Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

aminnnn 🧿🙏 ayyy inşallah canım boyle duydukça rahatlıyorum ınanki içime su serpiliyor🙏
rahatla cidden panik yapma biz ne yaparsak yapalım hersey olacagına varıyor ben biraz fazla teslim oldum sanırım doktor normal dıyosa tamm dıyorum düşünmemeye çalışıyorum ama ilk lekenlenme de korkup cok aglamıştım 😁😁

Biz yine kalp atışlarını duyamadik gelismemis. Pazar günü kürtaj yapılacak
Çok üzüldüm canım olmuyorsa sağlıksızdır bende yaşadım çok üzüldüm tabi ama biyerde bırakıp tekrar hayata odaklandım anne olabilmek için şimdi tekrar hamileyim canını sıkma herşey moral toparlan ve baştan tekrar süreç için hazırlıklarına başla

rahatla cidden panik yapma biz ne yaparsak yapalım hersey olacagına varıyor ben biraz fazla teslim oldum sanırım doktor normal dıyosa tamm dıyorum düşünmemeye çalışıyorum ama ilk lekenlenme de korkup cok aglamıştım 😁😁
bende sabahın 6 sında uyku sersemi görünce baya ağladım :110:

Kızlar bende de tamamen iştah gitti ağzımda geçmeyen bi acı tat var sanki. Şekerli de yesem gitmiyor o tat. Çok iştahsızım 10+3 deyim

Kızlar bende çok kararsızım nipt yaptırıp yaptırmamak konusunda eşimle aynı yaştayız 26 yaşımız akrabalık yok ailemizde genetik yatkınlık yok çok kararsızım ama ilk çocuğum korkuyorum ondan dolayı yaptırsam mı diye düşünüyorum biraz da benimki sıkıntılı geçtiği için

Selam canım , 4 ten sonra bölük pörçük benim uykular. Genelde sabah ezanını canlı dinliyorum😬 Sıcak basıyor beni üstümü açıyorum üşüyorum kapatıyorum yanıyorum sağıma soluma dönüyorum rahat edemiyorum. Wc sürekli gidiyorum zaten. Gece çok yorucu geçtiği için sabah kahvaltıdan sonra tekrar uyku çöküyor üstüme. Aynıyız yani hormonlar yüzünden oluyor bence🐣
Ay kesinlikle bende ayniyim. Sabaha kadar parca parca uyudugum icin gün içinde aniden uykuya dalıyorum 😃 uzandigim yerde bir bakiyorum dalmışım 😃 bide her wc uyandigimda sanki 5 lt su icmisim gibi agriyla gidiyorum. Demek ki benzer geciyor günlerimiz

Ay bennnn bu gece saat başı uyandım resmen sonrada hemen dalamıyorum sabah çok zor kalktım onun için birde gece lavabo ihtiyacım oluyor öyle sıkışık uyanıyorum ki baskı yapıyor büyük ihtimalle idrar torbasına çok sıkıştırıyor beni
Yalniz olmadigimi bilmek güzel geldi😂 aslinda hic birimiz uyuyamiyormusuz 😂 günü gecirmek zor oluyor cok fazla uyaninca. Hala normal gün icinde kasık agrilarin devam ediyor mu canim ?

Yalniz olmadigimi bilmek güzel geldi😂 aslinda hic birimiz uyuyamiyormusuz 😂 günü gecirmek zor oluyor cok fazla uyaninca. Hala normal gün icinde kasık agrilarin devam ediyor mu canim ?
Ediyor canım benim hiç geçtiği bir gün olmadı sadece azaldığı oldu. Bazen sağ tarafım bazen sol tarafım ama genelde sağ kasıgımda ağrı var birazda az su içiyorum ben onu arttırmam lazım senin de devam ediyor mu kasık ağrın

gunaydın 🌺 ben de geceleri 3 defa tuvalete kalkıyorum ve hepsinde de cok sıkışık agrıyla uyanıyorum sanki uyumadan denizleri içtim 😁 sürekli yat kalk derken sabah 7de sersem gibi uyanıp işe gidiyorum cok zorlanıyorum
Hahahha aynen valla sanki denizleri iciyoruz uyumadan. Eminim zor oluyordur iş yerinde. Çünkü ben evde bile aniden uykuya dalabiliyorum bi anda batery low yaziyor yüzümde 😁😁
Kasık ağrıları devam ediyor mu pekii. Gün içinde yoklayan ağrılarım hala var benim.

Günaydın 🌸
Ben hamileliğin başından beri geceleri çoğunlukla huzursuzdum geç ve zor uyuyordum , sabahları da eşimle uyanıyor ve uyuyamıyordum
Ailem yanıma gelince (başka bir sehirdeyim) kendime gelmiştim, uykularım da normale dönmüştü ..
Yolcu ettim..Bakalım uyku düzenim simdi nasıl olacak ..
Ay insallah girdigi düzende devam eder uykuların canim yaa. Çünkü bence uykusuz bir gece gecirmek direkt ertesi gün de etkiliyor. Gece uyuyamadimsa ertesi gün surekli uyukluyorum. Gidip gelip yüzümü yıkıyorum uykum açılsın diye 😃 ağrıların ne durumda var mi birseyin

X