Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok şükür enfeksiyon yokmuş . Daha önce aynı fitili kullanmış mıydın?
Hayır ilk defa kullandım doktorla görüştüm eğer kaşıntı yanma yaptıysa kullanma dedi ne yapacağımı şaşırıdım tam olarak bi süre akıntıyı takip edip onu göre başta ilaç denerim olmadı

Teşekkür ederim zaten gyno max Xl diye bi fitil rahatsız ettiği için kullanmıcam 1 kere kullandım 3 tane var zaten içinde inşallah işe yaramıştır birazda olsa

Ay ben dee ikizlerim. En başta erkek diyordum, son 3 hafta kız hissettim. Hala erkek olduğunu söylüyor doktor ve ben hala yanılma payının olabileceğini düşünüyorum . Kafamda deli sorular
ben koç burcuyum da dengesizliğim bi acaba dedirtti ggfaf
maya91 ay hadi öğren artık bizde rahatlayalım bende avokadocu Ayşe den furte sipariş ettim has a yakın oluyor tabi has gibi lezzetli olmuyor ama o da güzel bir cins canım
aa çıktı mı o ? en son bacon vardı

cinsiyet için seferberlik ilan ettik resmen jhahfak
ben sadece d vitamini kullanıyorum canım. Demirim yüksek, multivitamin yutamıyorum :/

ben koç burcuyum da dengesizliğim bi acaba dedirtti ggfaf

aa çıktı mı o ? en son bacon vardı

ben sadece d vitamini kullanıyorum canım. Demirim yüksek, multivitamin yutamıyorum :/
bende şuan hiç vitamine başlamadı 11. haftada kesti folik asiti. kan değerlerin iyi dedi. Normalde de aşırı uykum olduğu ve yorgun olduğum için demiri de 16. haftada başlarım dedi çünkü zaten yorucu bir vitamin iyice yorulma dedi. 16. haftayı bekliyorum artık :)

Merhaba arkadaslar öncelikle hayırlı olsun Rabbım sağlıkla kucagimza almayı nasip etsin inş. En 16.haftaya gircem perşembe günü yarın randevum var inş. Cinsiyeti öğrencez.Siz kacinci haftada öğrendiniz?

Mantar için genelde fitil verir doktor. Kaşıntı ve yanman da yok diye biliyorum. Fitil neden kullanmak istemiyorsun?

günaydınnnn ben sabah kahvaltı yapamadım çünkü geç kaldım zaten hafta içi kahvaltı hiç yapamam bşr iki gündür yumurta peynir ceviz yiyordum bugün sadece ceviz yedim. Öğlen de çorba içicem başka ne içicem bilmem

Benim aile desteği çok zor hatta mümkün değil..mecburen ücretsiz izin bir süre nereye kadar götürebilirsek onu daneyse ya sağlıkla gelsinler de bir şekilde büyüyecekler
keşke 1 yıl bile değilde 2 Yıl olsa doğum izni. Anne de çocukta rahat etse . Bir yolu bulunacak artık sağlıkla doğsunlar da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…