Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gerçekten tertemiz gözüküyorlar. Bende görsel olarak Stokke modellerini çok beğendim. Ama dediğim gibi önce gidip canlı canlı bakıp sonra bu sayfadan 2. El alabilirim. Sıfırları çok pahalı bu markaların

Çok kötü birşey kitlenip kalıyorum resmen
minder almanı tavsiye ederim hayatımı kurtardı. Tabii önce magnezyum kullan o belki seni kurtarır. Ben oturarak çalıştığım için popoyu magnezyum kurtarmadı fjgs
Alt açma örtüsü hangisini aldınız
ebebekten aldım canımm
Hediye alıncak bana da bu da baya uçukmuş

Ben de ödem yok canım, yüzüklerim aynı devam dfkj
Bu arada bunu da öneren arkadaslarım oldu kızlaar bunufa takıp edelım ındırımını falan.tek tusla kapanıyormus cok pratıkmıs. Chicco Duo Goody Xplus Travel Sistem Bebek Arabası - ebebek
ay bu ne çok pahalılar ya, o kadar pahalı çift yön bile değiil

Bebek arabası arayışında olanlar bence aklınıza yatan bir kaç modeli kaydedip mağazada deneyin. Çünkü aman aman bi farkları yok netten bakınca ama deneyince size uyar mı uymaz mı anlıyorsunuz. Ben beğendiğiklerimi yan yana sıralarım hepsini evirdim çevirdim katladım açtım, arabaya koyar gibi yaptımjsjsj Denemeden olmuyor bence

aynen aynen ben de gidip bi denicem inşallah kafama göre bişi bulurumm

Ben de kraft rio beğeniyorum ama biraz pahalı uzun süreli kullanılacağı için bişey diyemiyorum bazı anneler ilk aylarında sling kanguru kullanarak geçirip sonrasından bebek arabası alıyor travel ama çok fonksiyonlu pahalı olmayandan alıyorlar. Yani bebeğe görende değişiyor aslında kimi bebek çok seviyor bebek arabasını kimi bebekte asla içinde durmak istemiyor

Bir de acaba içinizde hiç hamileliğin verdiği duygu karışıkı hissedeneniz oluyor mu beni bu aralar kötü vurdu yani bi ağlıyorum bi gülüyorum bi öfkeliyim bi normalim. Çok görücü bir ruh hali bu durumu yaşayıp bir çözüm bulananız var mı?

Bende aglıyorum bazenmesela dun kocama madoya gıdelım hava alalım bıraz dedım gelmedi agladım hahahahsonuc olarak gıttık tabıkı ama bence aglamak cok sacmatadını cıkaralım bosver zaten benım gunumun yarısı uyuklayarak gecıyor

Kraft napoli denedin mi? Kenyaya göre çok mu ağır? Direkt itme sapından yön değiştiriyor ve itme sapının boyu ayarlanıyor diye onu düşünüyordum ben ama emin olamıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…