Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sabah yazmıstım kımse cevap vermemıstı agrı nedenı ıle.dr a gıttık bebekte kesede hersey olusmus ama kocaman kanama alanı var yanında kesenın düşük tehlıkesı var dedı,saglıklıysa tutunur bebek dedı,yani eger benım gıbı normalden degısık ve fazla agrınız olursa doktora gıdın dıye sızede soyleyım dedım.bende lekelenme kanama yok ama rahımın ıcınde kesenın yanında kanama alanı var.
bol bol dinlen imkanin varsa hic ayaga kalkma gecmis olsun canim

antibiyotik kullanmaniz gerekiyorsa kullanmanizi tavsiye ederim, antibiyotigin bi zarari olmuyor bebege, enfeksiyon cok tehlikeli, o da antibiyotiksiz geçmez maalesef 😟
anladim canim dut kurusu iyi gelmisti gibi ama yine de gideyim
İlk gebeligimde bogaz enfeksiyonu geçirdim doktor abtibiyorik vermez gebeyim diye düşünerek doktora girmedim ve kulağıma geçti enfeksiyon.yerlere yatıran bir acıyla doktora gittim bana neden gelmediğimi sordu o hale gelene kadar,bende hamile olduğumdan ilaç veremeyeceğiniz düşündüm dedim.bana ilacın değil geçirdiğim enfeksiyonun bebeğe çok zararı olduğunu söyledi.antiviyotikler değil ağrı kesiciler sorun oluyor mutlaka doktora git
hadi yaa muhakkak gideyim o zaman

Merhabalar , soğuk algınlığı geçiriyorum bu yaz günü. Klima çarptı çok feci sürekli terliyorum tat koku gitti .sinüslerim dolu başım çok ağrıyor .öneriniz var mı? Benzer durum yaşayan oldu mu ? Yarın aile hekimine muayene olacağım ama evde yapabileceğim şeyler de var m?
Geçmiş olsun gebeyken limon bal şerbeti bol tükerdim çünkü birki çayları yasak ilaçlar yasak soğuk algınlığına hem iyi geliyor hem de önlüyor 🙆‍♀️

Güzel anneler 🤗, bana da fikrinizi söyleyebilir misiniz? Uygulamaya göre 4+3 hamileyim. Bir önceki hamileliğim (ilk) düşükle sonuçlandığı için doktorum şimdi progestan fitil yazdı. Bebeğe zarar verecek diye korkuyorum. Biraz tedirginim, kullanan var mı aranızda?
Canım biz tüp bebek tedavisi görenler, transferden 5 gün önce fitile baslayip, kalp ayisini duyana kadar devam ediyoruz

Kızlarr bir sey soracağım. Kalp atışlarını yazmaya başlamıssiniz bu atislari nasil duydunuz vajinal ultrasonla mi ? Ben de 6+1 oldum bugün ama erkendir diye gitmedim henüz🤔🤷‍♀️

anladim canim dut kurusu iyi gelmisti gibi ama yine de gideyim

hadi yaa muhakkak gideyim o zaman
mutlaka iyi gelmistir canim ama yine de gidip bi baktirmanda fayda var komple gecmis mi diye. ben 20 haftalik bi bebis kaybettim, o zamanlar doktor bana gebeliginin baslarinda bi enfeksiyon gecirdin mi diye sormustu, hayir diye cevap verdim. sonradan düsündüm de bende kronik tirnak batmasi oluyordu hep iltihap kapip bi süre sonra geciyordu ben de önemseyip doktora gitmedim acikcasi. belki o de enfeksiyon yüzünden oldu ne olduysa, o kadar pismanim ki gitmedigim icin doktora, eger gitseydim muhtemelen antibiyotik yazcakti.. velhasil antibiyotik iyi bisey olmayabilir ama hayat da kurtariyor yani 🌸

Canım kızlar 🥰 herkese merhabalar. Biz tatile çıkmıştık ve dönüşte Mevlana türbesine de uğradık. Hepimiz için ayrı ayrı dua ettim. Sağlıklı sıhhatli evlatlar dünyaya getirmeyi nasip etsin Rabbim 🤲

Eklentiler

• Screenshot_20240719_111913.jpg
    Screenshot_20240719_111913.jpg
    175,5 KB · Görüntüleme: 21
Kontrolden çıktım kese boyu 17 mm yolk sacı gördük ama bebek yok 1 hafta bekleyelim cuma tekrar görüşelim dedi doktor. Ben bugün 5+5 im ama ultrason da 6+6 cıktı nasıl iş ben anlamadım

Kontrolden çıktım kese boyu 17 mm yolk sacı gördük ama bebek yok 1 hafta bekleyelim cuma tekrar görüşelim dedi doktor. Ben bugün 5+5 im ama ultrason da 6+6 cıktı nasıl iş ben anlamadım
Bebek nasıl yok canım 6+6 cıktıysa atabılırmısın bı goruntusunu.bıde karındanmı oldu ultrasonun

Görüntü vermedi istemedim de canım sıkıldı vajinal bakıldı sizce napim burda özel bi hastaneye mi gidim yoksa memlekete kendi doktoruma mı gidim pazar günü. İğneyi de başlamıyolar illa bebeği görelim öyle diyolar.
Bebek nasıl yok canım 6+6 cıktıysa atabılırmısın bı goruntusunu.bıde karındanmı oldu ultrasonun

Görüntü vermedi istemedim de canım sıkıldı vajinal bakıldı sizce napim burda özel bi hastaneye mi gidim yoksa memlekete kendi doktoruma mı gidim pazar günü. İğneyi de başlamıyolar illa bebeği görelim öyle diyolar.
Canım bence bebek olusmustur artık ozellıklede vajınalde gormesı lazım.goruntu nıye vermedıkı bende ıstemedım hıcbızaman ama kendılerı verıyor hep.bence saglıklı bebek bı sıkıntı yok kanama alanı falan olsa gorurdu zaten,pazar gunu kendı doktoruna gıdersın,yolk varsa bebekte vardır.kafanı kurcalama hiç.dr ve ultrason cıhazında bı anormallık var bence

X