Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende aynısını düşünüyorum hatta bi ara ben bebeği görürgibi oldum sonra ultrasonu kaydırdı hemen yolk sacın altnda görmüştüm ve en son sanırım bebek burda diye benim gördüğüm yeri gösterdi ama suan ölçüm yapamıyorum dedi benm endişe sebebim pıhtılaşmam var iğnemi yazmıyolar ona aşırı kuruldum sürekli çağırıyorlar keseyi görelim yazarız bebeği görelim yazarız sürekli böyleler aşırı gerildim zaten ay sonu memlekete gidecektm 1 hafta öne alıp pazar gitmeye karar verdim pazartesi kendi doktoruma giderim.

Evet kuzucum kendı doktoruna gıt ıhmal etme pıhtılasma onemlıınsallah saglıklıca ılerler cok guzel olur herseybenımde bugun agrım azalmıs kasıktakı ama tam rahmın oldugu yerde hep bı yol çalısması gıbı hıs vardı o his kaybolmus bugun,artık progestron almaya basladım dıyemı yoksa bebısım tutunmayımı bıraktı bılemıyorum,karnımdakı o his yok olmus ama hayırlara cıksın Allahım ınsallah

Kizlar ya dünden beri hadi sormayayim dedim ama dayanamadım dün sabah kan verdim iki gün önce kan verdiğim aynı yerde aynı saatte. İki gün önce 506 çıktı dünkünde sadece >1000 yazıyor ne demek bu? İkinci fotoda yüksekliği de görülmemiş grafikte. Dünden beri güncellenir diye bekledim yok. Hiç yazı grafik hiçbir şey değişmiyor

Eklentiler

• IMG_20240719_130441.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2024-07-19-13-00-25-019_com.android.chrome.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 43
Kontrolden çıktım kese boyu 17 mm yolk sacı gördük ama bebek yok 1 hafta bekleyelim cuma tekrar görüşelim dedi doktor. Ben bugün 5+5 im ama ultrason da 6+6 cıktı nasıl iş ben anlamadım
Canım yolk sacı dediği şey zaten bebeğin beslenme kesesi, o varsa bebek de vardır. Ya doktorun acemiliği ya da cihazın azizliği bence. Sen kesinlikle başka bir doktora daha görün. Boş gebelik olsa bebek de olmaz yolk kesesi de. Görününce bizi de haberdar et mutlaka içini ferah tut bebeğim

Progestan dan dolayı olabilir . Bu arada tam tarifiniz harika yol çalışması gibi bide ben çok ilginç bulduğum bir şeyden bahsedicem benm yumurtlama dönemi itibariyle ağrım hep solda oldu ama bebek sağ da daha 3 gündür sağ tarafım ağrıyordu ay bi tuhaf oldum ya dbdndk

Çok teşekkür ederim sağolun. Haber ederim muhakkak:)

Çok geçmiş olsun Bugün nasılsın? Bugün benim de biraz kasıkldımda ağrı var Koyu renkli lekelenmem de devam ediyor . Kanama alanı yok oluyor diye umuyorum sürekli . Dün doktora gittiğimde bir sorun yoktu. Bakalım buradaki hamilelerden dua isteyelim Tedirginlikten hamilelik sevincini yaşayamıyor insan

Sanada çok gecmıs olsun canımİnşallah bır haftaya gececek buda guzel dusunmeye calısıyorum,agrı azaldı benım kasıktakı ama rahımdekı bebegın yerlesme hıssı gobı bı rahatsızlık hıssı vardıya o da gectı bugun bende umarım kalbı durmamıstır kuzucugumunbir hafta böyle bekleyecegım mecburen,eger ıyıyse ıkıde bır rahatsız etmek ıstemıyorum ultrasonla,bende dısarıya bı kanama yok canım hematom olusmus ıcerde,senınkı koyu renlı akıyorsa odur bıdahakı muanende yok olmus olarak gorursun bence

İnş daha güzel günlerimiz olsun ben de olumlu düşünüyorum Zaten sağlıklıysa her türlü tutunacaktır Güvenelim onlara

Kontrolden çıktım kese boyu 17 mm yolk sacı gördük ama bebek yok 1 hafta bekleyelim cuma tekrar görüşelim dedi doktor. Ben bugün 5+5 im ama ultrason da 6+6 cıktı nasıl iş ben anlamadım
Ben 5+2 de gittiğimde bana da doktor bebeği söylemedi canım. Yolk sac göründü, bu iyiye işaret dedi. Boş gebelik olmadığı belli oldu. Bir hafta sonra gittiğimde hem bebeği gördük hem kalp atışını duyduk. Senin de öyle olur büyük ihtimal.

Daha erken döllenmis olabilir mi ya da gelişimi önde diyorlar öyle bir şeydir belki. Haftaya da bebişi görürsün inşallah

Kötü bir şey mi bu hiçbir şey demediniz

Ben de bi verebilsem rahatlıcam. Sen nerede veriyorsun

Bebegi görmediği için kese noyutunu 6+6 ölçüp kaydediyorlar sonraki kontrolde kese büyüklüğünü takip etmek için bnmde 5+4 de 17mm kese ölçtü ve 6+6 yazmıstı bir hafta sonrasında bebegi görünce güncelledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…