Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen canim korku sariyor calisma hayatim nasil olur bir de ben bebegimi kv felan birakmak istemiyorum benim kv biraz anneni mi seviyorsun beni mi daha cok diye soracak birisi emanet etmek istemiyorum ona.
aynen bir de çalışma hayatıyla nasıl yapıcaz korkuyorum :KK43: benim inşallah annem bakacak, Allah sağlık uzun ömür versin inşallah :dua: kv çalışıyor zaten baştan demişti gelinlere bakamayacağını zaten istemezdik :)
Kızlar şimdi kontrolden çıktım. Cinsiyet kesinleşti. Kızımız oluyor 🩷🩷 gelişimi sağlığı her şeyi normal. 140 gr olmuş, haftasiyla uyumlu 😍😍 uyuyordu sanırım, yüzünü çok göstermedi doktor karnimi hareket ettirmeye çalıştıkça daha çok sırtını döndü 😅😅
yaa çok iyiii tebriklerrr:KK36:
15 dakikaya muayeneye girmiş olurum🤗
ayyy çıkar çıkmaz annenden önce bize haber ver ahahha

Kızlar şimdi kontrolden çıktım. Cinsiyet kesinleşti. Kızımız oluyor 🩷🩷 gelişimi sağlığı her şeyi normal. 140 gr olmuş, haftasiyla uyumlu 😍😍 uyuyordu sanırım, yüzünü çok göstermedi doktor karnimi hareket ettirmeye çalıştıkça daha çok sırtını döndü 😅😅
kaç haftalıktın sen canım? Bir de hurafelerin hangileri tuttu fsfjksj

aynen bir de çalışma hayatıyla nasıl yapıcaz korkuyorum :KK43: benim inşallah annem bakacak, Allah sağlık uzun ömür versin inşallah :dua: kv çalışıyor zaten baştan demişti gelinlere bakamayacağını zaten istemezdik :)

yaa çok iyiii tebriklerrr:KK36:

ayyy çıkar çıkmaz annenden önce bize haber ver ahahha
Ne guzel canim benim annem farkli ilde gelip bakar tabiki krese veririm bir zaman sonra belki

Masallah canim saglikla gelsin bebisin

ACemilikten dolayi sanirim oyle hissediyoruz diye dusundum ama sonucta ikinci de olunca bu defa da demekki ikisiyle nasil basedilir diye dusunuluyor Allah saglik versin hepsine canim
Amin canım valla doğumda hemşirelerden biri bebeği kucağıma verirlerken "yeni hayatın hayırlı olsun" dediğinde hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlamıştım. Şimdi bildiğim şeyler ama o zaman yalnız kalmaktan bile korkardım nasıl bakacağım diye düşünmekten. Hepsi geçiyor biliyorum ki bu da geçecek. Dünyanın en güzel şeyi bir yavrunun her şeyi olmak.

mertugce35 mertugce35 kuzum aklıma takıldı bugun fırmayı aradım genoxu😄yok bızdekı sonuc erkek dedıler,dedım acaba doktora yanlısmı sonuc yolladınız dıye,adam o kadar kendınden emın kız dedıkı.nasıl doktor yaw bunlar madem emın degılsın nıye soyluyosun,cinsiyet anamolısı falan olmasında sonra,yoksa kız erkek cok muhım degıl,mavı rengı kız gıymez dıye bısey yok,firma dedıkı daha hıc yanılmadık bızıde bılgılendırın sonuc kesınlesınce dedıler.

