Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Eltim de bundan var ağır diye baston aldı. Annesi bakıyor çocuğa da ona zor olmasın diye
Ekşi konuşulmuş benim de aklıma kısır düştü bol ekşili gidip yapıcam tatlı ile hiç aram yok numaralar önceden çok severdim ekşi yiyenler bebeğinizin cinsiyeti neydi ben hala öğrenmedim de
Erkek tabii ki
Normalde limonu da ekşiyi de hiç sevmem. Limonlu dondurmadan, direkt limonu kemirmeye geçiş yaptım. (Erkek)
Yazın en çok yediğim şey limonlu dondurma üf

Ekşi konuşulmuş benim de aklıma kısır düştü bol ekşili gidip yapıcam tatlı ile hiç aram yok numaralar önceden çok severdim ekşi yiyenler bebeğinizin cinsiyeti neydi ben hala öğrenmedim de
Ben 10 gündür kısır yapıp yiyorum o kadar canım istiyor ki bol nar ekşili biber salçalı

Şimdi google amcaya sordumbenım gibi hafiftan ödemlenen varsa sebebı buymus
Bende ödemlendim kuzum hatta bol su içmeme rağmen. Ayaklarımın üstüne basamadım sanki 10km yürümüşüm gibi. Hafta sonu dinlendim şimdi daha iyiyim. Bence bizim haftalarda bu vuruyor ödem sonra geçecek gibi,dikkat edersek çok olmaz inşallah çünkü senle aynı haftalarda aynı şeyi yaşıyoruz

Canımmmm sen magnezyumu günde kaç kez kullanıyorsun? Benim ki ostacare diye bir magnezyum günde iki mi içsem bir mi. Senin ki başka bir markaydı diye hatırlıyorum

Sen = ben

Azcık bende dedıkodu yapayım eşimin annesı aradı az once ozledım oğlum gel çay ıcelım demıs bızımkı gıttıyaa ne kadar garıp ınsanlar var ya benım annem hayatta yapmaz boyle bısey,zaten cagırsada boyle konusarak cagırmaz,bebegı kıskandıgını dusunmeye basladım artık, cok sık yapmaya basladı bunu çünkü,aşırı degısık bi ailesi var eşimin ya keşke uzakta olsaydık çok isterdim ama işte ne diyim yapıcak bişey yok iç anadolunun gerceklerı malesef.

+1

Sen gitmedinmi

Erkek canım hepımızınkı
Kendimi çok yalnız hissediyorum Sınıfta dışlanmış çocuklar gibi Kız anneleri de vardır
Eltim de bundan var ağır diye baston aldı. Annesi bakıyor çocuğa da ona zor olmasın diye
Hadi ya

Bu arada kızlar 2gündür hareket hissetmeye başladım bende Sanki seyirme gibi bazen bir baskı gibi içten bir şey yumuşakça itiyor adeta

Var tabıkı olmazmııı grubumuzun çiçekleri prenseslerve evet hissettiğin sey tam olarak güzel kızın

Var tabıkı olmazmııı grubumuzun çiçekleri prenseslerve evet hissettiğin sey tam olarak güzel kızın
Teşekkürler Erkek çocuklarını da böyle ince ruhlu anneler yetiştirmeli zaten Her birinize bizden çiçekler Ay anneler günümüz de olucak bizim değil mi Duygulandım şimdi buna da

Çok şanslısınızzz düşünsenize evde bıcır bıcır herkesi peşinden koşturan bir minnoş olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…