Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Folik asit kullaniyorum. Hatta ilk haftalarda yapilan kan tahlilinde folik asit degeri guzel cikmisti (ust sinira yakin). Belki de vucudumdaki folik asitler tukendi artik bilmiyorum. Doktor kontrolume de daha 3 hafta var. Umarim azalir.
Benim de dokuluyo cok insallah canim. Cunku hamilelikten sonra daha cok dokulucekmis

Haberlerin yazacaktım. Dualarım seninle
Maalesef kürtaj oldum 3. Günü beta düşmeye başladı canım genetige gönderdik bakalım sonuç ne gelirse artık 2.kez yaşadık bu durumu o yüzden tedirginim artık 3. Gebelikte Rabbim nasip ederse riskleri ortadan kaldırmak istiyorum çaba benim hüküm Allah'ın canım bakalım sağolsun yazdığınız için de

Belki yanlıştır ama iste o bulantı ile bebeğin iyi olduğunu düşünüyorum umarım hareketlerini erken hissederim

Benim de ellerimde egzama var. Normal kremler kortizonlu biliyosun. Bepanthol sensiderm on numara bende kullanıyorum sürekli. İçin rahat olsun
Evet önceki kremlerim kortizonluydu bepanthol sendiderm aklıma gelmedi önce bebeğede zararlı mı olur diye bekleyem dedim biraz. Baya kötü oldu acımaya başlayınca doktora yazdım. O önerdi rahatladım çok şükür. Saol canım

Hepinizi etiketleyemiyorum canlar teşekkür ederim sorduğunuz için kürtaj oldum dün Rabbim sağlıcakla kucağıma alacağım evlatlar nasip etsin inşallah Sizlerde sağlıcakla kucaginiza alın inşallah
Oy kuzum çok geçmiş olsun rabbim bununla bıraksın inş

Hepinizi etiketleyemiyorum canlar teşekkür ederim sorduğunuz için kürtaj oldum dün Rabbim sağlıcakla kucağıma alacağım evlatlar nasip etsin inşallah Sizlerde sağlıcakla kucaginiza alın inşallah
Canım Allah tekrarını yaşatmasın, yazdıklarından ne kadar güçlü biri olduğunu anlıyorum. İnşallah güzel haberlerle tekrar görüşürüz. Kocaman sarılıyorum sana tüm iyi dileklerimle

Kızlar az önce kan verdim. Kan hemen Fransa'ya gönderiliyormuş. Ankara'da olanlar için Dilek hanım geldi kendisi bölge müdürü çok ilgili ve tatlı bir hanımefendi. Oldukça bilgilendirici konuştu. Aklında olanlar varsa tavsiye ediyorum.

Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına alabilmeyi nasip etsin inşallah. Benim ilk bebegimden önce tekrarlayan 3 kimyasal gebelik yaşadım. Betahcg düzgün artmadı yavaş yavaş düşüp regl olmuştum sonunda. Kürtaj gerekmemisti hiç. Sende kese filan oluşmus muydu ben çok sıkı takip edemiyorum. Pıhtılaşma vs testlerin yapılmış miydi

Kese oluştu kalp atışı da gördük bir sonraki kontrolde durduğunu öğrendik canım

Çok çok geçmiş olsun benimde daha önce bi düşüğüm var o yüzden benimde korkularım var Allah bi an önce nasip etsin inşallah sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağına almayı nasip etsin Allah birdaha yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…