Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canim plus olmasi cinsiyeti kapsadigi icin mi?
Yok sanırım amerikaya giden plus paket oluyormuş iki seçenek vardı. 375 usd burda ankarada olan birde amerika dediler. Doktorumuzda aklınızda soru işareti kalmasın amerikayı öneririm dedi. Onu seçtik. Haftasonu da gelip alıyorlar randevuları uygunsa

Sagol mavis, ben de amerikayi secerim herhalde. Digeri buyuk ihtimalle daha kisa surede cikiyordur ama:) zaten cok fiyat farki da yokmus. tesekkur ederim canim

Evet sey diye sordum ben haftasonu aldiricam
Cunku randevum o gun ama 1 haftada cikiyormus ya sonuclar o gun kargolamiyicaklarsa sure uzucak onu hesaplamayi deniyodum
Benimde öyle oldu cts günü verdim ama en kısa müsaitliğini seçebilirsin. Hemen geliyorlar bildiğim kadarı ile

Sagol mavis, ben de amerikayi secerim herhalde. Digeri buyuk ihtimalle daha kisa surede cikiyordur ama:) zaten cok fiyat farki da yokmus. tesekkur ederim canim
Aynen canım çok fark yok. Şeyide konuştuk biz kordon kanı içinde görüştük onu da yaptırıcaz. Ayrı bir firmadan arıcaklar bekliyoruz. Genel olarak sağlık harcamasından kısmayalım kafasındayız.

Canim onu sadece 1 yil tutabiliyolarmis sanirim dogru mu?

Ben de araştırdım fakat tl cinsinden değil dolar cinsinden diye biliyorum 1000-1500 dolar arası fiyatlar. Siz hangi şehirdesiniz?
İstanbuldayız. Tam net öğrenemedik onu taşınma işimiz araya girdi aramadılarda net öğrenir yazarım. Bir kere 1000uad gibi bir rakam verip sonra yıllık 1500 tl ödeniyor diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…