Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dün ikili test için gittim bende hastaneye. Döndüğümden beri kasıklarımda ağrı var eğilip kalkarken sızlıyor. Doktor bebişi inceleyebilmek için kasık tarafıma çok bastırdı cihazı. Hala sızlıyo gibi normal mi acaba dünden beri ağrı olması
bence normaldir canım biraz zolanmış sadece. Allah korusun kötü bişe olsa daha şiddtli farklı bişey olabilir ama sanmam korkma🥰🌸

Bugun kontrol vardı kızlaaar🥰gecen hafta sılahlı saldırının ortasında kalmıstım hatırlarsınız🫣o yuzden baya endıselıydım ama bebısko ıyı cok şükür hatta 14+5 cıktı,eşi aşagıda takıp etmemız lazım bunu dedıı 🫣bıraz korkmadım desem yalan olur ama bekleyıp gormekten baska care yok yukarı cıkabılır kendılıgınden dedı.bende son durumlar bu🥰bide fetal dna erkek cıktı ama doktor unutmus bunu kıza benzıyor büyük ihtimal kız bebek dedı😄sonra bız hatırlatınca fetal dogru erkek bebek olacak ıkı haftaya gozukur pipisi dedi😄😄
Canım, endişelenme içini ferah tut. Bazen stres, korku hatta ağır gelmeyen şeyleri taşısak bile hamilelikte etki edebiliyor, farkına bile varmıyoruz. Herşey Allah’tan. Herşey güzel olacak İnşallah 🤲🏻. Allah ın koruması altındayız 😇.

Ay kızlar 1 gün de 2. Trimestera geçmişim yaa 🤣🤣🤣🤣
Nasıl? 😃 ultrasona göre mi diyorsun?
Ay kızlar heralde gerçekten bu haziran ayı erkek ayı sanırımmmmm şuan merakla kaç kız çıkacak gruptan diye bekliyorum 😂😂 zaten bende bugün tekrardan kan verdim fetal için en az bir hafta daha bekleyeceğim sonra kontrol içinde haftasonunu bekleyeceğim çatladım artıkkkk cinsiyet ne diye küçük bi pasta yaptırıp o şekilde öğrenmek istiyorum birde ama bakalım sabırlı olabilecek miyiz eşimle 😂😂
Ben nedense kız hissediyorum 😀 2 haftaya belli olur İnşallah. Tabi dr görebilirse

Kiz 14 haftalikta pipi gorunmuyormuymus tövbee 😄😄 saglkla gelsin bebegin insallah😍
Ayy göremedi bilmiyorumkii çocugumun pipisini😂2 hafta sonra bıdaha cagırdı bakalım.
Allah Allah nasıl göremedi pipiyi ki
o haftada. 12de görüyolar bile bazıları🙄 ilginçç demek ki yanılabiliyorlarr.
plasenta inşallah yukarı çıkar canım çok var çukan öyle daha haftan küçük 🤗
Göremediii kuzumm yaa sonrada endişelenmeyin bazen geç iniyor testisler dedi😄sıvadı biraz yani.bende şüphelenmedim değil fetal sonucu felanmı karıstı acaba baskasıyla dıye😄😄saglıklı olsunda farketmez hiç benim için🥰🙏inşallah çıkar bende öyle hissediyorum çıkacak insallah🥰
Canım, endişelenme içini ferah tut. Bazen stres, korku hatta ağır gelmeyen şeyleri taşısak bile hamilelikte etki edebiliyor, farkına bile varmıyoruz. Herşey Allah’tan. Herşey güzel olacak İnşallah 🤲🏻. Allah ın koruması altındayız 😇.
Çok güzel yazmıssın canım🌸❤️Bende aynı şekilde düşünüyorum ve inanıyorum🙏🥰

Kızlar iyi akşamlar, bende yarın 16. Haftama giriyorum, sabah kontrolüm var. Cinsiyeti ve kan tahlili sonuçlarını öğrenmek için çağırmıştı doktorumuz. Insallah gösterir kendini. Çok heyecanlıyım, sizinle paylaşmak istedim 🥰🥰
Çok heyecanlı 🥰 ben o kadar inanmışım ki erkek olacağına doktor söyledi hiç şaşırmadık 😂 sen ne hissediyorsun 😊

Çok heyecanlı 🥰 ben o kadar inanmışım ki erkek olacağına doktor söyledi hiç şaşırmadık 😂 sen ne hissediyorsun 😊
Ben de kız hissediyorum, ve kız olsun da çok istiyoruz. İlk çocuğumuz 🥰ama tabi ki her şeyden önce sağlıklı olması ❤️inşallah herkesin gönlüne göre olur her şey ❤️

Kizlar iyi akşamlar. 11+2 yiz ve sabahtan beri kolum bacağım sırtım belim vücudumda sayabilecegim butun kemiklerim ağrıyor yataktan zor kalktım ve adım atarken zorlandım resmen birde kasığımda hafif bı ağrı var , var mı başına gelen ?

