Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar herkesee 🌸🌸 benim midem çok yanmaya başladı acı biber yediğim için oluyor sanıyordum bugün yemediğim halde yanıyor 🥲 sizlerde de durum böyle mi? Ne iyi geliyor mide yanmasına acaba :KK43:(
Benim de yanmalar başladı, ilaçlar vitaminler de yakıyor sanırım, geçen birisi ayva çok iyi geliyor dedi ama bu mevsimde ayvayı nerden bulalım :KK48:

iyi akşamlar herkesee 🌸🌸 benim midem çok yanmaya başladı acı biber yediğim için oluyor sanıyordum bugün yemediğim halde yanıyor 🥲 sizlerde de durum böyle mi? Ne iyi geliyor mide yanmasına acaba :KK43:(
Benim de asiri yanma oluyor midemde ayrica bulanti da var bende midem yaninca maden suyu iciyorum ben bir de zencefil diye duymustum suyun icine kök zencefil atip oyle yudumluyormuslar

Dün bir nörologla görüştüm hamilelikte aksine migren atakları önlenirmiş gerilermiş vücudu bebek korurmuş. Bu bizdeki nasıl bişey anlamadım ben dünkü serum da bana mısın demedi sabahı sabah ettim. Magnezyum işe yarar inşallah ya o kadar yoruldum ki kızımla ilgilenememek de çok üzüyor beni böyleyken 😔😔
Yok ya benim kadın doğum doktorum hormonlar tetikleyebilir migreni demişti ki mantıklıydı aylarca migren ağrısı çekmiştim şimdi çekmem inşallah ondan korkuyorum. Çok haklısın inşallahbir an önce iyi olur toparlanırsın canım 😢🤲🏻

Benim de sürekli baş ağrım oluyo zaten normalde de migrenim vardı hatta auralı ataklarım oluyo kimse de magnezyum demedi 🤔 bi daha gidince sorayım ben de madem varsa böyle bişey niye çekelim 🤷🏻‍♀️ sağol canım bilgi için
Rica ederim canım sen de sağ ol çekilecek dert değil. Migreni sadece migreni olanlar anlar😢

Çevrem hep erkektir dedi doktor da bakar bakmaz kesin erkek dedi bize iki oğlumuz oldu çok şükür bunada birbirlerine destek olurlar inşallah
Erkek ismi için bence destekleyelim birbirimizi hiçmi güzel isim olmaz 😂
Hepsi aynı gibi
Biraz Çağrı Kayra iyi gibi ama ondada emin değilim
Poyraz koyacağım nasipse 🩵🐣

Kızlar dün ikili test için gittim bende hastaneye. Döndüğümden beri kasıklarımda ağrı var eğilip kalkarken sızlıyor. Doktor bebişi inceleyebilmek için kasık tarafıma çok bastırdı cihazı. Hala sızlıyo gibi normal mi acaba dünden beri ağrı olması

Bugun kontrol vardı kızlaaar🥰gecen hafta sılahlı saldırının ortasında kalmıstım hatırlarsınız🫣o yuzden baya endıselıydım ama bebısko ıyı cok şükür hatta 14+5 cıktı,eşi aşagıda takıp etmemız lazım bunu dedıı 🫣bıraz korkmadım desem yalan olur ama bekleyıp gormekten baska care yok yukarı cıkabılır kendılıgınden dedı.bende son durumlar bu🥰bide fetal dna erkek cıktı ama doktor unutmus bunu kıza benzıyor büyük ihtimal kız bebek dedı😄sonra bız hatırlatınca fetal dogru erkek bebek olacak ıkı haftaya gozukur pipisi dedi😄😄
Kiz 14 haftalikta pipi gorunmuyormuymus tövbee 😄😄 saglkla gelsin bebegin insallah😍

Bugun kontrol vardı kızlaaar🥰gecen hafta sılahlı saldırının ortasında kalmıstım hatırlarsınız🫣o yuzden baya endıselıydım ama bebısko ıyı cok şükür hatta 14+5 cıktı,eşi aşagıda takıp etmemız lazım bunu dedıı 🫣bıraz korkmadım desem yalan olur ama bekleyıp gormekten baska care yok yukarı cıkabılır kendılıgınden dedı.bende son durumlar bu🥰bide fetal dna erkek cıktı ama doktor unutmus bunu kıza benzıyor büyük ihtimal kız bebek dedı😄sonra bız hatırlatınca fetal dogru erkek bebek olacak ıkı haftaya gozukur pipisi dedi😄😄
Allah Allah nasıl göremedi pipiyi ki
o haftada. 12de görüyolar bile bazıları🙄 ilginçç demek ki yanılabiliyorlarr.
plasenta inşallah yukarı çıkar canım çok var çukan öyle daha haftan küçük 🤗

X