Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

bende bugün 9+0 ım bu hafta bulantılar hafıfledi gibi ama uyku hali devam edıyor.bıde karnımda bazen kıpırtılar hıssedıyorum ama bebişmi dıye düşünmeye engel olamıyorum.ama erken gıbıde bılemedim

Kızlar 32 ye kadar nası dayanıcam onu düşünüyorum olmadı 28 de bir aylık rapor alırım 32 de direk izne ayrılırım şimdiden zor geliyor işe gidio gelmek bi de bunun kışı var
Nasıl alacağız gerçekten ben de bunu düşünüyorum bir de tam kış memleketin deyim ben arabam kaç kere kara saplandı sayamadım bi de koca göbeklee nasıl yapacakaanız bana da söyleyin

11+5'ten selamlar herkese. Yarın eurofins firması öğlen kan almaya gelecek. Çook heyecanlıyım. Dua edin hepimizin şu tarama testleri sorunsuz olsun inşallah.
Insallah güzel haberler alırsın. Hepimizin sonuclari temiz mis gibi gelsin insallah. Hangi paketini yaptircaksin canim ? Ne kadar istediler. Bende araştırma asamasindayim. Bizim doktor da eurofins ve panorama önerdi de. Hangi icerigi secsem kararsizim

Eurofins ne kadar fiyat verdi, bir de çok kapsamlı tahlilleri var broşürünü doktorumuz verdi bugün aklım karıştı nasıl karar verdiniz bu firmaya
Ben ninalia genomewide paketini yaptırıyorum. Takipli olduğum hastaneye özel kampanya fiyati 14500 tl. Doktorum hem eurofins hem de panorama firmasını önerdi. Hem fiyat olarak kampanyalı olduğu için hem de paketin içeriği daha iyi olduğu için bunu seçtik. Pakette nadir görülen tüm kromozomlara da bakılıyor.

Teşekkürler cevap icin kac gunde çıkıyormuş sonuclar onunla alakalı bilgi verdiler mi ? Ben biraz inceledim ama paket icerigine karar vermek zor geldi ama senin yazdigin mantikli gibi gelmisti birde dr.uma danisayim da tekrar sonra karar vereyim. Anlamadığımız icerikler falan olunca burdan destekleşmek iyi oluyor gerçekten ❤

Yani sormadım açıkçası aklıma gelmedi ama forumlarda gördüğüm kadarıyla 10 günde çıkıyor yarın gelen hemşireye sorayım bilgi veririm yine. Burda Mavimun da eurofins'e yaptırmıştı sanırım o hangi paketi yaptırmıştı acaba?

Ben panaroma plus paketi yaptırdım hepsine bakılanmış 450 usd ödedim. 10 güne çıkıyor dediler. Bugün kargo olacaktı haftaya belli olur kızlar

Hadi bakalim insallah tertemiz gelir sonuclar. Hepimiz saglikla kavuşalım evlatlarimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…