Canım ben ciddi auralı mıgren hastasıyım malesef.zaman zaman koruyucu ılaclae bıle kullanıyordum hatta,hamılelıgım basında ıkı gunde bır aura atakları geldı sımdı ıkı haftada bır gelıyor ama ataktan sonra basım agrımıyor,yani bu hamılelıgın koruyucu olayı bence dogru,aura gelıyor ama baş agrısı olmuyor,bence senın vucudunda bir vitamin eksıklıgı var ayrıca süt ve süt ürünleri monosodyum glutamat nitrit yani sucuk ve türevleri konserve zeytın vs vs herseyden bır sure uzak durman gerekıyor.eger bu dıyetı uygulayıp ıyı bır vıtamın takvıyesı alırsan kesınlıkle faydasını görürsün.magnezyumuda sitrat olan bir formdan al eczaneden.oksıt olan pek ıse yaramaz.merak etme eger mıgrensen bunlar senı kesın ıyılestırır..
Yeni gördüm canım mesajını. Ne güzel anlatmışsın eline sağlık. Hepsini değerlendiricem. Nörolog da bu hafta ve haftaya azalarak bitmesi lazım gebeliktense dedi içimizi rahatlattı sağolsun. Geçmezse o zaman bakalım tekrar şimdilik ben olumsuz bişey görmedim muayenede dedi. Kan ilacı folik asit ve magnezyum kullanıyorum şu an. Magnezyumu da kadın doğum doktorum önerdi bitkisel içerikli bi marka önerdi onu günde iki kez alıyorum inşallah iyi gelir. Bugün şükür daha iyi geçti Allah’ın izniyle daha da iyi olurum inşallah🤲🏼

Yok ya benim kadın doğum doktorum hormonlar tetikleyebilir migreni demişti ki mantıklıydı aylarca migren ağrısı çekmiştim şimdi çekmem inşallah ondan korkuyorum. Çok haklısın inşallahbir an önce iyi olur toparlanırsın canım 😢🤲🏻
Hormonlar baş ağrısını tetikleyebilir evet canım ama migren ataklarını geriletir dedi gerçekten de öyle galiba 16.haftadan sonra gibi geçmesini bekleriz dedi inşallah öyle olur bugün daha iyiydim. Başlarda yoktu bende de hatta ilk gebeliğimde de hatırlamıyorum ama bu sefer biraz yordu beni. Sen kaçıncı haftadasın?

Kizlar iyi akşamlar. 11+2 yiz ve sabahtan beri kolum bacağım sırtım belim vücudumda sayabilecegim butun kemiklerim ağrıyor yataktan zor kalktım ve adım atarken zorlandım resmen birde kasığımda hafif bı ağrı var , var mı başına gelen ?
Merhaba geçmiş olsun magnezyum eksikliğinden olabilir benimde ilk gebeliğimde olmuştu doktorunuza danışın mutlaka 🌸

Fetal dna sonucum iyi çıktı çok şükür 🤲
Bir kızım daha oluyor. ☺️❤️
Ayyyy gözün aydınn canımm 🥰🥰
Kızlar dün ikili test için gittim bende hastaneye. Döndüğümden beri kasıklarımda ağrı var eğilip kalkarken sızlıyor. Doktor bebişi inceleyebilmek için kasık tarafıma çok bastırdı cihazı. Hala sızlıyo gibi normal mi acaba dünden beri ağrı olması
Bebişin sağlıklı olduğunu gördün, kasık ağrısı da geçer dinlenn iyice. Uygulamada bu haftalarda normal olduğunu okumuştum
Bari cikolata ye bidahaki sefere 😍
Eveeet haftaya sonucu alıp kendi doktoruma gidip göstercemmmn🥰🥰🥰o bakar artık

Nasıl? 😃 ultrasona göre mi diyorsun?

Ben nedense kız hissediyorum 😀 2 haftaya belli olur İnşallah. Tabi dr görebilirse
Son regl tarihimi değiştirdi doktor erken döllenme olmuş 😅 öyle olunca 5 gün ileri gittik 13+1 olduk🥰 hatta şu an 13+2
Ben valla aç karnına gittim hiç bişey yemedim fıldır fıldır oynuyordu 😂 maya91 maya91 eşin girdi mi odaya canım?
Ben eş ile alakalı diye düşünüyorum çünkü 😂 ne zaman eşimle gitsem bebek oynuyor içerde tek gittim bir keresinde uyuyordu resmen kıçını dönmüş 😂
Yanıma almazlar diye eşime sen gelme dediiimm. Ama bizden sonra gelen çifti karı koca beraber aldılar harika çok tatlı bir doktordu. Sadi konukta Atilla bey çok ilgiliydi🥰

X