Herkese Merhaba, dün kontrolüm vardı 11+5 hamileyim. Bebek boyu 5.07cm ve ense kalınlığı 1.4 çıktı. ikili tarama için kan verdim. Bundan 5 ay öncede düşük yaşamıştım 7 haftalıkken. Doktor sıkıntı görmedi ama maddi yük olmayacaksa fetal dna yaptırabilirsin dedi. Eurofins'i önerdi. Bilgisi olan var mı daha önce buraya fetal dna yaptıran acaba
Merhaba, ben salı günü kan verdim eurofins’e. Doktorum sadece daum sendromunu yaptır diğerlerinde tüm firmaların yanılma payı oluyor dedi. Umarım hayırlı güzel sonuçlar alırız 🙏🏻

Kizlar size de bebek dogduktan sonra ne yapacagim nasil bakacagim korkusu oluyor mu? Ya cok aglarsa nasil susturacagim gibi ? ilk bebeginde boyle olanlar oldu mu sonrasi nasil oldu ?
bende de var bu nasıl tutucam nasıl giydiricem nasıl emziricem nasıl habire emzirmek için uyanıcam falan. bi de bebek ağlamasından nefret ediyorum sakin kalabilecek miyim sinirlenicek miyim korkuyorum

Gözünaydın canım çok sevindim 😍 hislerin tutmuş bak ne güzel inşallah herşey çok güzle olsun 🙏🏻

Geldimm kızlar hala doktordayımm kan vericemm. 12+3 günlük çıktık bugün ulturasona göre 💐 Gayet iyiyizz çok şükürr. Ense kalınlığı iyiymiş burun kemiği oluşmuş. Doktor kız izlenimi veriyor dedi net konuşamıyor tabi. Bizimki uyuyormuş ulturasonun ortalarına doğru uyandı minik❣️❣️
Çok sevindim 🥰 herşey yolunda ne güzel 🧿🧿 grupta kızlar artmaya başladı bi anda 😍 çikolata yemiş miydin?

yerim ya nazlı prensesimiz 😍 maşallah canım, çok sevindim güzel çıkmasına. 💚

Geldimm kızlar hala doktordayımm kan vericemm. 12+3 günlük çıktık bugün ulturasona göre 💐 Gayet iyiyizz çok şükürr. Ense kalınlığı iyiymiş burun kemiği oluşmuş. Doktor kız izlenimi veriyor dedi net konuşamıyor tabi. Bizimki uyuyormuş ulturasonun ortalarına doğru uyandı minik❣️❣️
Uyandırmışsınız 😂
Tebrik ederim canım. Kız bebişlerimiz çoğalıyor gibi 🙈

oyy maşallahh maşallah minnoşaa :KK36: sonuç ne zaman çıkacakmış ?

Merhaba, ben salı günü kan verdim eurofins’e. Doktorum sadece daum sendromunu yaptır diğerlerinde tüm firmaların yanılma payı oluyor dedi. Umarım hayırlı güzel sonuçlar alırız 🙏🏻
size ne kadar fiyat verdiler acaba ? bana dün 13.500 dediler. Genoks 10.000 dedi. Bu arada umarım güzel sonuçlar alırsınız :)

Kizlar size de bebek dogduktan sonra ne yapacagim nasil bakacagim korkusu oluyor mu? Ya cok aglarsa nasil susturacagim gibi ? ilk bebeginde boyle olanlar oldu mu sonrasi nasil oldu ?
Çok normal bu hisler. Arkadaş, kardeş çocuğunu arada bir sevmek gibi olmuyor kendi çocuğunun bakımı. Ağlaması, gazı, emmesi, banyosu her biri ayrı olay. Ama anneyle çocuk arasında öyle kuvvetli bir bağ oluyor ki her şeyini en iyi sen anlıyorsun. İlk çocuğuna hamile olduğun için emin ol ki şu an her şeye vaktin var. Daha önce de yazdım burda, okumak istediğin kitaplar, izlemek istediğin filmler, gezmek istediğin yerler... Hepsini yap. Doğuma kadar bebek bakımıyla ilgili doktor videolarından, kitaplarından faydalan. Sonra her kafadan bir ses çıkıyor çünkü. Tam donanımlı ol ki gereksiz bir şeyi yapmaya zorlamasınlar seni. Top patlasa uyanmayacak kadındım. En büyük korkumdu uykumun ağırlığı, ya ağlar da duymazsam derdim. Gık dese gözüm açılır... Annelik iç güdülerine her zaman güven 🌸

X