Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben henüz kamera ne alacağıma karar vermedim aklımda oluştuğunda yazarım mutlaka canım

Şu beş dakikada yapılan tarifler var nefsim körelsin diye ben de denerim artık burda hiç güvendiğim yer yok maalesef
Yap yap amac çiğköfte yemek hayatımda ilk defa bu kadar çiğköfte yedim. daha da yiyesim varda durduruyorum kendimi. Ben yurtdısındayım. Belli birkac yerde var sadece gittik aldık geldik yolda yemeye başladım

Ben bir iki izledim girdaba giriyorum her gün başka birşey yok ben de izlemiyorum artık
Ya vallah ne görsem canım çekiyor o yüzden girmiyorum o topa
Ben xioami alırım dedim. Telefonu işgal ediyor ama ipadden kontrol ederiim dediiim. Diğerleri pahalı geldi bana

Ayy hamileliğinin hatırına yapar insan ya yuh vicdansız kadın çok kızdım ya

Benımkı 3 bın canım,perıtonolog degıl ama dr um,burada yok,kendı takıplı dr umuz yapıyor detaylıyı.
Benimki peritonologa yönlendirdi canım kendisi bakmıyormuş ama hemen hemen aynı fiyatlar demek ki ipek te de aynı yere gitmiştik 6 yıl sonra yeniden gidiyoruz bakalım Güzel sonuçlar alırız inşallah Devlete de gidip baktırasım var da ikili test için bile haftalar önceden randevu veriyorlarmış bu da kalmamıştır kesin

canim genellikle geciyor bu beyindekiler diye biliyorum, gecmese de kardesim beyninde minik kistle dogmus ve 2-3 yil once ogrendik, hicbir seyi yok sapasaglam cok sukur. Dualarimiz seninle ama, guzel haberler alacaksin en kisa zamanda
Canım benim çok sağol içimi ferahlattın daha öncede söylemiştin geçer diye yine rahatlamıştım Sadece doktor 10 gün sonra gelmeyince bakalım belkide geçmiş olacak diyince aynı şekilde durunca canım sıkıldı tedirgin oldum ama beni çok rahatlattınız teşekkür ediyorum

Günaydınn Ağustos ayında hcg takibi icin ozel bir hastaneye gitmistim, sigortam tahlilleri karsılamıstı. Dün hastane arayıp hayır baştan ödiceksin dedi sigortama gebelik dahil değildi biliyorum ama hamile olup olmadığımı da mı öğrenmiyim ve kaç ay geçmiş çocuk askere gidince isteseydiniz dedim. Ücret çok yüksek değildi o nedenle uğraşmamak için ödedim ama hamile olmayan bir ben olsaydı uğraşırdım herkes kurnaz olmuş kaç ay sonra da olsa böyle şeyler karşımıza çıkabiliyor haberiniz olsun keşke ödemeseydim.

Buna benzer bir olayı ben de yaşadım eşimin şirketi tamamlayıcı sağlık sigortası yapmıştı, gebelik kapsıyordu kan verdiğim dönemde. Daha sonra sigorta bitince yenilerken fizik tedavi eklemişler gebeliği çıkarıp biz de sonraki kontroller ve tahliller için paket almak zorunda kaldık :)) aylar sonra aradılar haziranda kan vermişsiniz ücretini ödemeniz lazım şeklinde, ben de açıkladım durumu benim sigortam zaten kapsıyordu sonradan kapsamı değişti diye, sustu mecburen. O an aklıma gelmese benden de ödeme alacaklardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…