Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Peluş üstler var harika bide bereler 500tl vergi çıkıyor ama zaten şapkalar falan o fiyat nerdeyse

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-24-13-05-47-906_com.einnovation.temu.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 16
Bir an önce geçsin İnşallah

Benimki de bebişimize, seni annen kadar hissedemiyorum. Annen kadar varlığını kabul edemiyorum. Somut bir şey görmeden sadece his yetersiz geliyor. Benim hislerim sen doğduktan sonra yoğunlaşacak diyor. Ultrasonda gördüğünde benden daha duygusal oluyor mesela hemen kendine gelemiyor gözleri dolmuş oluyor. Ama ordan uzaklastiktan sonra yine eski haline dönüyor. Kanıt olmadığı için kendini ikna etmesi de zorlaşıyor duruma

Olsun canım canını sıkma su akar yolunu bulur bir şekildeönemli olan dünyadaki ilk anlarında bebeklerımızın yanında olmak,onlar süt bebesi olacaklar dahahep öyle düşün bazen gelişine yaşamak en iyisi

ay inşallah onlarda bizim duygularımızı hissedebilirleraslında düşünğnce doğru dogmadan anlamaları zor evet,bizim için durum farklı her an yanımızda mınnoslarımız içimizde hissediyoruz herseyımız onlara endekslı yedıgımız içtiğimiz,aynı duyguları hissedememeleri normal o yüzden,babalık sonradan yükleniyordur belki

Benim kocam da öyle. Bana karşı hep iyi merhametli ama bebekle ilgili sadece ben çok alışveriş yaptığım zaman gelip oğlum annen paraları bak nereye harcamış diyor sadece

benide iki gündür öğle yemeklerinden sonra mahvetti gerçekten

öyle insan olabildiği kadar yanında kalmak istiyor :)

Harikasın o ekmek kepekli mi bakayım ben başlamadım ki yediklerimi bı atsam bu neeee dersin
Evet tam bugday ekmegııöğlende nohut yedımaksamda balık yıcem,bugunu sözümü tutarak atlattımkuzucum zararın neresınden dönsen kardır,aksam başlarsın sendecanım sabah recel cekmedı degıl ama kendımı tuttum

Ah kıyamam ya bari etsizinden alıp bir yudum tatsaydın bir yerin şişmesin
Bende senin aksine sen çiğ köfte diyince bile midem dalgandı ben önünden bile geçmiyorum

ben bugün 15+0 ım hala öğrenemedm :)
nee 17:45 mii off çok geç ama gerçekten
erkene çekicem tamam ahahh erken kaçabilirsem firmadan :)
benimki de karnımı falan arada seviyorum :) bence de daha o duygu gitmedi onlara. bir yer de okumuştu erkekler 2 yıl sonunda baba olduklarını anlayabiliyormuş

Benim doktorum ense kalınlığına, burnuna falan bakmadı. Ben bunu detaylı ultrason sanıyordum cumartesi sordum 20. Haftada dedi. Nipt yaptıranlara da bakılıyor mu acaba benim ki neden yönlendirmedi acaba ya
Benimki de bakmadi, sadece nipt yapildi 12. Haftada ve 20. Haftaya da detayli anatomi scan i verdi. Ama yurtidis faktorudur diye dusunuyorum yine.

Oh şifa olsun yarasın canım benim
Ben bakalım dün akşam midem çok kötüydü istifra ettim ne yazık ki bugün iyi hissetmiyorum kendimi

Benim doktorum da kafein onerdi bas agrisi icin, bol su ic ve elektrolitli icecekler ic, cok agrin olursa biraz kahve ic demisti H hilalhilal34

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…