Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Son regl tarihimi değiştirdi doktor erken döllenme olmuş 😅 öyle olunca 5 gün ileri gittik 13+1 olduk🥰 hatta şu an 13+2

Yanıma almazlar diye eşime sen gelme dediiimm. Ama bizden sonra gelen çifti karı koca beraber aldılar harika çok tatlı bir doktordu. Sadi konukta Atilla bey çok ilgiliydi🥰
Yeaa gözün aydın 😍 maşallah

Kizlar size de bebek dogduktan sonra ne yapacagim nasil bakacagim korkusu oluyor mu? Ya cok aglarsa nasil susturacagim gibi ? ilk bebeginde boyle olanlar oldu mu sonrasi nasil oldu ?
Olmaz olur mu.. Benim ilk gebeliğim tecrübem yok ama bu korku sık sık kendini hatırlatıyor ve bence bu çok çok çok doğal ☺️ Sadece bu da değil, tekrar eskisi gibi gezip eğlenemeyecek miyim, bir daha kendime vakit ayıramayacak mıyım gibi bir sürü düşünce gelip gidiyor. Bu çok istemli bir gebelik olsa da böyle, normali bu bence. Hayatımızın yepyeni bir dönemi başlıyor ve çeşitli düşünceler/korkular olmazsa olmaz bana kalırsa. Bu düşünceler için kendimi asla suçlamıyorum, bir bilinmeze gidiyoruz sonuçta 🌸 Polyanna olmaya gerek yok çok zor bişey bebek bakmak, anne olmak ama bir o kadar da eşsiz ve güzel olacak inanıyorum ❤️❤️

Bugün ikili test ve kontrol için doktor randevum var. Çok heyecanlı. Miniğimi göreceğimm🤩🙏🏻
ayyy çok heyecanlı saat kaçtaaa? hemen bize yazzz
Kizlar size de bebek dogduktan sonra ne yapacagim nasil bakacagim korkusu oluyor mu? Ya cok aglarsa nasil susturacagim gibi ? ilk bebeginde boyle olanlar oldu mu sonrasi nasil oldu ?
olmaz mııııı yaaa
Olmaz olur mu.. Benim ilk gebeliğim tecrübem yok ama bu korku sık sık kendini hatırlatıyor ve bence bu çok çok çok doğal ☺️ Sadece bu da değil, tekrar eskisi gibi gezip eğlenemeyecek miyim, bir daha kendime vakit ayıramayacak mıyım gibi bir sürü düşünce gelip gidiyor. Bu çok istemli bir gebelik olsa da böyle, normali bu bence. Hayatımızın yepyeni bir dönemi başlıyor ve çeşitli düşünceler/korkular olmazsa olmaz bana kalırsa. Bu düşünceler için kendimi asla suçlamıyorum, bir bilinmeze gidiyoruz sonuçta 🌸 Polyanna olmaya gerek yok çok zor bişey bebek bakmak, anne olmak ama bir o kadar da eşsiz ve güzel olacak inanıyorum ❤️❤️
noktasına kadarr aynı hisler var

Herkese Merhaba, dün kontrolüm vardı 11+5 hamileyim. Bebek boyu 5.07cm ve ense kalınlığı 1.4 çıktı. ikili tarama için kan verdim. Bundan 5 ay öncede düşük yaşamıştım 7 haftalıkken. Doktor sıkıntı görmedi ama maddi yük olmayacaksa fetal dna yaptırabilirsin dedi. Eurofins'i önerdi. Bilgisi olan var mı daha önce buraya fetal dna yaptıran acaba ?

Bende oldu. Geceleri uykusuz kalmaktan çok korkardım ama bir şekilde adapte oluyor insanoğlunun alışmadığı şey yok. Şimdi de iki çocukla nasıl baş edilir diye düşünüyorum 🤦🏻‍♀️😄

Ayni dusunceler canim benim de oyle o yuzden biraz kendimi suclu gibi hissediyordum acikcasi 😒 cok sagol canim yorumun icin

ayyy çok heyecanlı saat kaçtaaa? hemen bize yazzz

olmaz mııııı yaaa

noktasına kadarr aynı hisler var
Aynen canim korku sariyor calisma hayatim nasil olur bir de ben bebegimi kv felan birakmak istemiyorum benim kv biraz anneni mi seviyorsun beni mi daha cok diye soracak birisi emanet etmek istemiyorum ona.

Bende oldu. Geceleri uykusuz kalmaktan çok korkardım ama bir şekilde adapte oluyor insanoğlunun alışmadığı şey yok. Şimdi de iki çocukla nasıl baş edilir diye düşünüyorum 🤦🏻‍♀️😄
ACemilikten dolayi sanirim oyle hissediyoruz diye dusundum ama sonucta ikinci de olunca bu defa da demekki ikisiyle nasil basedilir diye dusunuluyor Allah saglik versin hepsine canim

X