Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Etsiz olan çiğ köfteden yesek sıkıntı olmaz değil mi? Ben de ahmacun gününde gündüz gidip lahmacun yemiştim ben çok severim ekşi bulgur vs işini ya
Ben normalde hiç hazır yemiyordum uzun zamandır kendi yaptığımı yiyordum. Ama yoğurmak icin uğrasmak istemedim. Bugünlük hazır yiycem. Çok yememeye calısıyorum. Kendi yaptığımdan da sadece nefsim körelsin diye yemistim. Ama artık dayanamıycam yani

Ya benim canım turşu çekiyor ama acı. Bir türlü bulamıyorum. Bugün hazır sipariş verdim midem mahvoldu hem acı da değildi. Bizim işyerinde çaycı abla Antep turşusu yapmıştı onu çok sevdim. kaç kere dedim parası neyse verim bana da yap yok yapmadı kadın. O kadar acı yiyorum ki çocuum Urfa’ya değil de İzmir e doğduğunu öğrenince hayal kırıklığına uğramasa bari

kızlar biz bugün 18+5 olduk ultrasona göre de 19+1 ben ilk kez bu kadar çok bugün hissettim bebeğimi sabahtan beri ara ara hep yokladı. bakalım yarın nasıl olucak sanırım artık daha çok belli edicek kendini
GOzunaydn canm nasl hissettin yani uzanirken mi otururken falan mi. Ben sadce uzandigimda hissediyorum hareketlerini

Ekşi acı seven arkadaşlarım masterchef izleyen varsa eğer akşam çiğ köfte yapacaklarmış hazırlıksız yakalanmayın
Ayyy ağzım sulandı resmen Eşim sevmediği için birazda zararlı diyerek çok karşı çıkıyor ben yarın yine okul çıkışı yürürken bir çiğköfte alıyım en iyisi

maya91 ya da diğer arkadaşlar Ne alıcaksınız kamera olarak buraya yazar mısınız Kopya çekeyim

Bugün devlette kontrole gittim gördüm bal kızımı Görüntü özeldeki kdar iyi olmuyor ama ay yerim ben onu ya büyümüş gibi Periontolog randevusu için ekran açtılar 20-24 hafta arası yani artık randevu bulmaya çalış görün dedi doktorum Devlet biraz yoğun ünideki hocanın randevusunu yakalamam lazım bakalım

GOzunaydn canm nasl hissettin yani uzanirken mi otururken falan mi. Ben sadce uzandigimda hissediyorum hareketlerini
otururken de ayakta da yatarken çok hissetmiyorum valla ya zaten çok yatmıyorum da geceleri bile zırt pırt ayaktayım. yattığım zamanlarda da hemen dalıyorum hareket etse bile hissetmiyorum

Bende 20. Haftamda giricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…