım sersem gibiyim..
parça parça uyuyunca uyumamıs gbi hissediliyor kalabalık bi ofiste çalışmıyorum arada başımı masaya koyuyorum ama öyle de karnım sıkışıyor rahat edemiyorum

parça parça uyuyunca uyumamıs gbi hissediliyor kalabalık bi ofiste çalışmıyorum arada başımı masaya koyuyorum ama öyle de karnım sıkışıyor rahat edemiyorum
O bende de başladı kotlarim sıkıyor gazdan mi acaba diye düşünüyorum bebek daha minicik biz 7+5 deyiz bugun henüz

10+5’ten selamlar. Karnımın aynı yerinde pıt pıt hareketler hissediyorum bi kaç gündür yaa acaba bebiş mi? İlk gebelikte 17. Haftada hissetmiştim ilk

Günaydın
Ben hamileliğin başından beri geceleri çoğunlukla huzursuzdum geç ve zor uyuyordum , sabahları da eşimle uyanıyor ve uyuyamıyordum
Ailem yanıma gelince (başka bir sehirdeyim) kendime gelmiştim, uykularım da normale dönmüştü ..
Yolcu ettim..Bakalım uyku düzenim simdi nasıl olacak ..

Aynısı aynısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…