Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay cidden demi çok şükür ya. içimden sürekli tekrarlıyorum ya beyzacim büyüktür 1000 yazıyor işte düşünme diyorum. ama beynim düşün düşün kaygılan diyo
hahaha zaten kaygılı olan beynimiz şu dönemde daha da kaygılı oluyor
Doktorum bana hiçbir riski olmadığını söyledi. İki seferdir vajinal muayene oluyorum. Çok şükür bir sorun olmadı.
Bana arkadasım kesinlikle yaptırmamamı söyledi de korktum

İnşallah canım:) teşekkürler

1 hafta sonra kaç yazıyordu gebelik haftası?

Yaa canım benim sen niye bu kadar strese girdin, dr bilir zaten nasıl davranması gerektiğini. Biz ne yapacağız bu kuruntularla böyle nasıl geçecek bilmiyorum. Dr vajinal muayenede ne yapıyormuş, bebeği dürttüğünü falan mı söyledi acaba karından görülemeyecek kadar küçük olması halinde vajinal bakıyorlar onda da hiçbir şey olmaz, içini ferah tut sen

Ben bir sefer dahiliye doktoruna kan değerlerimi inceleyip kendimce bir kanıya vararak gitmiştim. Bana mesleğimi sorup, sen kendi işini yap, doktorluğu da bana bırak demişti.
Güvenilir, tecrübeli bir doktor kendi doktorum. Hangi durumda karından, hangi durumda vajinal muayene olacağına o karar veriyor. Tıp eğitimi almamış insanların kulaktan dolma bilgilerine çok aldırış etmiyorum açıkçası.
Siz de muayene şeklinize doktorunuzla karar verirsiniz.

Ben 5+0 da gittim kese göründü bebeği görmedik ama kan testini ver gel iki hafta sonra dedi kendisi bebeği gördü mü de istedi yani doktor sizce

Merhaba E elektroforez ,
Beni de listeye eklersen müsait bir zamanında sevinirim

Sat: 28 Mayıs
Kalp atışı ve kese (birlikte gördük): 11 temmuz
Tahmini doğum: 4 Mart
İlk gebelik
Ankara

Çok teşekkür ederim

Doktorun maraştamı kime gidiyorsun orda
Buarada benim keseyi bebeği görmem de zaman almıştı çevreme göre daha geç görmüştük

Allah sağlıkla kucağımıza aldırsın bebeklerimizi. Bol su içip dinlenmenize dikkat ediyor musunuz? Lütfen bu ikisini ihmal etmeyin

Doktorun maraştamı kime gidiyorsun orda
Buarada benim keseyi bebeği görmem de zaman almıştı çevreme göre daha geç görmüştük
Diğer çocuklarda gittiğim doktoru diyodum da o gitmiş maalesef . Önder hoca var ona giderim muhtemelen görüşmüştük telefonda gel demişti

Vajinal muayene ile ultrason dan muayenenin farkı ne oluyor
Vajinal baktırmasak bişey kaybedermiyiz
bisey kaybetmezsiniz canim ama gebeligin ilk 3 ayinda bebek daha kücük oldugu icin, vajinal bakildiginda hersey karindan bakilmaya göre daha net görünüyor o yüzden vajinal baktilar bende hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…